Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Pacák atx-esített háza (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Pacák


Pacák
senior tag

Urak! Megvannak a képek!
[L]http://kep.tar.hu/pacak_ph/index.phtml?aid=27561879[/L]

Nuclear launch detected

(#2) Pacák


Pacák
senior tag

Affene..
Ez túlterhelt... :)

Nuclear launch detected

(#3) napos2600 válasza Pacák (#2) üzenetére


napos2600
tag

freeweb? x3? extra?

(#4) tocsa válasza Pacák (#1) üzenetére


tocsa
senior tag

Köszi a képeket.
Csinos kis ház. Meglepett, hogy van benne majdnem középvonalban egy kereszttartó (nekem pont olyan típusú, mint andorpapáé, és abban nincs). Mindenesetre így jobban elbír a hátán egy monitort.

Kérdéseim:
- milyen konfig van benne?
- két darab képen a papírlap a tükröződés ellen van?
- a VGA kártyán a hűtőborda az eredeti, vagy te moddoltad rá?

Üdv.

Acer Predator Helios 500 Ryzen, Samsung 960 Pro NVMe + GeChic 15.6" kulso monitor a mobil irodahoz

(#5) Pacák válasza tocsa (#4) üzenetére


Pacák
senior tag

Tusl2-c,128m ram, vodoo3-3000tv out, integrált CMI valamicsoda hang:DDD, philips cdrw360 (4*4*16*), 3,5'' floppy, a vinyó opcionális (wdc200EB), mert vagy a toronyban van, vagy ebben a modban (win98 alatt el van mentve a konfiguráció két gépre: erre a modra, meg a miditornyomra...), a hátsó venti egy acorp tápból való, a proci venti valamelyik Globalwin FOP - asszem 68... :DDD, a táp egy DTK 300W-os..

A papírlapot csak azért raktam be, hogy oldalról jól látszon, középvonalban elhelyezett kereszttartó... azon a képen még a vodoo is ki van véve...

A hűtőborda pedig eredeti... így adták anno a karit...

Az andorpapáék féle házból nekem a motorháztető effekt nagyon tetszik, meg egy hangyányit több helyük volt, mert magasabb a házuk, ezért élére tudták állítani a tápot... nálam nem lehetett, így minden hely ki van használva... :DDD

Nuclear launch detected

(#6) Pacák válasza Pacák (#5) üzenetére


Pacák
senior tag

Ami kimaradt: celereon II 850MHz-es a prockó... :DDD

Nuclear launch detected

(#7) Ra3


Ra3
őstag

én miért nem tudom megnézni? már 3 napja próbálom, de valami baja mindeig van a szervernek....

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#8) localhost válasza Ra3 (#7) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Már tegnap és ma is rakoncátlankodott a TÁR szervere, ahová PacákMester feltette képeit.
Javaslat: írj egy e-mailt Pacáknak, egészen biztos, hogy szívesen elküldi neked a képeket csatolt fileban.
(Biztosan szívesen elküldi neked, nekem küldte kéretlenül is! :)) )

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#9) tocsa válasza Ra3 (#7) üzenetére


tocsa
senior tag

Levélben kaptam meg.
Pacák engedélyével esetleg kirakhatom egyetemi szerverre (ott esetleg véletlenül van pirinyó sávszélesség :DDD), mert gondolom nem szeretne tömegesen 2 MB-os leveleket küldözgetni.

Üdv.

Acer Predator Helios 500 Ryzen, Samsung 960 Pro NVMe + GeChic 15.6" kulso monitor a mobil irodahoz

(#10) Pacák


Pacák
senior tag

Közvetlen link és pár magyarázat a képekhez, mert tár.hu lassan halad a feldolgozással.
A képek egy tv karira kötött kamerával készültek. :)) )
[L]http://www.tar.hu/pacak_ph/mod043.JPG[/L]
Belülről a kártyahelyek takarólemezei, ezeket egyenként vágtam ki rossz tápok bádogjaiból, mert szegény ház totál ki lett belezve, így álltam neki kipofozni, az üres kártyahely a vga -é, attól jobbra szintén egy takarólemez van, de csak félmagas, mert alatta már az integrált hang van..
[L]http://www.tar.hu/pacak_ph/mod052.JPG[/L]
Jobbról is egy kép... Kb. így nézett ki a középső főtartó is, mint emez..
[L]http://www.tar.hu/pacak_ph/mod056.JPG[/L]
Szemből egy jobban sikerült kép. A floppy előlap fix része és a felső 5,25-ös hely takarója a kalapácsos cég festékével van lefújva fényes feketére (A deck szintén :) Esetleg reaktiválom később.. A Power és a reset funkció hagyományos, a turbo kapcsoló a hátsó ventit kapcsolja ki-be az ál-tápon, az alaplaphoz adott ''Powered by..'' címkét egyszerűen ráragasztottam azeredeti Stamford logóra..
[L]http://www.tar.hu/pacak_ph/mod060.JPG[/L]
Közelebbi kép a ház elejéről, a csinos kis ív alatt a sok apró furat az én művem, hogy a DTK táp ki tudja fújni a meleg levegőt, ezeket szintén alkoholos filccel emeltem ki.
[L]http://www.tar.hu/pacak_ph/mod062.JPG[/L]
A ház alja, négy alaplaptartó furat gyári, kettőt úgy csináltam utólag. Ebből az egyik a bal felső lábban, a másik két bal oldali láb között félúton van.
[L]http://www.tar.hu/pacak_ph/mod067.JPG[/L]
Az utolsó kép: félig megdöntöttem a házat, hogy látszódjon az összkép is.

THE END

Nuclear launch detected

(#11) atus válasza Pacák (#10) üzenetére


atus
senior tag

Nagyon überfasza istencsászár kibalegjobbabb lett!!! Sokkal szebb a ház, mint amit én alakítottam át. Risztekpá!
|337 m0Đ

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#12) LukE válasza Pacák (#10) üzenetére


LukE
veterán

szép, szép:) az elején a lukakról azthittem, gyárilag olyan volt:)

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#13) Ra3


Ra3
őstag

istencsászár lett, nekem is van egy fekvő házam, még a végén nekiállok moddolni :)) csak ki kéne telepiteni belőle a Cy5x86-ot...

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#14) Pacák válasza Ra3 (#13) üzenetére


Pacák
senior tag

Az enyémben eredetileg egy amd 5x86-133 volt, aztán az öcsém c333 -a, egy baby at formátumú lapppal, most meg... :)

Nuclear launch detected

(#15) Pacák válasza LukE (#12) üzenetére


Pacák
senior tag

A lyukak jelölésénél szempont volt nálam, hogy a ház elején azt a kellemes kis ívet kövessék le elrendezésileg, így otthon se tűnt fel elsőre senkinek... csak a festés... :DDD

Nuclear launch detected

(#16) Pacák válasza atus (#11) üzenetére


Pacák
senior tag

Thx! :)

Nuclear launch detected

(#17) Lunatic válasza Pacák (#16) üzenetére


Lunatic
aktív tag

Nemrég volt az olcsó hűtők monstre tesztje, érdemes elolvasgatni, GlacialTech 2410-t ajánlom, hűvös procival. :)

Careful with that axe, Eugene! ...

(#18) Satan-Claus


Satan-Claus
senior tag

Hú. Majdnem lemaradtam a nagy bemutatóról. :) Tényleg tuti lett. Tetszik, hogy szinte az utolsó csavarig átdolgoztad. A hátulja ritka melós lehetett. Kár, hogy nem élesebbek egy picit a képek.
Hatalmas GRATULA. :P

''Ha ideges vagy ragadj fejszét, attól megy a gonosz fej szét!''

(#19) andorpapa válasza Pacák (#16) üzenetére


andorpapa
őstag

Mailben már volt gratula a mod ügyében, a cooler szempontjából pedig talán a GT Silent Breeze 462 lenne a legjobb választás, mert az egyik leghalkabb cooler a piacon, és ha az 1700+-os Palominót le tudja hűteni, akkor egy 850-es PIII/Cerka sem lehet nagy dobás neki.

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#20) Sanyo


Sanyo
senior tag

Gratula a modhoz, en is epp hasonlon dolgozom. A kulonbseg annyi hogy nagyon szutyok kinezete van a haznak, meg egy AMD 5x86 volt benne eredetileg. Mar felfurtam az ATX alaplap rogzito helyeit, ki van vagva a hatlap. Ezt a lyukat egy eredti gephaz takarolemezevel probalom majd megszepiteni. Egyelore fogalmam sincs, hogy hova rakjam a tapegyseget. :)

(#21) Pacák válasza Sanyo (#20) üzenetére


Pacák
senior tag

Akkor sok sikert a munkádhoz, ha nem boldogulsz, akkor nyugodtan linkelj egy képet ide, vagy az eredeti cikkhez tartozó topicba is írhatsz, minden nap nézem. Én szívesen segítek és szerintem atusék is. :)

A házat meg fel lehet dobni egy kis festéssel. :)

Nuclear launch detected

(#22) Sanyo válasza Pacák (#21) üzenetére


Sanyo
senior tag

Nah, most vasarnap nagyjabol osszeallt a mu. :) Vannak meg hianyossagok, de a gep egyben van es mukodik. A tapegysegnek talaltam helyet, bar a kinyithato tetore szereltem fel. :) Holnap csinalok kepeket ha lesz idom.

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Pacák atx-esített háza (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.