Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Overwatch 2 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Mivel megvolt a leleplezés, egy igen hátborzongatósra sikerült trailerrel, így itt az ideje az új topiknak! :)

Overwatch 2 - Cinematic Trailer

Overwatch 2 Gameplay Trailer

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) maser


maser
tag

Ígéretesnek tűnik. :DD
Számomra csak az nem derült ki Kaplan beszédéből, hogy különálló játék lesz, vagy csak egy kiegészítő.

Foredene @ Ragnaros | maser#2802

(#3) Sirandrish válasza maser (#2) üzenetére


Sirandrish
legenda

Különálló játék, de a játékosok majd együtt játszhatnak...ha jól értelmeztem.

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4) k-adi válasza Sirandrish (#1) üzenetére


k-adi
nagyúr

Overwatch community: We want more lore!
Blizzard: here’s a new game with lore
Overwatch community: wait what?

(#5) Sirandrish válasza k-adi (#4) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azért ezt is megveszik majd...vagyis megveszem majd :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6) k-adi válasza Sirandrish (#5) üzenetére


k-adi
nagyúr

OW1 ről nincs upgrade lehetőség? persze olcsóbban mint az ow2 :DDD

(#7) Sirandrish válasza k-adi (#6) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem tudom, de jó lenne :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8) nkAAA válasza k-adi (#6) üzenetére


nkAAA
aktív tag

Ebben bízom én is :)

https://twitter.com/nkaaa

(#9) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#10) nkAAA


nkAAA
aktív tag

Megy róla a stream ezerrel :)

https://twitter.com/nkaaa

(#11) k-adi válasza nkAAA (#10) üzenetére


k-adi
nagyúr

ez egy sima DLC :D

a 2 új hősre viszont kíváncsi vagyok

(#12) Sirandrish válasza k-adi (#11) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azért megveszed, nem? ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13) k-adi válasza Sirandrish (#12) üzenetére


k-adi
nagyúr

háát tekintettel arra hogy a comp role-lock felcseszi az agyam, így inkább kivárom mi lesz... kis graf javulásért nem adok pénzt nekik főleg full áron esélytelen + ha az új hősök-pályák elérhetőek a kis OW1-es jobbágyoknak is.. ugye ez amúgyis pvp game, az a pár pve pálya nem érdekel :)

igazából miért is kéne megvenni akinek van OW1? pár új pve küldiért? ugyanis kétlem a grafikai változás olyan hatalmas lesz, a többit meg megkapják az OW1-esek is (hős, pálya)

[ Szerkesztve ]

(#14) Sirandrish válasza k-adi (#13) üzenetére


Sirandrish
legenda

Engem a PVE cuccok nagyon is érdekelnek, szóval nekem kötelező :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15) nkAAA válasza k-adi (#13) üzenetére


nkAAA
aktív tag

Én is hasonló állásponton vagyok jelenleg. A PvE részek számomra eddig is kriminálisan unalmasak voltak és inkább annak örülnék, ha a PvP fejlesztésére fókuszálnának. Így simán lehet, hogy nem éri meg majd beruházni az Overwatch 2-be, ami igen, inkább tűnik egy nagy tartalmi bővítésnek (kiegnek, content patchnek, vagy DLC-nek), mintsem különálló játéknak. Más játékoknál ilyeneket amúgy is ingyen adnak, vagy legalább nyomott áron, de itt félő, hogy 30 euró alatt nem fog megállni a történet, viszont az is lehet, hogy még ennél is több lesz.

[ Szerkesztve ]

https://twitter.com/nkaaa

(#16) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17) k-adi válasza Sirandrish (#16) üzenetére


k-adi
nagyúr

lassan eltelt ~1év és még mindig semmi hír..?

(#18) wjbhbdux válasza k-adi (#17) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Jövő év elején lesz valami digitál blizzcone rendezvény majd talán ott.

Gondolom eljátszanak egy Overwatch 1 újrakiadást az új konzolokra előbb aztán majd utána jön.

/s

(#19) k-adi válasza wjbhbdux (#18) üzenetére


k-adi
nagyúr

Hát a mostani hírek szerint úgy néz ki mégse lesz semmi idén :U

(#20) MaYDaN


MaYDaN
tag

Ezt nem akarom elhinni, tuti fake, ennyi ideig nem bírja ki az OW tartalom nélkül. :Y
Majd jövőhéten meglátjuk, hogy áll a projekt. De én már azt hittem, hogy most év elején legalább a beta ki fog jönni. Ez viszont már valóban nem fog megtörténni, ahogy mondta az egyik Blizzard fejes. :(

---// Steam: m a L L o Y // Uplay: maLLoY... // Battle.net: maLLoY#2971 //---

(#21) k-adi válasza MaYDaN (#20) üzenetére


k-adi
nagyúr

ha ez igaz akkor epic fail

(#22) MaYDaN válasza k-adi (#21) üzenetére


MaYDaN
tag

Abban az esetben, igen, és ezért is gondolom, hogy ezt nem engedheti meg magának a Blizzard. Egyébként a Metro_OW-s szivárogtató gyerek is azt mondta, hogy ez fake.
Közben a Blizzconline-ról is van némi infó. Bár itt is felmerül a hitelesség kérdése. Mert, ha valóban ennyi lesz, akkor nem nagyon erőltetik meg magukat OW2 fronton. :(

---// Steam: m a L L o Y // Uplay: maLLoY... // Battle.net: maLLoY#2971 //---

(#23) MaYDaN


MaYDaN
tag

Tudom, hogy dead game, meg minek készül és csak egy DLC, de ha valakit esetleg érdekel. Jövőhét csütörtökön lesz egy 2 órás PVP bemutató [link] az OW2-ből. :)

[ Szerkesztve ]

---// Steam: m a L L o Y // Uplay: maLLoY... // Battle.net: maLLoY#2971 //---

(#24) k-adi válasza MaYDaN (#23) üzenetére


k-adi
nagyúr

na végre...

engem érdekel.. mégha 1 éve törölve is lett a gépről az ow1 ;]

(#25) MaYDaN válasza k-adi (#24) üzenetére


MaYDaN
tag

Remek. :C
Egyébként, ha minden igaz akkor az OW1-ről is lesz szó majd itt. Terveznek oda is komolyabb dolgokat. Bár itt nem igazán kimondottan hős, map és hasonlókat, hanem egyéb fejlesztésekre és új funkciókra kell gondolni. Ami valószínűsíthetően az OW2 fejlesztését fogja közvetve segíteni.

---// Steam: m a L L o Y // Uplay: maLLoY... // Battle.net: maLLoY#2971 //---

(#26) k-adi válasza MaYDaN (#25) üzenetére


k-adi
nagyúr

hát azért olyan nagy durranásra amúgyse számítottam :D de OW2 esetén se az az igazság.. van egy sejtésem mi lesz :DDD

(#27) MaYDaN válasza k-adi (#26) üzenetére


MaYDaN
tag

Igen, sokan nem számítanak rá, hogy komolyabb dolgok, változások lesznek benne a single és coop részen kívül (aminek elvileg nagyon jó lesz az újrajátszhatósági faktora. Bár a legtöbb mostani gamernek szerintem nagyon rövid időn belül repetitív lesz minden, kellenek az új ingerek folyamatosan. Úgyhogy ez biztos bukni fog. :) ) és könnyen lehet így is lesz.

De én úgy gondolom, bár inkább ez részemről is csak remény. Mégpedig, hogy az elején valóban nem egy nagy dologra kellett készülni a játékot illetően. De így az idő előrehaladtával és hogy mennyi ideje nem igazán volt semmi infó róla elképzelhető, hogy egyre több dologgal kezdtek el foglalkozni, kísérletezni és próbálják megvalósítani az ötleteiket. S lévén, hogy idén sem jön még ki a játék, van idő sok minden megvalósítására. De természetesen ez egy személyes bizakodás csak és simán lehet, hogy egy kicsik kibővített OW1-et kapunk aztán annyi.
Ami biztos, hogy monetizáció lesz a játékban valamilyen formában. Ugyan még nincs semmi infó erről, de én ezt biztosra veszem. Kell a későbbiekre is pénzforrást generálni, nagyon megy ez a Battle Passos modell például.

---// Steam: m a L L o Y // Uplay: maLLoY... // Battle.net: maLLoY#2971 //---

(#28) k-adi válasza MaYDaN (#27) üzenetére


k-adi
nagyúr

sosem értettem minek erőltetni egy single-t valamibe ami alapból multiorientált....

most képzelj CSGO-ba meg R6 siegebe egy single kampányt :D ahelyett hogy mégjobban a multi részére fókuszálnának, még több pálya lenne, még több játékmód, meg új hősök

(#29) MaYDaN válasza k-adi (#28) üzenetére


MaYDaN
tag

Egyetértek Veled, mert valóban multira lett kitalálva az OW először. S tényleg arra kellene elsősorban fókuszálniuk, hogy minél több tartalmat adjanak ki hozzá, ahogy fent Te is írod. Illetve megpróbálni minél tökéletesebbre csiszolni a játékot.
Viszont van egy réteg (ami szerintem nem is kicsi) akik nem szeretik a multit, hanem a single kampányokat részesítik előnyben. S emlékszem amikor kijött az OW már akkor voltak olyan hangok, hogy miért nincs benne, ha volna single része, akkor még talán meg is venné, de így nem kell. Plusz az eventes missionöket is jól fogadták csak ugye kevésnek érezték. S gondolom itt meglátták az igényt és az újabb pénzforrás lehetőségét és így került bele a 2-be az egyjátékos kampány, amit végigvihetsz a haverokkal is majd.
Kíváncsi vagyok a BP-s dolgot hogy fogják megvalósítani vagy milyen új modellel rukkolnak elő.

---// Steam: m a L L o Y // Uplay: maLLoY... // Battle.net: maLLoY#2971 //---

(#30) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Úgy fest hogy 2023 lesz belőle [link]

/s

(#31) k-adi válasza wjbhbdux (#30) üzenetére


k-adi
nagyúr

a senki-nem-kérte single kampány és a kis graf tuninghoz ennyi idő kell? :D wow

(#32) Puma K válasza wjbhbdux (#30) üzenetére


Puma K
veterán

Remélem elfelejtik az OW2-őt most hogy a Microsoft-nál vannak és egy sima DLC lesz belőle...

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#33) k-adi válasza Puma K (#32) üzenetére


k-adi
nagyúr

hát elvileg ma startol az OW2

mégse 2023 lett az indulása, de majdnem

(#34) mobal


mobal
MODERÁTOR

Itt folytassuk a fórumozást! :R

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Overwatch 2 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.