Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Televan74


Televan74
nagyúr

208.190 Ft -ért megvásárolható Sapphire Pulse RX6800 -as jelenleg jobb vételnek tűnik a 16GB memóriájával. A 4060TI 8GB -os kártyának 150.000 Ft alatt kellene lennie. ;)

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#2) hahakocka válasza Televan74 (#1) üzenetére


hahakocka
senior tag

Hàt igen 30% al jobb is S a plusz 8 GB vram jövőâlló.

(#3) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

"A CableMod egy éves jótállással körülbelül 17 500 forintért kapható, 90 fokos szögben döntött, 36 x 21 x 21 mm-es 12VHPWR/12VHPWR adapterével"

Honnan derül ki hogy ez 17 rongy? Árat nem írnak, mert nagyker. Azaz nekünk halandóknak ez nem elérhető, innen nem vásárolhatunk. Így mondjuk árral se lenne érdekes. Pedig szükségem lenne egy ilyesmire, csak az kevés hogy "van de nem adunk". :)

(#4) Boby7777 válasza Televan74 (#1) üzenetére


Boby7777
csendes tag

Ez pontosan így van, ahogy írod. A 4060 ti-t csak Jeff Goblum híres Jurassic Parkos mondatával tudnám jellemezni.

Papucsharcos

(#5) villamos


villamos
őstag

Ezek a Redragon billentyűzetek kifejezetten ocsmányak...

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#6) Johnny001 válasza Televan74 (#1) üzenetére


Johnny001
senior tag

Hali!

Igazad van már be is van tervezve! :))

Üdv.: Zsolt

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#7) opr


opr
veterán

Ki a picsa megy generatorral kempingezni? :DDD
Akkor mar inkabb lakoauto, tetejen napelemmel vagy valami. El nem tudom kepzelni, hogy valaki felveri a satort, aztan kicsapja a generatort es indul a mikros melegszendvics fesztival. :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#8) Dr. Akula válasza opr (#7) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Ez nem generátor, csak egy nagyobb powerbank. A generátorba benzin kell, és áram jön ki belőle. Ez nem alakít át semmit semmivé.

(#9) opr válasza Dr. Akula (#8) üzenetére


opr
veterán

Jogos, de akkor is.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#10) Pista0001 válasza opr (#7) üzenetére


Pista0001
addikt

Mondjuk akinek van egy régebbi lakóautója/lakókocsija, ami gyárilag nincs ilyennel felszerelve? Csak egy tipp... ;)

(#11) Trailblazer válasza Boby7777 (#4) üzenetére


Trailblazer
addikt

*Goldblum

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#12) negro


negro
őstag

Mostansag gondolkodtam lecserelnem az amugy tokeletesen mukodo jo 10 eves anno 2000 forintert vasarolt klaviaturam de en ezeket a 30-40 ezer forintos arakat nem tudom ertelmezni. Megis mi kerul ezeken ennyibe? A kinaban gyarott led vilagitas? Nevetseges.

''A kreativitás kulcsa abban rejlik, hogy tudod, hogy rejtsd el forrásaid''

(#13) vadkörte válasza negro (#12) üzenetére


vadkörte
addikt

"Megis mi kerul ezeken ennyibe?"
Miért? A 100E HUF-oson szerinted mi kerül 100E-be???

Üdv. V. Körte

(#14) opr válasza Pista0001 (#10) üzenetére


opr
veterán

Lakókocsit írtam is, pont ezért, ott van értelme. De hagyományos értelemben vett kempingnél... :F

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#15) Dr. Akula válasza opr (#9) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Szerintem ez egy kiegészítő a "beszarós" nadrágokhoz, aminek térdig ér az alja. Pont befér egy ilyen aksipakk a zacsik alá. :D

(#16) Boby7777 válasza Trailblazer (#11) üzenetére


Boby7777
csendes tag

Jogos! Elírtam. :R

Papucsharcos

(#17) Trailblazer válasza Boby7777 (#16) üzenetére


Trailblazer
addikt

Amúgy mi az ominózus mondat? Nem láttam a filmet. ;]

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#18) opr válasza Trailblazer (#17) üzenetére


opr
veterán

Szerintem erre gondolt :D

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#19) Trailblazer válasza opr (#18) üzenetére


Trailblazer
addikt

Valami lesújtóbbat feltételeztem... :B

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#20) villamos válasza Trailblazer (#19) üzenetére


villamos
őstag

Vagy esetleg ez:
[link]

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#21) nubreed válasza Televan74 (#1) üzenetére


nubreed
veterán

Hamarosan szerintem lesz árnyesés, senki nem veszi ezeket a 4050 4060Ti -ket, lejjebb kell vinni az árat. Amúgy meg nagyon meh kártyák, nekem 150-ért se kéne.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#22) Boby7777 válasza opr (#18) üzenetére


Boby7777
csendes tag

Amikor odalép a nagy rakás kakihoz, arra a mondatra értettem. Ugyanis az Rtx 4060 ti leginkább ahhoz hasonlít.
[link]

[ Szerkesztve ]

Papucsharcos

(#23) opr válasza Boby7777 (#22) üzenetére


opr
veterán

Ahhhh, hogy az. Van par hires Goldblum vs Jurassic Park meme, igy mellelottem. :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#24) Trailblazer válasza Boby7777 (#22) üzenetére


Trailblazer
addikt

Hihi, találó. ;]

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#25) villamos válasza negro (#12) üzenetére


villamos
őstag

Hát ez úgy volt, hogy nekem is kellett egy billentyűzet. Úgy gondoltam, hogy kipróbálom milyen egy mechanikus. Végül nagyjából 20k -t költöttem rá. Persze alsópolcos, belépő szintű cucc, de már ez is ég és föld a korábbi párezer ft- os membrános csodákhoz képest.

A cikkben lévő Redragon egyik tulajdonsága, hogy cserélhetőek a kapcsolói, így különféleképpen testre szabható. Bár csak un. Otemu kapcsolókat, (és azok klónjait) fogadja, ezekből viszont rengeteg féle van.

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#26) lujo10


lujo10
aktív tag

Köszi az összeállítást, bizonyára bennem van a hiba, de ezek közül kb. semmire nem adnék ki pénzt. Hát ez van ;)

Egy igazi férfi Internet Explorer-t használ -> Kaland, veszély, kockázat. (Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm Uram, hogy legalább nem hullámzik!") Navigare necesse est, vivere non est necesse. Ja és Széles Utat!!!

(#27) Joci10 válasza negro (#12) üzenetére


Joci10
őstag

Nevetséges? Talán mielőtt 'hozzáértő' szerepében ilyen gondolatokat írsz, be kellett volna írni egy keresőbe a mikrokapcsolós (vagy mechanikus) a membrános és a billentyűzet szavakat, és akkor kapsz pár találatot, ahol leírják, hogy mi a különbség ezek között (például a ph! összefoglalóját is: link hozzá). Ezen kívül a kollégák előttem le is írták, hogy a használatban is ég és föld a különbség a kettő között.

(#28) janeszgol válasza negro (#12) üzenetére


janeszgol
félisten

Azok érnek annyit. Teljesen más technológia.

(#29) tal-garius válasza lujo10 (#26) üzenetére


tal-garius
aktív tag

Pont ezt akartam írni. Minden szombaton megnézem az aktuális ajánlásokat, de mostanában elkeserítő :(

(#30) fanti válasza tal-garius (#29) üzenetére


fanti
addikt

:K :K :K

ezekből semmit se vennék meg én sem...

[ Szerkesztve ]

GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

(#31) Lacielvtárs válasza opr (#18) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

vagy az is lehet hogy "ha menni kell, akkor menni kell" mondatra gondolt a kolléga ;]

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#32) Elmör


Elmör
senior tag

Úgy látom az árak néhol stagnálnak, néhol pedig emelkednek, legalábbis tápegységek terén amikor én vettem márciusban még olcsóbb volt, külön rá is néztem az enyémre a linkelt weboldalon, hogy annak mi is az ára most, hát ez lesujtó. :U

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#33) Exelsior válasza villamos (#5) üzenetére


Exelsior
senior tag

Én rendeltem anno ilyet és másnap küldtem is vissza. Helyette inkább vettem egy akciós Keychron K8 TKL-t 42K volt akciósan és hát mit ne mondjam érezhető hogy más világ.

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#34) RafaelEKH válasza Boby7777 (#22) üzenetére


RafaelEKH
tag

Vagy ez: [link]

(#35) ceia


ceia
őstag

A PC jó , a 400-at megéri, és ezalatt úgysem lehet összerakni játékra alkalmas konfigot. Mondjuk én a házat lecserélném, a Sharkoonnak vannak jobb házai, talán még olcsóbban is. (nem üveges és nem LED-es, és az jobb is) És szokás szerint nem esik szó a tápról sem.. milyen márka lehet? Chieftek? Vagy Vargáné és Társa? :D
Szerintem jó az ASUS vga, csak drága. 120-at megérne. A háromventisek alapban nem tetszenek, az már túl van tolva.
A Samu monitor így ingyen sem kéne. Legyen ugyanez 27-es full hd 75Hz nem "okos", és már oké. A többi vagy nem jó, vagy csillagászati ára van, vagy nem érdekel. ;]

        it's more fun to compute

(#36) ricsip válasza lujo10 (#26) üzenetére


ricsip
addikt

új lehetsz errefelé ;) (pedig csak 16 éves a reg.-ed)

Ezekben az ajánlókban 10 éve folyamatosan csak eladhatatlan, raktarkészleten bennragadt salakot promóznak tripla áron a szponzorpénzekért. Ilyen szemmel kell megnyitni ezeket hétről hétre. Már ha még nem untad meg és megnyitogatod továbbra is ezeket az írásokat. :K

-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.