Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  P4 nyereményjáték a hwsw-n (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) joghurt


joghurt
addikt

Ezt most nem a konkurencia reklámjának szánom (bár karácsonyra hadd nyerjen mindenki mindenfélét :) ), hanem szigorúan szakmai kérdésnek.

Naszóval. A kérdések között szerepel, hogy mikor jelent meg az első hyper-threadinges proci. Meg az is szerepel valamivel később, hogy milyen órajelen. Ha jól tudom, először 2002 februárjában jelent meg HT-s P4, 1,8, 2,0 és 2,2 GHz-en, PGA603-as tokban, de 0,13 mikronon. Az első kereskedelmi HT-s P4 persze 3,06 GHz-en és csak 2002 novemberében. Namármost, időnek meg lehet adni 2002 februárt, de órajelnek csak a 3,06 van ott. :(

A tej élet, erő, egészség.

(#2) klepto válasza joghurt (#1) üzenetére


klepto
addikt

Ott nincsenek a kérdések mellett olyan linkek mint ami itt divat, amik olyan cikkekre mutatnak, ahonnan ki lehet bogarászni a választ? :F

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#4) hobizoli válasza joghurt (#1) üzenetére


hobizoli
nagyúr

SZVSZ ennel tobbet tenyleg nem segithetek:

[L]http://www.sandpile.org/impl/p4.htm[/L]

:DD:C



hobizoli

több drón kell ;P

(#5) joghurt válasza klepto (#2) üzenetére


joghurt
addikt

Náluk is van kereső, csak épp a saját keresőjükkel talált válaszok sem konzisztensek a felajánlott lehetőségekkel. :)

A tej élet, erő, egészség.

(#6) joghurt válasza hobizoli (#4) üzenetére


joghurt
addikt

Mit gondolsz, én honnan vettem a témaindítóban említett adatokat? :P

Amúgy meg már leadtam a válaszokat, szóval nekem 8.

A tej élet, erő, egészség.

(#7) hobizoli válasza joghurt (#6) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Akkor meg mia problema...ertelmezd ami oda van irva, ennyi a teendo:U



hobizoli

több drón kell ;P

(#8) joghurt válasza hobizoli (#7) üzenetére


joghurt
addikt

Értelmezem. Csak zavar, ha a de facto helyes válasz nem szerepel a bejelölhetők között, vagy ha ennyire trehányul (értsd: ízlés szerint értelmezhető módon) van megfogalmazva egy kérdés. Mert mondjuk enyhén szabad megfogalmazásban lesz csak a 3,06-os az első debütáló HT-s; ha a ''debütálás'' valami olyasmit jelent, hogy pl. ''én ilyet tudtam először megvenni magamnak'', és nem azt, hogy az Intel 2 GHz körüli P4-esekben csináltam meg ezt először. :U

A tej élet, erő, egészség.

(#9) hobizoli válasza joghurt (#8) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Mikor jelent meg egy akarmilyen magos de HTT kepes Intel P4 kategoriaju CPU. Ez a kerdes.
Aztan meg az, hogy az asztali -mivel mar eleve olyanokat sorolnak fel- melyik volt a legelso. Aztan meg ez.

A ket kerdesnek csupan annyi koze van egymashoz, hogy a HTT mindkettoben szerepel, denm ugyanazon CPU mag miatt.

Inkabb annak orulj, hogy a valaszt nem neked kell odairni...



hobizoli

több drón kell ;P

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  P4 nyereményjáték a hwsw-n (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.