Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hanhp455


hanhp455
csendes tag

Kb. Június közepén újratettem a gépet. A rendszer típusa maradt ugyanaz(Windows 8.1 Pro x64), csak az újrarakott(nCore-ról letöltött "hivatalos" MSDN-es) Windows hozott magával egy kis meglepit. :DD Meghatározatlan időnként az egész lefagy(teljesen mindegy mit csinálok rajta, bármikor előfordulhat), csak resi segít. Egy nap max. egyszer fagy ki, van amikor naponta előfordul, van amikor másfél hetente. Ez úgy néz ki, hogy a monitorom olyan mintha csak egy állókép lenne. A fülesem billentyűzetem(hiába nyomkodom a NumLock-ot, nem kapcsol ki vagy be a led) kap áramot, DE ha kihúzom és visszadugom, már egyáltalán nincs áram alatt. A HDD led attól függően, hogy a fagyás pillanatában égett-e, vagy úgy marad, vagy nem.
Ez azóta ilyen, hogy beledugtam egy viszonylag régi wifi adaptert. Ismeretlen eszköznek mondta, még úgyis, hogy manuálisan telepítettem hozzá drivert sem működött. Szóval a driverjét is letöröltem, és azóta ki is dobtam az adaptert :D [Nem igazán merem mondani, hogy ez okozta, mert vagy 10 órával utána történt a fagyás, és akkor az OS még nem volt egy hetes sem...]
A gépem viszonylag gyorsan újraindul ezután, szóval eddig nem foglalkoztatott a dolog, hogy írjak róla, de most, hogy a vadi új telefonomat vinni kellett szervizbe, mert szoftverfrissítés közben lefagyott a gép, a kurv@ annyát már...
A gépre igazából semmi olyat nem telepítettem, ami az előző Windows-on nem lett volna rajta. Az viszont meg egy kicsit már régi volt, de ha tudom, hogy ebbe megyek bele...
SEMMI kedvem újratelepíteni az oprendszert(Főleg nem win7-et, nekem az a felület már-már undorító, inkább szívok ezzel tovább, mint, hogy azt használjam), valami rendszerfájlépség vagy illesztőprogram ellenőrző program nem létezik, ami megkeresi nekem a lehetséges problémák okát?(Mégegy érdekes dolog, hogy a windows-eseménynapló SOHA nem ír semmit a fagyás bekövetkezte időpontjában ÉS azelőtt fél órával)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.