Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14) imanoob


imanoob
csendes tag

Sziasztok.Úgy látom kihalt a topik,viszont nem nyitnék egy újat így itt folytatnám .Remélem nem maradok sokáig egyedül mert szerintem sokakat érinthet csak még maguk sem tudják.
Kezdődött azzal az elképzelés hogy vettünk egy családi házat ami felújításra vár,így adódott a kérdés milyen új vezetékek milyen új fűtés és még sorolhatnám.Ezt megelőzve elkezdtem egy htpc projektet mert túl sok tároló volt az asztali PC-mben és mire kikerestem a filmeket elment a kedvem az egésztől.Közben azon vettem magam észre hogy a Htpc átmegy szerverbe mert így az igazi Htpc -k könnyebben találják meg a filmeket fölég ha nem csak egy szobában néznénk a filmeket(gyerekszoba stb)
Jött a kérdés hogy a rakásnyi távirányítót le kellene cserélni 1-re ami mindent irányít.
Ezen a ponton jött az hogy valami komplett rendszer és elkezdtem keresgélni.Youtube Google és Control4.Mivel van iPhonom így erre a telefonra egy app ami ingyenes és "elvileg"mindent irányít kézben tart volt a legjobb amit csak elképzelhettem.
Vagy mégsem?!Mivel tegnap még fogalmam sem volt róla hogy is működik a rendszer,jelzem még most is csak kapiskálom így érdeklődnek itt hogy smint merre?:)
Nem várom a tolongást így azt hiszem írok egy ilyen részt a blogomba "amit még meg sem csináltam" Így nyomon követhető lesz hogy hol is tartok.Addig is kitartás.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.