Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stoon

    őstag

    válasz tailor74 #8847 üzenetére

    steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

  • Milka 78

    nagyúr

    válasz tailor74 #8847 üzenetére

    Felkeltem 6-kor majd 7.40-kor autóba pattantam.Az aksi lemerült a Matizban,majd a kuplung pedál olyan volt mikor egy bazalt kockát taposnék meg sem mozdult.Finoman belerúgtam mire az hangos koppanással mozgásba lendült és meg sem állt a doblemezig,ahonnan nem is jött vissza...ellenben a vízerek fölött parkolhattam,mert az aksi valahonnan kaphatott delejt és pöccre beindult a kocsi:DDD
    Ezek után a üresbe járattam a szecskát,hátha visszajön a kuplung a kinyomott helyzetből,majd több ízben befeküdtem a múszerfal és a kocsi alá,minek következtében huzatot kapott a vesém,hajolni nem tudok és véres a vizeletem :)
    1 óra próbálkozás után feladtam,gondoltam besétálok.Először kockára fagyott a fejem,így visszamentem sapiért,majd a lábam,kezem és a hátam kezdett fázni,minek következtében 4x mentem még vissza az utcáról a kecóba (a szomszéd ki is jött a nagy vonulásomra,azt hitte feltörték a kecót :D ).Rájöttem,hogy a sok évnyi autózás kiölte belőlem a gyalogos ösztöneimet és sanszosan megfagynék az előttem álló alig 2km-es úton. :D
    Nem volt B-terv így tizenakárhány év után buszra kaptam és finom 450ft-ért lekapartam a bkv-vel úgy 4 megállót.Persze a buszon telibe letaroltak,nyakon prüszköltek,mindezt úgy,hogy próbáltam a külvilágtól elhatárolódni.Vallom azt,hogy ha buszra szállok akkor beismerem,hogy vesztettem,utolsó filléremet is benzinre költeném kenyér helyett és irgalmatlanul utálom ha bele ásznak az aurámba/intim szférámba.Ezen gondolatokkal a fejémben meg is érkeztem 9.30-ra a vesztőhelyre és imitálni kezdtem a munkát,igen feldobott hangulatban.
    11.30-ra "trélerre"kaptam egy kollégával és nekifogtunk a Matiz mentésnek.Persze a kuplung állapota nem változott,így nem volt más hátra mint felcsörlőzni a kocsit...ami ismét nehézségekbe ütközött.A drága szerelő kolléga (aki nyáron lerombolta a kocsimelejét is) elhagyta a vonószememet (ilyen becsavarós b@szás),de szólni azt elfelejtett :O Gondolom azt hitte a munkájáról,hogy profi,a sárkány üzembiztos,minek ide vonószem...tévedett!
    Futómüre kötve ugyan fel lehet húzni,ha nem lenne 3 rétegnyi spoiler az elején ami útban van.Pár izgalamas pillanat és a kerék alá betett 2 köbméter deszka után elindultunk a melóhelyemre,hogy orvosolják a kuplungom állapotát.
    Amire odaértünk és le kellett volna gurítani a kocsit az a tetves pedál is visszatért normál állapotába (rázkódás és a trailer mocijából feltörő meleg áramlatoknak köszönhetően).
    Persze bent megstopperolták a befagyára hajlamos alkateészr és most már minden ok-és,de kicsit elfáradtam :)

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés