Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) s_knight


s_knight
tag

Sziasztok,

Nemrégiben kezdett el érdekelni az IPTV terület. Hogyan tudnám ezt otthon megvalósítani? Láttam egy nagyon jó média lejátszót ([link]) csak ha jól láttam nincsen hozzá digitális vevő egység (vagy csak rosszul értelmeztem a dolgokat.)

Alapvetően olyan követelményem lenne a rendszerrel kapcsolatban, mint egy alap NAS egységgel. Vagyis legalább 2 HDD-t tudjon amit tükörbe összetudok kötni. Ha arról van szó akkor torrentezzen (avagy tudjon sshzni, vpnezni, rsyncelni). A digitális részről pedig gyakorlatilag olyat szeretnék, hogy WLANon keresztül két különálló laptopról különböző adást nézek amit tudok oda vissza tekerni (lásd IP tv) esetleg felvenni. Innen már tényleg nem sok az időzített felvétel készítése előre programozás stb. Esetleg a felmerült reklámok kivágási lehetősége?

Ezt a rendszer hogyan tudnám felépíteni? Egyáltalán megvalósítható? Milyen limitációk lehetne? Várom a válaszokat és az esetleg javaslatokat is.

Köszönöm előre is.

Üdv,
Isty

U.I.:
Ha már volt ilyen forum téma akkor bocsi az offért, az aktivabb fórum témát pedig szivesen fogadom.

MSI EX700-020, 2GB, T5450

(#3) pappkarcsi


pappkarcsi
senior tag

sziasztok!
több helyen felütötte fejét most neten a külföldi csoportokban, hogy a duplexplay-re árulnak listákat havi 15-20 euróért. Nyilván nem ennyibe kerül ez, hanem megy a business az m3u-val.
Kérdésem, hogy mennyiért hogyan lehetne magyar csatornás m3u-t szerezni, ami frankón működik.
Kipróbáltam a szolgáltatást, amit adnak, tényleg minden frankón megy, 100+ magyar csati, sok HD is van, de a playlist, amit betett az app-ba PIN kódos, tehát nem lehet kimenteni, és csak holnapig adta tesztre.
Ötlet? Vajon milyen árban vannak ezek, mennyit kell érte fizetni, és hány tévén használható?

Köszi!

Regisztrált: 2007 - 99 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#4) body007 válasza pappkarcsi (#3) üzenetére


body007
addikt

Én 75 euro / év ajánlatot kaptam :)
Azt mondta az "eladó", h 1 eszköz ha kell még egy akkor + 60
Jah és nem csak magyar, hanem amit akarsz bele tesz a "csomagba" :D

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#5) TTomax válasza body007 (#4) üzenetére


TTomax
nagyúr

Filmtékája volt?

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#6) body007 válasza TTomax (#5) üzenetére


body007
addikt

Van neki ;) És sorozat is

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#7) TTomax válasza body007 (#6) üzenetére


TTomax
nagyúr

Privátban tudsz esetleg egy elérést küldeni? :) Az az ár elég korrekt.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#8) pappkarcsi válasza body007 (#4) üzenetére


pappkarcsi
senior tag

Az sem rossz amugy, csak nekem a kód kéne nyilván, amit beletesz.
Érdekes, hogy nem találni sehol a neten, se darkon.
PIN kóddal van védve a fiókodban, a lista pont ezért, hogy ne adhasd tovább.
Nekem elég lenne 4 hónapra, megkérdezed mennyi az annyi? Nekem csak magyar tv kell + talán felnőtt kategória jöhet. Köszi!

Regisztrált: 2007 - 99 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#9) body007 válasza pappkarcsi (#8) üzenetére


body007
addikt

IPTV PRICES:
###############################
1 month = 10.00 EUR
3 months = 25.00 EUR
6 months = 45.00 EUR
12 months = 75.00 EUR
###############################
Payment method: PayPal

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#10) pappkarcsi válasza body007 (#9) üzenetére


pappkarcsi
senior tag

Rákerestem erre a szövegre, van megannyi találat. Kit ajánlasz? Jöhet DM is, ha itt nem szabad. :R

Regisztrált: 2007 - 99 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#11) MarKoo


MarKoo
őstag

Sziasztok!

Tud nekem ajánlani valaki olyan IPTV szolgáltatót, ami Magyarországon is megfelelően működik. Nem feltétlen ragaszkodok az Alis eladókhoz, sokkal inkább egy biztos megoldásra lenne szükségem 3 tv esetében, beltéri egység nélkül! :)

(#12) seger válasza MarKoo (#11) üzenetére


seger
addikt

Ittott tv. Lg webos-en tökéletes. Műsorújság az sajnos nincs

(#13) atyec7


atyec7
csendes tag

Jelenleg egy Golden Interstar Beta X HD IPTV box-ot használok. Ez ugye 1080p felbontást tud. Kérdés: van-e 4k UHD IpTV box. Talán ezt találtam: Golden Interstar G-150 TV Box-4K UHD. Az viszont érdekes, hogy előbbi Linux, és 2GBit RAM DDR3, 1GBit Flash SPI NAND, az utóbbi viszont Android, és 1 GB DDR3 RAM + 8 GB EMMC Flash. Ja, és nem kapható Mo.-on. Tud esetleg "itthon" 4K verziót, vagy EU-s legalább 2, vagy több GB RAM megoldást valaki?

(#14) TTomax válasza atyec7 (#13) üzenetére


TTomax
nagyúr

Mag box... linuxos.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#15) atyec7 válasza TTomax (#14) üzenetére


atyec7
csendes tag

Köszi, de van egy csomó: MAG 250, 322, 323, 410, 425, 450, 522, 524....
Melyik ajánlott?

(#16) TTomax válasza atyec7 (#15) üzenetére


TTomax
nagyúr

Hát most már a 4XX-5XX széria.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#17) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

Sziasztok!

Kicsit teleszaladt a tököm azzal, hogy a magyar kábeltévé szolgáltatók pont a számomra fontos csatornákat nem sugározzák (vagy ha igen, akkor van, amelyik nem HD-ban).
Szóval szeretném lemondani a francba, de kellene valamilyen alternatíva.
Az alternatíva alatt valamilyen Android TV (!) rendszer vagy Kodi alatt futó megoldás érdekelne. Egyelőre az OnlineStream Kodi add-onját használom, de ez nem 100%-ban üzembiztos, ill. van olyan csatorna (pl. HírTV) ami 1 órás csúszással stream-el.
Egyéb ötlet, javaslat?

(#18) <Adamsky> válasza <Adamsky> (#17) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Itt aztán nincs nagy pörgés. Talán rossz topic-ba írtam? :F

Arra az esetre, ha mégsem, ill. erre vetődne valaki...
Erről mit lehet tudni? http://tvmagyarlive.com/
... és erről? https://huntv.net/

Valahogy egyik sem tűnik túl bizalomgerjesztőnek.

(#19) Stealth válasza <Adamsky> (#18) üzenetére


Stealth
aktív tag

ittott.tv egész jól ment samsungon, de tcl-re meg nincs app.
Esetleg nézz rá!

-= Stealth =-

(#20) krisztiannp válasza s_knight (#1) üzenetére


krisztiannp
friss újonc

szia !
ha érdekel IPTV csomag 250 HD és FULL HD magyar csatornával 20 ezer film és sorozat a videotárban , visszatekerhető TV adás egyszerre akár 3 eszközön is nézhető . GARANCIÁT VÁLLÁLUNK ARRA HOGY AZ ADÁS NEM FOG AKADNI !!! akkor keress bátran
E mail : krisztianpongracz0@gmail.com vagy facebookon : https://www.facebook.com/profile.php?id=100089215992665

(#21) csemege86


csemege86
tag

Olyan lehetőséget keresek, hogy online stream-ként tudjak nézni focit, leginkább angol Premier Leauge meccseket. Régebben VLC-n vagy AceStream-en lehetett beüzemelni. Nem tudom, ez IPTV megoldásnak felelt-e meg, de több ezer nemzetközi csatorna volt a kínálatban. Viszont az volt a bajom, hogy még így is akadozott sokszor, hogy előfizettem rá, tehát gyakorlatilag ugyanott voltam, mintha simán ingyenes kalóz stream oldalakon online, böngészőben néztem volna a meccseket. Létezik valami megbízható megoldás?

Andris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.