Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#164) dethroner válasza NEMO1968 (#163) üzenetére


dethroner
veterán

Érdekes dolog ez a DCF. Ugye a jól megszokott helyen hol volt, hol nem volt jel más alufóliával se. Hagytam a fenébe, aztán a hét elején megjelent. Minden reggel a szinkronizálás jele üdvözölt. Segítség, tologatás és alufólia nélkül. Minden délután megpróbáltam kézzel is keresni, de vagy nem talált, vagy talált de nem szinkronizált. Tulajdonképp azért is kerestettem vele minden délután, hogy eltűnjön a jel a kijelzőről, ezzel is ösztökélve a reggeli szinkronizációra :DDD Egyre inkább azt hiszem hogy légkör függő a dolog. Múlt héten végig borús, felhős, időnkét esős volt az idő, most meg egész héten felhőtlen, gyakran szikrázóan napos. Lehet a felhőkön keresztül ennyit csökken a jel.
De még egy kérdésem volna. A légnyomást valahogy be lehet állítani? Mert sose azt mutatja, amit a különböző meteorológia oldalak. Pl most az időkép szerint Pécsen 1023 hPa a légnyomás, a készülékem szerint pedig 998 hPa.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.