Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Pam computer ? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) fragile


fragile
csendes tag

Udv!

Van valakinek negativ tapasztalata a fent nevezett computerkereskedovel? Nekem mar 2 napja azt igerik, hogy leszallitjak meg a mult heten megrendelt es kifizetett monitort, am egyenlore remenytelenul. Jart mar valaki hasonlo cipoben?

bye

(#2) gesuz válasza fragile (#1) üzenetére


gesuz
senior tag

Te bárkinek fizetsz előre?

Kötelemfakasztó - A könyvek legnagyobb hibája, hogy nincs bennük CTRL+F. ''Or do something that's never been done''

(#3) fragile


fragile
csendes tag

nem arrol van szo, egyszeruen vannak bizonyos elvarasok, hivatkozhatnek akar az EU-ra, de beszelhetek megbizhatosagrol is, kiszamithatosagrol stb. Ha valamit megrendelek es ebben benne van a szallitas is, akkor elvarnam, hogy azt hataridore teljesitsek, vagy tevedek?

best regards!

(#4) Petester válasza fragile (#3) üzenetére


Petester
senior tag

Én még nem vhallottam olyanról, hogy kifizettették volna a teljes vételárat az átadás elött! Pláne jó pár nappal! Max elöleg! Másra nem vagyok hajlandó!
Öreg! Téged jól átb@sztak! :O

(ó\_!_/ó)

(#5) Petester válasza fragile (#3) üzenetére


Petester
senior tag

Elismervényt legalább kaptál róla?

(ó\_!_/ó)

(#6) gesuz válasza Petester (#5) üzenetére


gesuz
senior tag

jaja

Kötelemfakasztó - A könyvek legnagyobb hibája, hogy nincs bennük CTRL+F. ''Or do something that's never been done''

(#7) gesuz válasza Petester (#5) üzenetére


gesuz
senior tag

jaja

Kötelemfakasztó - A könyvek legnagyobb hibája, hogy nincs bennük CTRL+F. ''Or do something that's never been done''

(#8) Bagoly válasza fragile (#3) üzenetére


Bagoly
senior tag

Nem akarlak megbántani, de az EU-nak miköze ahoz, hogy te felelőtlenül kifizetsz egy olyan terméket előre, amit még be se hoztak az országba?
Tudod mennyien élnek jól ebből?:(

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#9) fragile


fragile
csendes tag

Kaptam en szamlat meg elismervenyt, cegpecset rajta meg ilyenek es nagyon szeretnek remelni, hogy nem lettem atb@szva, de 1re jobban ugy erzem hogy mashova kellett volna mennem.. :(

(#10) mzperx válasza fragile (#9) üzenetére


mzperx
aktív tag

mit rendeltél egyébiránt? miért fizetsz előre?

hát én nem tudom.. de anno ahol a monitoraimat vettem, pedig akkor sem volt olcsó, de elküldtem a megrendelést, és másnap ott volt és akkor rendeltem tőlük először... pedig nem volt kis tétel... azóta is így rendelek tőlük...

máskor előbb kérdezz, mielőtt megrendelsz bármit is....

Én csak az ajtót mutatom meg, belépni Neked kell rajta...

(#11) gesuz válasza mzperx (#10) üzenetére


gesuz
senior tag

Én egyszer rendeltem hasonló képp, de a cég adott addig egy gagyibb(Sunshine rulez) monitort amiről kiderült, hogy jobb, mint a mit rendeltünk, így azt vettük meg:)

Kötelemfakasztó - A könyvek legnagyobb hibája, hogy nincs bennük CTRL+F. ''Or do something that's never been done''

(#12) mzperx válasza gesuz (#11) üzenetére


mzperx
aktív tag

jóó... mindenre van pro és kontra is... csak mondom, hogy megmondtam, hogy akarok Egy Sony GDM F-520-at, mindez pénteken, szombatra megvolt... ugyanez volt a A WD 800 JB-imnél is meg a másik F-520-nál meg a 9700Pro-nál is... és azóta is veszek mindenfélét... mert amikor az amúgy jó 9700Pro-ról kiderült, hogy pont az a progi nem komálja, amivel azt hittem hogy nincs gond és amit használnom kellett volna első szóra cserélték egy V8460 Ultrára... csak ennyi...

Én csak az ajtót mutatom meg, belépni Neked kell rajta...

(#13) gesuz válasza mzperx (#12) üzenetére


gesuz
senior tag

ezt nem ellened mondtam

Kötelemfakasztó - A könyvek legnagyobb hibája, hogy nincs bennük CTRL+F. ''Or do something that's never been done''

(#14) fragile


fragile
csendes tag

Tulajdonkepp enkem az erdekelne, hogy volt-e valakinek a praxisaban ehhez hasonlo eset ezzel vagy egy masik ceggel. Gondolok arra, hogyha holnap sem jon a cucc, akkor menni kell a ceghez, hogy ''koszonom szepen a szerviz-t, megyek mashova, csinaljunk egy rollback-et'' szoveggel, es ennek fenyeben milyen esellyel indulok, mondjuk a penzvisszaszerzesben?

(#15) fragile


fragile
csendes tag

vegu lis megerkezett a monitor, egy baja volt: az RGB-bol R-et nagyon nem akarta mutatni, masnap el lett veve a szervizbe, ott minden mukodott, azota arra jottem ra, hogy a kabeljaval van/volt valami gond, de a hiba egyenlore nem jelentkezik tobbe...

(#16) Pam Computer válasza fragile (#1) üzenetére


Pam Computer
újonc

Kedves Bye ! Ha esetleg megbántottalak volna szori.Tisztelettel Cserkuti Zoltán PAM Computer Kft

(#17) Pam Computer válasza fragile (#1) üzenetére


Pam Computer
újonc

Bocsi fragile ! Nem vagyok gyakorló levelező és nem tudtam a címzést . Nem Bye CS.Z.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Pam computer ? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.