Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) atacs


atacs
csendes tag

Röviden a kollégám gépéről lenne szó Az egér világít kikapcsolás után én még ilyet nem láttam ,néha meg mikor szétkapom a gépet és összerakom akkor amikor bedugom az egeret akkor elindul nem mindíg csak ha kedve van azutan meg néha fagyogat ezt se tudom miért??Szerintetek segíthet egy usb-s egér!!Konfig:Abit Kd7-raid 2000+ 256ddr400 80gb samsung táp nem tommi de nem valami erőmű lehet!

Hogy a medve öleljen meg!!

(#2) Flashy válasza atacs (#1) üzenetére


Flashy
veterán

hát kérem ez az atx. :) én már akkor megmondtam hogy hülyeség az egész amikor még csak terv volt, de senki se hallgatott rám... :))
a gép kikapcsolt állapotában is áram alatt van az alaplap, 5Voltos készenléti feszültség. próbáld kikapcsolni a wake on usb-t vagy a wake on ps2-t vagy wake on mouse-t (vagy ahogy épp hívják), lehet hogy attól kialszik az egér. van az alaplapon jumper az aljzatok környékén, leírás szerint állítsd off-ra.

[Szerkesztve]

(#3) neduddki válasza atacs (#1) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Mint a pinty ugy vilagitanak, foleg abit es asus-ok /meg foleg mert ezekbol van a legtobb a kozlemben:- ))))/ ha meglokod meg fol is ebrednek!!! /jobban vilagitanak/
Amibe kezdetektol villagitott abban az istenek sem sikerult errol lebeszelni, hacsak nem ha bedugtam egy pci-os usb-t.

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#4) ByB


ByB
addikt

Genius vezetéknélküli egerem van és gép kikapcsolás után is tovább pislákol, de egy idő után belassul, hibernálja magát. Felhívtam a forgalmazót és azt mondták minden ok! Két elemmel (1.5 voltos akksik) így is bírja vagy egy hónapig, napi 4-6 óra használat mellett!!! De ha több napig nem gépezek, egyszerűen kiveszem az elemeket... Szerintem nem para...

(#5) neduddki válasza Flashy (#2) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

En meg bx6-val kiprobaltam mindent nekem nem jott ossze azota fel is adtam, ugyse a leg fog kiegni:- ))), na azota nem is probalkoztam hogy leszoktassam errol...

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#6) Viktor77


Viktor77
titán

USB-s egérnél néha működik, néha nem:

Az eszközkezelőben, az egét tulajdonságainál, ki kell venni a pipát az ''Ez az eszköz felélesztheti......'' opció elöl.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#7) Flashy válasza neduddki (#5) üzenetére


Flashy
veterán

nekem kd7a van, jumperrel ki van kapcsolva a boot on mouse (vagy hogy a fenébe hivják) és nem világít az optikai egér. mintha valahol olvastam is volna hogy ez megoldás. próbát megér. végülis max rádiós egérnél lehet érdekes ha zabálja az elemet, de feljebb valaki azt írta hogy így se zabálja...

(#8) Fboy


Fboy
aktív tag

az alaplapon van 1 jumper - wake on ps2, vagy wake on usb, attól függ mien az egered- na azt rakd át, csak ennyi, nálam a bal felső sarokba van, közvetlen a ps2 csatlakozók mellett (abit ic7)

(#9) Alvin_ti4200 válasza atacs (#1) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

PS/2-es optikai egerek akkor is világítanak ha a gép ki van kapcsolva, mert áram alatt maradnak.

(#10) TexT-BoY válasza Fboy (#8) üzenetére


TexT-BoY
addikt

nekem is Is7en:)
sajna a rádiós technikán ez nem segit mivel az egér ugyan ugy adná a jeleket az adonak ha mozgatod...
ezért alszik el...
ha átkapcsolod a cucot akkor anyi lesz hogy a vevő egység nem fogad adatot:D

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#11) TexT-BoY válasza Alvin_ti4200 (#9) üzenetére


TexT-BoY
addikt

ezt hololvastad?;]

nekem nem világit:D

tudod a lapnak a tetején van egy olyan ''izé:DDD'' na ha te azt az izét odéjab dugod akkor onanso kezdve nem kap feszkot se a bill. se az eger:DDD

[Szerkesztve]

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#12) Toncsi


Toncsi
aktív tag
LOGOUT blog

Nekem is ps/2 optikai egerem van mégsem világít, mert bios-ba kikapcsoltam a power management-be a power on by ps/2 mouse-t.

(#13) neduddki válasza Flashy (#7) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Ma nem nagyon erdel mit irtam feladtam /:- ))))/, a mazzag nelkuli egereket meg utalom tahat nem eritn az ugy, ja rajottem hogy en hogy gyogyitopttam meg, tettem ele ups-t!!!:- ))))))))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#14) atacs


atacs
csendes tag

Köszönöm szépen a segítséget megproszálom az itt elhangzottakat mégegyszer köszönöm!!!

[Szerkesztve]

Hogy a medve öleljen meg!!

(#15) moonman


moonman
titán

billentyű nálam jó, hogy kap feszt, mert arról indítom a gépet (már ha nagyritkán kikapcsolom :) ) egerem meg hadd világítson, úgyis a seggén ül, nem látom :)

(#16) csiga997 válasza atacs (#1) üzenetére


csiga997
őstag

be kell tekerni jó vastagon fekete szigetelőszallaggal, és máris nem zavar senkit... :DDD

(#17)



addikt

Ide nézzetek mit találtam:

[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=64316&arc=f[/L]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.