Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) -=RelakS=- válasza WP14 (#50) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

'szomki'...

Köszi, megpróbálok akkor majd a végére járni a dolognak egyszer :S

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#52) jamez


jamez
senior tag

Tudtok valamit az új 6-os sorozatról?
Tegnap láttam az et60-ból egy 50-es méretet 350e Ft az ára elég meggyőző.
Kíváncsi lennék ás WT60-és a DT60-ra főleg ár szinten. :U
most már ezek passzív 3d-sek

Ingatlan eladás-vétel, ingatlan jogi kérdések, bérbeadás kérdésed van? Hívj vagy pü.

(#53) stangli


stangli
senior tag

Após ilyen Panasonic E5 -öst led tv-t vásárolt, és a képet fordítva mutatja. Gondolom valamelyik gombra ráfeküdtek és ezért állítódott el, de tudtok segíteni, hogy mit kell ahhoz megnyomni, hogy visszaállítódjon normál módra?

(#54) WP14 válasza stangli (#53) üzenetére


WP14
őstag

Nekem is ilyen van, de sajnos most munkában vagyok, holnap tudom megnézni, ha addig nem kapsz érdemi választ a kérdésedre.

Inkább állva meghalok, mint térdelve éljek!

(#55) -=RelakS=- válasza stangli (#53) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

őőő.... fordítva?

Tükrözve?
Fejjel lefelé?
A menü sem úgy áll, ahogy kéne?

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#56) WP14 válasza -=RelakS=- (#55) üzenetére


WP14
őstag

Neked megoldódott az 5.1 hang problémád?

Inkább állva meghalok, mint térdelve éljek!

(#57) stangli válasza -=RelakS=- (#55) üzenetére


stangli
senior tag

A menü normálisan áll, csak maga a műsor, amit éppen néznek fejjel lefele mutatja a képet.
pl megy a híradó és Szellő István fejjel lefele mondja a híreket... :DDD ami elsőre mókás, de most így x óra után már annyira nem...

[ Szerkesztve ]

(#58) -=RelakS=- válasza WP14 (#56) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

nem is foglalkoztam vele :D

stangli: Az ET5E-ben nem találtam olyan okosságot, amivel meg lehetne fordítani a képet

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#59) stangli válasza -=RelakS=- (#58) üzenetére


stangli
senior tag

Akkor ez gyári hiba lehet :F brrr

Köszönöm a segítségeteket :R
Ha mégis valaki tud ilyen funkcióról írja meg nyugodtan. :)

[ Szerkesztve ]

(#60) stangli válasza stangli (#59) üzenetére


stangli
senior tag

Most mondja após, mivel ugyebár telefonon keresztül konzultálunk, hogy a menüje is megfordult, óóó hogy az a... nem ezt kérdeztem elsőre? nagy csend hááát izé, nem ez a lényeg... há hogy a fennvalóba ne ez lenne a lényeg, már szikrát vág az agyam is, olyan ideg lettem hirtelen...

A tünet alapján a panel purcant ki talán... :F vagy vissza vágyik kínába oszt azért mutat mindent fordítva :DDD :W

(#61) -=RelakS=- válasza stangli (#60) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Ostoba kérdés:

A HDMI kábelt balról, vagy jobbról dugta rá, ha a képernyő felől nézi?
Esetleg a Panasonic felirat fejjel lefelé van-e?

Ha balról dugta, illetve nem fejjel lefelé van, akkor garban minél előbb vissza az eladónak!

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#62) stangli válasza -=RelakS=- (#61) üzenetére


stangli
senior tag

Rákérdek, de egy napig jó volt, nem hiszem, hogy az befolyásolná, mert nem 24óra után gondolja meg magát, hogy ja fordítva dugtál be és hirtelen megfordul minden... :)

Úgy érzem, hogy ebből csere lesz, mert a 3munkanapban még benne van.

(#63) V.Stryker válasza stangli (#60) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

A legfontosabb kérdés jelen esetben az, hogy a tv fekete káváján(keretén) a Panasonic felirat is felül van-e fejjel lefelé? :D Mert ha igen, akkor igen nagy gondokat sejtek. :DDD

User error? Nyomogatunk össze vissza? :U

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#64) stangli válasza V.Stryker (#63) üzenetére


stangli
senior tag

na már csak te hiányoztál :DDD

normálisan látszik a Panasonic felírat a kereten, amint írtam 1napig minden rendesen működött, az öreg elbóbiskolt és amikor felriadt egy nagyobb hangzavarra, ami a tv-ből jött, már minden megfordult... hirtelen azt hitte, hogy a film ilyen, de amikor a reklám is fejjel lefele jött be, akkor verte ki a víz, hogy behalt frissen okosított a tv.je :DDD

(#65) WP14 válasza stangli (#64) üzenetére


WP14
őstag

Kicsit nem figyel oda és már a feje tetején áll a világ :DDD

Inkább állva meghalok, mint térdelve éljek!

(#66) Csapy


Csapy
csendes tag

Szevasztok!
Nem tudom,hogy tud-e valaki segíteni,de hátha...
Van egy Panasonic TH-37PA60E-s tv....
A próbléma a következő:kábeltévénk van és ha az antennát rádugom kb 10 perc múlva lenyomja a villanyt a házban....DE! ha az antenna csatit szétszedem és a koax kábel szigetelése nélkül dugom rá akkor teljesen jó minden....csak a kép szar...
valaki??? ötlet???

(#67) hansy2013 válasza Csapy (#66) üzenetére


hansy2013
újonc

Konkrétan mit nyom le? a biztit, vagy az áramvédő kapcsolót?

(#68) Willie


Willie
őstag

Sziasztok!

Melyik a legolcsóbb Full HD valódi 100Hz-es 32"-os TV?

Előre is köszönöm a választ. :)

Üdv.

(#69) Krajczi


Krajczi
tag

Én tegnap vettem egy Panasonic TX-L32 E6E-t. Már régóta szemezek vele, de... Minek vártam eddig? :C Nagyon tetszik! Szép a képe, sokat tud (első "kérése" a netre kapcsolódás volt :D ). Valószínűleg itt is meg lesz a probléma, hogy *.srt file felirata nem fog világos háttérkép előtt rendesen látszani, de ez legyen a feleségem gondja, ő fog ilyet nézni. :DD

(#70) fil


fil
őstag

A TX-L42E6E specifikációjában olvasom ,hogy "Panel: 100 Hz BLB". Ez most mit jelent ,valós 100 Hz-es panel ,vagy valami más?

(#71) fil válasza fil (#70) üzenetére


fil
őstag

Közben megtaláltam az info-t. 50 Hz-es alapból és 100 Hz háttérvilágítás villogtatás.

(#72) peeter1986


peeter1986
csendes tag

Hello! Valakinek van tapasztalata esetleg ezzel a modellel?
P42ST60
http://www.digitalversus.com/tv-television/buyer-s-guide-best-40-47-televisions-a404.html
[link]
A tesztekben is nagyon fényezik és most állítólag ez a best buy ebben az árkategóriában és méretben.. van valakinek esetleg konkrét tapasztalata, ellenvéleménye?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#73) smilecat


smilecat
aktív tag

Sziasztok!

Nekem egy LE39E6EK tv-m van amin a feliratokat nem tudom nagyobb méretűvé tenni, pedig azt írja lehet, de ugye a formátumra nem tér ki. Srt-t használok és tök mindegy milyen a film formátuma akkor is csak fehérben és aránylag kicsi betűkkel jeleníti ezt meg.

Már azzal is kiegyeznék ha a színét át tudnám változtatni mondjuk sárgára, mert így a fehér nagyon sok helyen nem látható.
Van erre valami megoldás?

Ami még fura hogy usb-ről jóformán bármit lejátszik, (xvid, divx, mp4, mkv...stb) de a médiaszervere amit összekapcsolok a számítógéppel az állandóan azt mondja az xvid, divx, mp4 formátumokra, hogy nem támogatottak. Na de m,iért? És az, hogy csak a Win alap videomappájából tudja szintén elég gáz, miért nem adhatok meg neki saját mappát? Hmm... érdekes...

üdv
-s-

(#74) savini


savini
csendes tag

Sziasztok!
Pár napja vettem egy pana 39em6-ot, eddig gyönyörű a képminősége, persze hd anyaggal, annyit vettem csak észre, hogy egyszer-kétszer a jobb felső sarokban elég durván bevilágított/felhősödött, persze csak sötét szobában, ill. mikor legközelebb néztem ugyanolyan sötétben játszódó filmet, már nem volt ott, tehát csak időnként jön elő. Ez normális akkor, hogy néha nem oszlik el a fény, máskor meg igen? Folyamatosan még nem maradt ott felhő a képen.

(#75) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Hello!

Ismerősnek van egy Panasonic TX-P42G10E TV-je. Ezzel van egy ilyen baja, hogy a DVB-C csatornákat elfelejti kikapcsolás után. Mit lehet vele tenni?
Sw frissítésen gondolkoztunk, de azt honnan lehet beszerezni?

Előre is köszi minden segítséget :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#76) smilecat válasza hcl (#75) üzenetére


smilecat
aktív tag

Szia!

Ebbe én is belefutottam.
Kábelen vagy wifin csatlakozol, megkeresed a szoftver frissítése menüt és mutatja ha van frissebb mint ami a készüléken van.
Egyébként nem ez az egyetlen ilyen hiba a DVB-C csatornáknál. Előfordul olyan, ha kialakítottál saját csatornasorrendet, akkor önhatalmúlag átrak néhányat máshová. Nem tudom milyen okból és azt sem miért csinálja, de ha ehhez már nem nyúlok utána tökéletesen megy minden.

üdv
-s-

(#77) hcl válasza smilecat (#76) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Panasonicnak lehetne írni...
Köszi :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#78) windlord


windlord
őstag

Sziasztok!

Erősen szemezgetek egy Panasonic TX-L42ET60E tévével.
Ahogy nézem, ő már IPS paneles, 600Hz.

Gondolom a 42" -os kategóriában elég jó kis tévének számíthat.

Van róla véleményetek, tapasztalat... bármi?

Mert ha ez tutira jó, akkor szerintem nem keresgélek tovább...

(#79) Vindex


Vindex
tag

Vettem egy TX-L39E6E tv-t. A csatornaváltás között a fekete háttér erősen foltos, nem csak a sarkokban hanem középen is. Azon kívül kicsit oldalról nézve más a látott kép, mint szemből. Ez ugye nem normális?

(#80) smilecat válasza Vindex (#79) üzenetére


smilecat
aktív tag

oldalról kicsit más lesz szerintük is: [link]

(#81) kissb1212


kissb1212
csendes tag

Sziasztok
Mi a külömbség a TX-L42ET60 és TX-L42ET50 között ha tudja valaki kérem ossza meg velem(panel, Hz, HDD felvétel,) Én inkább sportadókat néznék rajt.
Érdemes e ET60-at venni vagy az ET50 is elég jó?

köszi

(#82) Lothargia


Lothargia
csendes tag

Sziasztok!
Panasonic tx-l42et60e tvt vettem tnap. Van egy nagyon idegesítő problémám.
Elindítom a webböngészőt, majd egy oldalt Origo, Index.hu vagy goal.com mind1 mit. Bejön a főoldal -eddig minden rendben - majd bármely cikkre kattintok az betölt,de 3-5 másodperc után kiírja,h hiba: "Elnézést a kellemetlenségért. A webböngészőnek nem sikerült megjeleníteni a weboldalt"
Kezdőoldalak frissítve bejönnek, youtube még hd adással is simán, gördülékenyen futnak, smart funkció üzemel vagyis net működik csak a böngésző nem :( :((( :W
Valakinek ötlet??

(#83) kissb1212


kissb1212
csendes tag

Egyik ismerősöm vett egy Pana TX-L39E6E tv-t minden jól megy rajt csak az onlinefilmeknél a film kiválasztásáig rendben megy minden csak a lejátszás nem indul el a film. Valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata?

(#84) Vindex


Vindex
tag

Az e6-os tv milyen Bluetooth egér-billentyűzet kombót fogad el?
Köszi.

(#85) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Az előfordulhat, hogy a tv-m nem tud HDMI-n DTS-t vagy Dolby-t fogadni, csak sztereó hangot? A Philips tv-men tudom, hogy HDMI-n keresztül tudott 5.1-et tovább küldeni, viszont a Panasonic-nál nem tudom erre a PowerDVD-t vagy a Realtec meghajtót rávenni

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#86) dorika87


dorika87
őstag

Sziasztok! Mi a különbség a Panasonic TX-L39BL6E televízió és a TX-L39E6E televízió között?

(#87) Hfield21


Hfield21
csendes tag

Üdvözlök Mindenkit. Segítséget kérnék, akinek esetleg van tapasztalata
abban, hogy Panasonic LED tévéje hogyan jeleníti meg az SD tartalmakat?
Főleg TX-L39BL6E és TX-L39E6E érdekelne. Köszönöm előre is.

(#88) Hfield21 válasza Krajczi (#69) üzenetére


Hfield21
csendes tag

Érdekelne, kinek milyen tapasztalata van a Panasonic VIERA TX-L39E6E -vel. Főleg SD adások tekintetében, illetve sportközvetítéseknél. Köszönöm a segítségeket, válaszokat!

[ Szerkesztve ]

(#89) DZs


DZs
senior tag

Nem LCD, de Pana plazmám van és 1-2 avi fájlt nem játszik le (nem támogatott hibaüzenettel) míg a többi avit lejátsza. Ennek mi lehet az oka?
Köszönöm a tanácsokat!

(#90) Willie


Willie
őstag

Sziasztok!

Melyik a legolcsóbb 40"-os illetve 46"-os valódi 100 Hz-es típus?

(#91) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Látom elég kihalt ez a topik, ideje felpörgetni...:)

Pár napja vettem egy Panasonic TX-L55ET60E 3D SMART LED TV-t, esetleg bármi kérdésetek lenne szívesen válaszolok.

(#92) szinimini válasza B-L-A-C-K (#91) üzenetére


szinimini
senior tag

Helo,

hat akkor kerdeznek is :)

Ket tv johet szamitasba(0%thm) ezekril lenne szo:
TX-L42ET60E es a TX-P42GT60.
Szerinted melyik jobb valasztas?
Hazimozira , neha jatszani is rajta es ezt max 3meterrol.

koszi
Udv
Dani

(#93) B-L-A-C-K válasza szinimini (#92) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Azért szakértő nem vagyok, de már egy jó ideje keresgéltem én is...

Amúgy a helyedben én 47"-55" col körül gondolkoznék (tudom konkrétan ezekből Oanába nincs ott 0%-os thm-re), de ezt már írtam neked másik topikban. Én pl kicsivel több mint 3 méterről nézem az 55"-öst.

Amúgy P42GT60 ahogy látom komolyabb valamivel, árban is jóval drágább. Viszont ahogy látom a kerete vastagabb, és fényes felületű körbe a kijelző körül, azaz újlenyomatot hagy. L42ET60E, vékonyabb, és újlenyomatot se hagy, mivel szálcsiszolt fémből van. Képileg nem tudom mennyivel jobb a drágább, elég sok készüléket megnéztem az elmúlt hetekben, de ilyet nem láttam még.

(#94) junior11 válasza B-L-A-C-K (#93) üzenetére


junior11
veterán

A GT60 plazma, jobb képminőséggel rendelkezik mint az ET60 LCD.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#95) szinimini válasza B-L-A-C-K (#93) üzenetére


szinimini
senior tag

B-L-A-C-K

Én se vagyok szakértő,de elfogulatlan vélemények jöhetnek bármikor. Jó lenne a 47"-os az tuti csak Panaból ez a kettő van és nem akarom a topicot más márkával rombolni. Vagy romboljam? :)
Az,hogy hagy-e újlenyomatot nem igazán érdekel nem fogom tapogatni percenként úgyse. :)
A vastagsága,meg mind1 a részemről. A képcsőves után már minden vékony :D

junior11

Akkor szerinem el is lett döntve,hogy melyik jobb :)

Ha P42GT60 tv veri a mezőnyt képminősgében,de ha egy másik 47"-oson nem lehet látni a különbséget akkor az lesz. ( pl 47LA620S )
Edigital kínálatában vannak most 0% tv-k. Onnan szeretném kiválasztani a lehető legjobbat ill a tescoban van még.

(#96) B-L-A-C-K válasza junior11 (#94) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Valóban, rákeresve nem is néztem. Akkor ez más kategória....:)

szinimini: A plazma képe tényleg jobb, de megvannak a hátrányai és az előnyei is. Más mint az LCD. Én is gondolkodtam plazmában, csak 50"-esbe is 350 az ára, és max 300 ezerig határoztam meg a keretet, így a LED lett belőle nagyobb méretben, de nem bántam meg...

[ Szerkesztve ]

(#97) szinimini válasza B-L-A-C-K (#96) üzenetére


szinimini
senior tag

Nem tudom mi tévő légyek. Ezt a plazmát is most lehúztam a listáról az ára és a mérete miatt.
50k-val kevesebbért egy 47"-os tv is lenne.
Meg azért tényleg legyen egy tv szép vékony kecses :)

Köszi szépen a tippeket.

Eddig a LG 47LA620S a nyerő

(#98) smilecat válasza szinimini (#97) üzenetére


smilecat
aktív tag

Kicsit OFF-is meg nem is.

Ha tudsz menj be egy MM-ba vagy bármilyen nagy műszaki áruházba és csekkold le őket.
Én úgy vettem a panámat(TX-L39E6EK), hogy messziről néztem az azonos képméretű készülékeket, és a hasonló képminőséggel rendelkezőket egymás mellé rakattam.(kb 4 darab, mindet gyári beállításra raktam) (szépen megkértem őket rakják oda :D)
Így hiába volt jobb paraméterei a samsung tv-nek képminőség miatt mégis ezt választottam és nem bántam meg. Igaz, ez csak 100hz-es, de cserébe nem mossa szarrá egy algoritmus a képeket ami észrevehető volt a samun, de az ráadásul 3D-s volt, ami nekem nem igazán kellett.
Amit még érdemes nézni az az hogy a menü hogy reagál... na ebben valami csigalassú van amitől néha agyf@szt kapok mikor a médialejátszó menüjét próbálom elérni. (itt asszem már írják, hogy egymagos v kétmagos proci dolgozik ezen, de meg kell nézni az a tuti)

A készülék ára 150e ft, ami igazából az alsó szegmense ezeknek a LED tv-knek, sokat nem vártam tőle, de nagyon szeretem, mert minőségi képe van az árához képest. Persze tudtam volna drágábbat is venni ha már a minőségre megyünk rá, de akkor tuti nem panát veszek, hanem a kiállított bitangjó képernyőjű LG-k közül valamelyiket. (ár/értékben szintén jók voltak akkor)

még valami, én direkt néztem a fogyasztását is a készüléknek...

[ Szerkesztve ]

(#99) B-L-A-C-K válasza smilecat (#98) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én pl amit most vettem nem tudtam megnézni az MM-ban, vagyis 2 helyen is voltam és nemforgalmaznak Panasonico-t azt mondták. Lehet régen voltak igen, de mostmár nem. Edigitálba tudtam megnézni csak kisebb méretben, és ott is vettem.

A fogyazstásuk viszont tényleg eszméletlen jó, az én 55-ösöm A++-os ami ekkora méretben nagyon ritka, átlagos teljesítményfelvétel 64 W-ot eszik...:)

[ Szerkesztve ]

(#100) szinimini


szinimini
senior tag

Pana sajna nincs a mm-ban és semilyen plazma se.
De már másik tv mellett döntöttem. A beégés és,hogy sötétben lenne csak jobb képe.

Én is lemegyek majd még az mm-be,de amit kéneztem véglegesen ( LG 42LB650V vélemény? ) nem volt náluk sajna.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.