Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1756) bepken


bepken
veterán

sziasztok!

Outlook Express 6 levélpapír kezelésével van gondom....próbáltam már mindenféle leírás alapján, de egyelőre nem sikerül összehozni egy normális kinézetű levélpapírt.

most én vagyok hülye vagy ez direkt törli ki az összes tartalmat, amit én beállítok? tehát csak akkor van nyoma, hogy egyáltalán csináltam valamit, ha beteszek egy logot....

amit szeretnék: előre megszerkesztett HTML kódot használni, amiben gyakorlatilag egy táblázat van és egy logó, illetve egy aláírás.

próbálkoztam már:
- levélpapír varázsló - ekkor sikerült egy logot varázsolni a papírra, meg a margókkal is állított valamit, ami persze éles levélnél tökre nem úgy nézett ki, mint a villámnézeten mutatta...

- létrehozott levélpapír tartalmát felülírni az előre megírt HTML kóddal, majd ezt megnyitni - eredmény: tök üres lap...

- kizárólag a levél szerkesztő felületével létrehozott formalevél mentése levélpapírként - ekkor rinyál, hogy nem állítottam be háttérképet és így valószínűleg üresen lesz elmentve... WTF???? :W

én vagyok béna vagy ez az outlook express tényleg ennyire semmire se való? (outlookot használtam eddig másik helyen)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.