Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Outlook Express adatbázis konvertálás (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Dr.Momo


Dr.Momo
tag

Ne haragudjatok, hogy új témát nyitok ennek, de végigolvastam az erről szóló témákat,
és nem segített egyetlen álltalatok említett megoldás sem.
A helyzet a következő:
Új gépet kapott az ügyfelünk.
A régi gépről Win XP-s Outlook expressből ki lettek másolva a levélfiók fájljai (dbx
fájlok).
Ezeket a fájlokat akarjuk az új gép frissen telepített Win-XP Outlook Express-ébe
illeszteni, de sehogy sem sikerül. (Próbálkoztunk ugyanolyan postafiókot csinálni, majd
felülírni a fájlokat; importálni, de nem eszi meg).
Ha valakinek még van ötlete a témához a segítségét előrre is köszönöm!

(#3) Dr.Momo válasza Kalandor (#2) üzenetére


Dr.Momo
tag

Ezt is olvastam a régebbi üzenetek között, kipróbáltam, de nem konvertálta át a
leveleket ... :(

(#4) Dr.Momo


Dr.Momo
tag

Esetleg valakinek még ötlete?

(#5) loszerafin


loszerafin
senior tag

Csinaltam ilyet tobbszor is.
Tedd at a regi gep outlook express userhez tartozo adatkonyvtarat az uj gepre vhova.
Adj meg minden jogosultsagot az uj usernek a konyvtarra es a fajlokra.
Az uj gepen az outlookban pedig add meg a konyvtar helyet, valahol a tools menuben van.

KL

(#6) Intelligencs válasza Dr.Momo (#4) üzenetére

Új Outlook Express:

Fájl/ importálás/ üzenetek/ Microsoft Outlook Express 5/ levelek importálása egy OE5 tárolókönyvtárból/ tallózás: az a könyvtár, ahol a .dbx fájlok vannak.

Tuti működik, minden Windows reinstallkor (tehát havonta :DD) így mentem át a leveleimet. FONTOS! A régi win install alól nem csak a .dbx fájlokat kell kimenteni, hanem egy-egy felhasználó komplett tárolókönyvtárát!

The Amiga, Born a Champion

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Outlook Express adatbázis konvertálás (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.