Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Egész jók ezek. Nálam egy 8+2 sfp+ nmanagment nélküli a hálózat alapja és van még egy 4+2-es.
    A kettő a falban levő Cat6 kábelen van összekötve sfp+->RJ45 10G adapterekkel. A fő switchre optikával van rákötve az otthoni szerver, ezen proxmox alatt van NAS, OPNSense. Teljesen stabil az egész hálózat.

    Én is inkább attól félek, mennyire tartósak, bár a belsejük egész kulturált, egy régebbi TP-linkké se különb. A gyári tápnak viszont valami félelmetesen vékony a tápkábele, igaz az már a kisfesz oldal és ezek nem esznek sokat, de akkor is :D. A tápot lehet, kapásból érdemes cserélni.

    Még lehet, rendelek egy két SFP portosat meg egy nem menedzselhetőt, mert médiakonverternek az is jó, de most 2.5GBps USB-s háló cuccokat várok, hogy jobban kihajtsam az eszközöket, úgy is dorombolnak-e.

Új hozzászólás Aktív témák