Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) spank0309


spank0309
tag

Az idén ősszel megjelenő OVERKILL's The Walking Dead-et szerintem sokan várják, mind a széria szerelmesei és talán a zombis játékok kedvelői. Amit eddig tudunk hogy 4 fős coop fps lesz, Washington D.C.-ben foglal majd helyet. Négy, egyedi képességekkel és történetszállal rendelkező alak közül választhatunk akiknek mind közös céljuk van. Egy sztori is helyet kapott a játékban, melyben előtérbe kerül a kormány szerepe a fertőzés elharapózásában.

Hivatalos oldal
Steam

[ Szerkesztve ]

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#2) vaakuum válasza spank0309 (#1) üzenetére


vaakuum
addikt

Pont ma kezdtem el gondolkodni rajta, hogy van-e topikja...látom néhány órája már van :C
Arról lehet tudni valamit, hogy sima mászkálós-lootós lesz, vagy esetleg lehet benne építgetni/átalakítani is?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#3) spank0309 válasza vaakuum (#2) üzenetére


spank0309
tag

Olvastam hogy lehet bázist építeni meg gyűjtögetni, loot-olni, de kiderül mi igaz ebből.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#4) vaakuum


vaakuum
addikt

Lesz ennek valami béta megjelenése ? Illetve úgy általában milyen pénzügyi konstrukcióval fog jönni? :U

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#5) spank0309 válasza vaakuum (#4) üzenetére


spank0309
tag

Szerintem nem lesz semmi mert ősszel meg fog jelenni, elméletben. Erős a gyanúm h 20 ezres kategória lesz.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#6) vaakuum


vaakuum
addikt

Ezt most találtam:
[a nagypapi]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#7) vaakuum


vaakuum
addikt

Egyébként ez valami open world multi survivor akar majd lenni, ahol a játékostársak is lehetetlenné teszik a túlélést a cuccaink elorozása és életünk megrövidítése révén, vagy lesz benne single játékmenet is, ahol a nehézségi fokokkal lehet különböző kellemetlennél kellemetlenebb helyzetbe hozni magunkat? :U

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#8) spank0309


spank0309
tag

Megérkezett az utolsó karakter Trailer is. Nagyon várós játék lesz, kíváncsi vagyok mit hoznak ki belőle.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#9) Rick3D


Rick3D
senior tag

Aki bétázni akar ITT szerezhet kulcsot - nekem is innen van. Igyekezzetek :))
COOP már van de sajna nagyon gagyi az optimizáció fightokban 50 alá esik , highend system mellett is. Rendszeresen kifagy a missionok végén :U Lassan az ötödik küldit tolom végig reward nélkül mert kifagy - ehh...
BTW : valaki akarna coopozni én szabad vagyok :)

[ Szerkesztve ]

(#10) vaakuum válasza Rick3D (#9) üzenetére


vaakuum
addikt

Most értünk haza, nekem már nem ad kódot :O

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#11) Rick3D válasza vaakuum (#10) üzenetére


Rick3D
senior tag

Nagyon vártam ezt a játékot lévén TWD fan vagyok ha lehet ilyen mondani de ez marha gagyi még ha a beta technikai problémáit le is számítom. Kíváncsi leszek mi lesz ebből mert ez idáig hatalmas bukónak ígérkezik. Ne legyen igazam a teljes verzió hasítson mert annak örülnék igazán.

Akkor valószínűleg elfogyott , pedig amint rátaláltam - raktam is ide be :F

[ Szerkesztve ]

(#12) spank0309 válasza Rick3D (#11) üzenetére


spank0309
tag

Hát én is így látom az a sajnálatos helyzet, komolyabb játékra számítottam, lehet az a baj hogy öregszem és komoly dolgokat akarok, pedig még csak 29 vagyok. Én már a legelső gameplaynél láttam hogy ez is egy "gagyi" game lesz, legalábbis számomra. Pedig rettenetesen vártam.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#13) beef


beef
őstag

Kaptam egy kódot a GMG-től, ha valakinek kell odaadom, mert nem lesz időm kipróbálni.
(privátban ha lehet)

(#14) Spet


Spet
addikt

Aki szeretne béta kulcsot, az kaphat egyet tőlem. Első jelentkező viszi.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#15) Rick3D válasza spank0309 (#12) üzenetére


Rick3D
senior tag

Én szándékosan struccpolitikát folytattam az elmúlt időben. Még jó pár éve volt szó hogy majd a Payday2 fejlesztői megcsinálják , gondoltam oké legalább valaki foglalkozik vele. Igazából pár hónapja láttam vagy hallottam valahol a hírét hogy jön idén November tájékán. Aztán megláttam a giveawayt és lecsaptam rá. Kár volt. Már a The Walking Dead: Survival Instinct is egy khm sz*r volt. Nem azt mondom ez egy fokkal jobbnak ígérkezik ... Úgy voltam vele üssön amikor kiadják és megveszem, nem akartam lelőni semmit de ez még jó hogy így alakult. Az elmúlt tízen x év alatt számtalan alfa és béta tesztben vettem részt szóval a játék technikai problémáit lenyelem. Bugok,fagyások,low fps highend pcvel,unbalanced nehézség,rendszeres connection lost - ha jól láttam P2P :O ...
Maga a játékmenet , a karakter mozgás és az ai valami kegyetlen hulladék. Lehetne mondani hogy mit vár az ember a Payday2 készítőitől hisz kb ugyan az a játékmenet van ráhúzva. Ebbe semmi openworld nincs , ugyan az mint payday2ben mission - kiválaszt oszt lehet osztani coopban. Még ez is beleférne mert a nehézségi szintet olyan szinten túltolták hogy igaz randomokkal de hardban izzadtam esetleg csapattal lehetne fogni a legnehezebbet és amolyan challenge gameként kitolni. Hol van a melee harcrendszer ? Kis-nagy ütés + push , ez most komoly ? Egy olyan játékban ahol a meleere van helyezve a hangsúly mert a silencerek kb 1 tárat bírnak :( Mindegy is igazából, mm közben olvasgattam mások véleményét és annyira nem vagyok eltájolva. Ha valakit érdekel , visszakerestem az egyik játékos írását mert jól összeszedte mi is a helyzet. Itt volt még ezen kívül is egy iromány az még jobban rávilágított mindenre de sajna nem találom.
Mindentől függetlenül én nagyon remélem összejön nekik és sikerül egy olyan újrajátszhatósági faktort létrehozni mint ami a Payday2ben volt :K Azzal már elégedett leszek.

(#16) spank0309 válasza Rick3D (#15) üzenetére


spank0309
tag

Hát én valahol évekkel ezelőtt bukkantam rá erre a címre, még csak képek formájában, akkor eléggé survivor jellegűnek nézett ki, mint mondjuk egy Dayz. Aztán bejöttek a cinematic trailerek a 4 karakterrel, hú mondom de várom.... És kijött a gameplay, hatalmas csalódás, kb. ugyan ezek jöttek le mint amiket te leírtál. Én kicsit ilyen Division (aminek csak a betajával játszottam) jellegű játékteret vártam volna, szabad kóborlás, rendes lootolás és bázis, nálam az számít minél realisztikusabb legyen a játék. De ahogy elnézem ez is egy "gyerekjáték" lett. Sajnos a fejlesztők inkább a 20 év alattiakat célozzák meg és az a céljuk hogy a "leggyíkabb" emberek is tudjanak vele játszani, ott volt a GR Wildlands is, hatalmas elvárásaim voltak vele szemben, és hatalmas csalódás lett, előrendelésben megvettem sajnos, alig 227 órám van benne ennek nagy része az idei pvp. Lehet hogy velem van a baj hogy már "öregszem" és élethű elvárásaim vannak. Ilyen elvárásoknak csak a DayZ Arma és a Tarkov felelt meg az utóbbi időkben, de ezek is csak nagy részben. Nálam nem lesz ebből vétel sajnos.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#17) Dave567


Dave567
addikt

Sziasztok

Valaki ki próbálta már a gamet?
Milyen lett?

(#18) spank0309 válasza Dave567 (#17) üzenetére


spank0309
tag

Ha steamen vegyes az értékelés az sok jót nem jelent :D

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#19) Dave567 válasza spank0309 (#18) üzenetére


Dave567
addikt

köszi, még gondolkozok rajta, meg várok vele kicsit. :R

(#20) Csabahun válasza Dave567 (#17) üzenetére


Csabahun
senior tag

Szia, én most vettem meg és határozottan tetszik eddig.

[ Szerkesztve ]

(#21) Dave567 válasza Csabahun (#20) üzenetére


Dave567
addikt

Köszi, még gondolkozok rajta. :R

(#22) Xorith


Xorith
tag
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.