Hirdetés

2019. október 22., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  P3-ra milyen hűtőt? (téma lezárva)

(#1) Adi

Adi
(senior tag)

750-es vagy 800-as P3-ra ki milyen hűtőt javasol, ha az a cél, hogy egy duál Slot1-es lapon elférjen és még hűtsön is? :)

A zaj nem számít, viszont minőségi darab legyen, mert serverben gondolkodom és 24 órás üzemben.

Én FC-PGA esetén Globalwin WBK68-ban gondolkodom, mert a bordája szimpatikus, meg az a csirke :) ventillátor is rajta és még be is fér, plusz marad 1 centi, ahol tud beszívni levegőt.

Slot-1-re nincs ötletem, láttam a GW VOS-32-őt, de az nem vág a témába. :)

ldm start-reconf primary

(#2) Parci válasza Adi (#1) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

Gyári hűtő mehet (kutya baja).
Globalwin is jó, slotos procinál jól meg kell nézni, hogy beleférjen... evégből imho vidd magaddal a lapot és a procikat, amikor vásárolsz! (különben hiába látszik tutira, hogy simán elfér... hazaviszed, és 2mm miatt bukta).

VOS32 felejtős :D.

"Egy dologban válogatós nagyon és az a hálózati kábel. Energikus, jó felbontású és dinamikájú kábellel igazi zenei élményt varázsol stílustól függetlenül."

(#3) Adi válasza Parci (#2) üzenetére

Adi
(senior tag)

És hol lehet kis hazánkban gyári hűtős P3-at venni? :) Akkor már Slot1-eset az egyszerűség kedvéért.

Lehet nagyker is. :D

ldm start-reconf primary

(#4) Parci válasza Adi (#3) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

Dobozos slotos P3? Jó kérdés... körülnézünk. Ramiris (néha.. nagyon néha)?

"Egy dologban válogatós nagyon és az a hálózati kábel. Energikus, jó felbontású és dinamikájú kábellel igazi zenei élményt varázsol stílustól függetlenül."

(#5) Adi

Adi
(senior tag)

Az árlistájukból nem derül ki, mert azért én is hozzáférek ám! :)

ldm start-reconf primary

(#6) cs

cs
(csendes tag)

Udv!

Felejtsd el a gyari hutot, csak a ventillator jo belole,
maga a borda valami hihetetlenul hicsi, ha szetszeded,
csodalkozni fogsz...., raadasul jo vastag szilikonpaszta
van alatta, gondolom a hoszigeteles miatt ;-)
Tenyleg a probalgatas a jo otlet, ha bordat vesz az ember, mert
ket ranezesre hasonlo borda kozott 10-15C kulonbseg is lehet.

Bye, cs.

(#7) Parci válasza cs (#6) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

Tekintve, hogy Adi nem tuningbajnoksagon indul, nem egeszen ertem, hogy mi a gaz a gyari hutovel. Halk, ad ra 3 ev gart az Intel, minosegi.

(#8) Adi

Adi
(senior tag)

Ezek után ma reggel Csövitől ott virított egy levél a postaládámban, hogy vegyek Globalwin VOS32-őt.

Erre nem tudok mit mondani. :D :D

ldm start-reconf primary

(#9) guest

guest
(veterán)

Szerintem a WBK68 AMD-re valo nem? Szelesebb mint ami az FCPGA-ra kell.

prohardver vendég

(#10) Adi válasza guest (#9) üzenetére

Adi
(senior tag)

Én nem tudom, ezért kérdeztem. Nincsen Socket A-s gépem.

ldm start-reconf primary

(#11) LionKing válasza Adi (#10) üzenetére

LionKing
(csendes tag)

Nekem WBK 68-as van az FCPGA-s PIII 733-ason és nagyon jó! Elvileg tényleg AMD-sre való, de több boltban is mondták, hogy uaúgy jó FCPGA-sra is és tényleg...
:DD
Mondjuk gondolom már választottál és megvetted, de mind1

(#12) LordX

LordX
(veterán)

Socket 370-re és Socket A-ra ugyanazon hűtő ráfér

(#13) Parci válasza LordX (#12) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

De nem biztos, hogy jó. Más a magassága a két procinak. Főleg a PPGA-soknak :D

(#14) simi

simi
(csendes tag)

nekem ami van huto azt ugy adtak el a boltban hogy p4/athlon/duron/fc-pga-ra jo... hat nagyon neztem a fejembol hogy hogy csinalja, de az fc-pga-s penti3-ra priman rament... smartcooler fsm1170H a delikvens

"Any PC built after 1985 has the storage capacity to house an evil spirit." - Jim Peasboro atya, Savannah, GA, USA

(#15) karib

karib
(addikt)

FCPGA és Socket A kompatibilisek, mert ugyanolyan picik. Ellenben a PPGA-s Celeronok sokkal nagyobbak (magasabbak), ezért a pántjuk akkor sem szokott jó lenni, ha állítható. Persze egy határozott hajlítás sokmindenen segít... :) Viszont néha PPGA-s hűtő felfekszik a Socketre is, és akkor könnyű sarkazni és sütni egy 0.18-as procit. Szóval ésszel...

Globalwinek nem rosszak, csak hát mint minden ilyen cucc, piszok hangosak. Szerintem a nagy borda + nagy, lassú (pl. táp-) venti a nyerő.

Egyébként az Intel coolerek is nőnek szépen, a 166MMX óta szépen megizmosodtak (lásd P4...).

Department of Redundancy Department

(#16) Adi

Adi
(senior tag)

Látom mindenki nagyon okos, csak el is felejtettétek, hogy én DUÁL lapra kérdeztem rá. :D

ldm start-reconf primary

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  P3-ra milyen hűtőt? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.