Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Spirit


Spirit
őstag

Sziasztok!

Augusztus 14-étől kezdődően 6 napos LAN-partyt rendezünk Soltvadkerten egy üdülőben.
Célunk egy 6 napos, kötetlen üdülés, LAn-ezés lenne, 100 főre tervezünk. Szerezni fogunk egy szép nagy HUb-ot, nektek a gépet kell hozni+utp kábelecskét.

Az ára 20.000ft lenne, amiben benne foglaltatik a szállás, étkezés, strandbelépő, és minden járulékos költség.
Igény szerint rendezhetünk versenyeket is, projektoron kivetítve. Szeretnénk, ha a Ti igényeitek szerint zajlana az egész.(igény szerint esténként discot is csinálhatunk, karaoke-partyt, amit csak akartok.

Várom a kérdéseket, jelentkezéseket, ötleteket.

Először is igényfelmérést szeretnék, mert 50 fő alatt nem igazán tudjuk megrendezni.

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#2) Winner_hun válasza Spirit (#1) üzenetére


Winner_hun
félisten

Lesz ott sürgő-forgó takarító anyósjelölt?:F:B:DDD

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3) Spirit válasza Winner_hun (#2) üzenetére


Spirit
őstag

Ne is beszéljünk róla :D

(#4) KrAt válasza Spirit (#1) üzenetére


KrAt
veterán

Nagyon szép hely Soltvadkert :)
Előtte leszünk mi is lenn ott nyaralni. Basszus lehet ottmaradok, azt megyek LAN-ozni. Pont pár nappal az üdülés vége után lenne a LAN..
Ezt itthon majd megbeszélem, és meglátjuk :)

(#5) Spirit válasza KrAt (#4) üzenetére


Spirit
őstag

Pont ott leszel?Hehe...igen, akkor fog ürülni az üdülő, ezért rendezzük akkor :D

[Szerkesztve]

(#6) KrAt válasza Spirit (#5) üzenetére


KrAt
veterán

Ahham. Aug elején megyünk le. Elvileg vmi BM üdülő házikó. :U
Voltam már ott nem egy nyáron. Szeretem.
Horgászati lehetőséget nem kihagyni a számításból :)

(#7) Spirit válasza KrAt (#6) üzenetére


Spirit
őstag

Egyébként nem feltétlenül kell 6 nappal számolni, lehet több is, de az ugye többe is kerül, mert szerintem elég a Lan-ből 6 nap..kikészülünk még a végén:)

Van egy szép nagy terem, ahol egymás mellett elférne a 100 gép(csak a hálózat bírja), a szobák külön vannak, szal éjszaka is mehet a game. Majd meglátjuk. :D

(#8) KrAt válasza Spirit (#7) üzenetére


KrAt
veterán

Jaja. Majd meglátjuk a jelentkezők h gondolják
Én úgynézem, hogy 6-án jövök haza, szal akkor itthonról megyek

Ez a hely ottvan, amelyik utca közvetlen visz a strand bejáratához? Mert ott van egy egész nagy üdülő, kis fekete fakerítéssel..

(#9) Spirit válasza KrAt (#8) üzenetére


Spirit
őstag

A szomszédomnak van oda bejárása, én egyszer voltam eddig lennt.Én számtech-es vagyok, Ő meg rendezni aka oda valamit, ha már szabad a helyszín, így jött az ötlet.Úgy emlékszem valahol a városka szélén van, óriási.De hogy fa kerítés...A bejáratnál van egy óriási ebédlő, 30m-es asztalokkal...arrébb meg kis földszintes apartmanok, a végében meg a tó.

[Szerkesztve]

(#10) Spirit


Spirit
őstag

UP!!
Rendezzünk egy jó kis üdülést/partyt....

(#11) zsulboy


zsulboy
senior tag

Meddig lehet (kell) jelentkezni?

(#12) Spirit válasza zsulboy (#11) üzenetére


Spirit
őstag

Jelentkezni sokáig lehet, ez inkább felmérés,hogy egyátalán meg tudjuk-e rendezni. Legalább 50 emberke kellene június végéig. Ha ez megvan, akkor már tuti meglesz.

(#13) Xpod


Xpod
addikt

Elször is egy hatalamas UP-ot a topicnak.
Másodszor jobbra fel.
Harmadszor, ha megmondod melyik utca, megrajzolom a térképet.
Ez a 20k fejenként értendő?
Ha én nem alszok ott, csak este 6-7 körül érkeznék minden nap, akkor mennyibe fájna ez nekem?
Illetve mivel nem cipelgetném a gépet minden nap, napközbe ki figyelne rá?

[Szerkesztve]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#14) Xpod


Xpod
addikt

Némi konkrétumot tudnátok írni? A strandnak 3 bejárata van és körbe van pakolva üdülőkkel annyit tudnátok írni, hogy a bolt, kemping merre van az üdülőhöz képest? Mert akkor én betudnám azonosítani, hogy melyik üdülőről lenne szó.

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#15) Spirit válasza Xpod (#14) üzenetére


Spirit
őstag

Huhh, most kifogtál rajtam. Megpróbálok minnél előbb megtudni mindent, a biztonsággal, és egyebekkel kapcsolatban. Azt már megkérdeztem, meddig kellene jelentkezni. Június végéig jelentkezve, és 5e ft-ot előlegezve lehet jelentkezni, így az ár 20e ft, a későbbi jelentkezéseket 25k-ért tudjuk elfogadni. Nem is tudtam,hogy ott több üdülő is van, szal' amint tudok utánakérdezek.Elvileg ma este már meg is lesz.

(#16) Xpod válasza Spirit (#15) üzenetére


Xpod
addikt

Oks, köszi.
Nekem tárgytalan a jelentkezésem, túl drága lenne és alig lennék ott. De majd sűrűn benézek és ha tudok segíteni akkor megteszem.

[Szerkesztve]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#17) Spirit


Spirit
őstag

UP a topicnak. HWSW-ről elég sok a jelentkező, úgy néz ki elkezdtünk gyűlni...Gyertek Ti is!

(#18) KrAt válasza Spirit (#17) üzenetére


KrAt
veterán

Én eddig még jelentkezőnek számítok, egyenlőre még jó :)

(#19) Spirit válasza KrAt (#18) üzenetére


Spirit
őstag

Felvettelek listára.

(#20) KrAt válasza Spirit (#19) üzenetére


KrAt
veterán

Thx és UP!!

(#21) ALI_G


ALI_G
veterán

up :C :DD

(#22) Spirit


Spirit
őstag

Up!

(#23) KrAt


KrAt
veterán

UP!

(#24) KrAt


KrAt
veterán

Nah vki? :U UP!

(#25) Spirit


Spirit
őstag

Hahóóó, lassan itt a hónap vége, és fix emberkéből összesen 1, azaz egy van.Mi van veletek, mindenki a másikra vár?

(#26) Scream007


Scream007
őstag

''és minden járulékos költség.''
:DDD :D (kibannolnának ha most leírnám mik ugrottak be :DD :C )

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#27) Spirit


Spirit
őstag

idegenforgalmi adóra gondolok, és ilyesmikre.Szal kaja, szállás, minden. Ezene felül csak költőpénz kell fagyira, gokartozásra, meg amit akartok.

Nagyon remélem,hogy sikerül összehozni.

UP!

(#28) zsulboy


zsulboy
senior tag

Pontos időpont van-e már??
Engem érdekel a dolog,de az időpont nagyon fontos mert elég zsúfolt már a programom! :DDD

(#29) Xpod válasza Spirit (#27) üzenetére


Xpod
addikt

A gokart pályát én még az idén nem láttam nyitva. Majd megnézem, de lehet működik még a paintball pálya. (Azoknak akik esetleg élőben is szeretnék egymást írtani. :) )

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#30) Winner_hun válasza Xpod (#29) üzenetére


Winner_hun
félisten

Az jóóóó:R

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#31) Xpod válasza Winner_hun (#30) üzenetére


Xpod
addikt

Ha legközelebb megyek dolgozni megnézem.

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#32) Spirit válasza zsulboy (#28) üzenetére


Spirit
őstag

Aug 14-től 6 nap, azt nem tudom,hogy az beleszámít-e már. Már elvileg nem lehetne jeletkezni,de várok még pár napot. Vasárnap estig tudok várni.Ha addig sem jön össze a létszám, le kell fújnom a főszervezőnél a dolgot :O

(#33) b.janko


b.janko
tag

Nekem az ötlet nagyon tetszik... Bár kicsit későn vettem észre a dolgot, így nme hiszem h tudok menni, meg hát a 20K-t is elő kéne teremteni... De lehet privátban leugrok pár napra ha lesz... anyumékon is sok múlik, meg a ZS-n is...

www.marinero.hu

(#34) Xpod válasza Winner_hun (#30) üzenetére


Xpod
addikt

Ma nem felejtettem el és megnéztem a tábla mág kint van ergo elvileg működik, majd holnap lassabban megyek és megpróbálok telcsiszámot is nézni.

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#35) tacsk0


tacsk0
aktív tag

Hello

Hu ez jól hangzik! 100ember... am milyen játékokkal lehet majd nevezni esetleg csapattal??? Vagy ez csak egy barátságos lan party???

Üdv tacsk0

am up a korrekt árnak és szervezőnek:D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.