Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) toalettduck


toalettduck
csendes tag

Üdv!

Szóval, nemrég felraktam Win 7 mell az XP-t, viszont kicsit alábecsültem, hogy mennyi helyre lesz szükségem ezért simán töröltem az XP partíciót aztán hozzádobtam még 5 gigát formáztam meg minden, ezt még Win 7ben csináltam. Viszont az entryt amit dua- boothoz csináltam nem töröltem le. Ezután a új partícióra kezdtem telepíteni az XP-t, aztán miután befejezte a fájlok másolását újraindult ahogy kell viszont az alaplap boot logojánál meg akadt az egész, szóval rendesen hazavágtam mert gondolom nem tudja eldönteni h mit kezdjen a rendszerekkel vagy ilyesmi. Viszont most formázni sem tudom a lemezt ami szerintem megoldaná a gondot. Ha esetleg tudok vmi módszert, hogy hogyan kéne formáznom az jó lenne, sajnos másik asztali gépem nincs itthon szóval nem tudom a hddket sorbakötni vagy ilyesmi. Minden segítségért köszi előre is, számítok rátok srácok! :D

(#2) Воланд válasza toalettduck (#1) üzenetére


Воланд
titán

Windows 7 /Olvasd el az első hsz-t!/ Warez tilos!

Legközelebb topiknyitás előtt használd a keresőt!

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3) toalettduck válasza Воланд (#2) üzenetére


toalettduck
csendes tag

hú sry pánikhelyzet van, meg kicsit egyéni hülyeségnek gondoltam az esetet

(#4) toalettduck válasza toalettduck (#3) üzenetére


toalettduck
csendes tag

mondjuk annyira nem a win7re vonatkozik az egész csak formázni akarom a hddt és kész

(#5) Воланд válasza toalettduck (#4) üzenetére


Воланд
titán

Csak az oprendszerek voltak azon a merevlemezen? Mert ha igen, akkor w7 telepítő lemez betesz, arról bootol, új telepítés, törlöd a partíciókat és leformázod a merevlemezt. Ennyi.

Szerk.: HDD-ket kiveszed a boot sorrendből, első körben csak a cd/dvd meghajtó legyen bent. Amúgy ha probléma van már magával az alaplappal, akkor áramtalanítsd a gépet, vedd ki az alaplapból az elemet egy pár percre, majd tedd vissza és kapcsold be a gépet.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#6) toalettduck válasza Воланд (#5) üzenetére


toalettduck
csendes tag

szóval bekapcsol a gép van még kb 3 kritikus másodpercem,hogy megpróbáljam elindítani a biost vagy vmi de az is megakad, amúgy ez volt az első dolog amit megpróbáltam csak xp telepítővel, de mivel rövid időn belül lefagy el sem ju addig hogy bootolhasson cdről meg sem jelenik a "nyomjon meg egy gombod a cdről való indításhoz" duma

(#7) toalettduck válasza Воланд (#5) üzenetére


toalettduck
csendes tag

Az elemet is kivettem már pár percre kb 3-4re, de semmi változás, azért megpróbálom újra...

(#8) toalettduck válasza toalettduck (#7) üzenetére


toalettduck
csendes tag

amúgy bios setupba nem jutok már be az egész megakad a diagnosztikás előjátékon, meg ott sem ír ki semmi parát

(#9) Воланд válasza toalettduck (#8) üzenetére


Воланд
titán

Akkor egy kis gyorstalpaló: szerkesztés gombot használd a hszd megírása után (5 percig tudsz egy hszt megnyitni szerkesztésre, a már szerkesztésre megnyitott hsz-t pedig 15 percig tudod szerkeszteni, anélkül, hogy leokéznád)

Hmm... nem tudom, hogy mit alkottál a géppel, de nem hiszem, hogy egy hibás telepítés ilyet okozna. Húzd le azt a merevlemezt az alaplapról, amin az oprendszerek vannak, nézd meg, hogy úgy mit produkál.

Zárás után szerintem itt folytassuk a témát.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#10) toalettduck válasza Воланд (#9) üzenetére


toalettduck
csendes tag

egy vinyóm van az a gáz... de kb biztos vagyok benne h az easybcd vagy minek a maradványa vágta haza a dolgokat...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.