Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Optikai Egér Varázslat (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Üdv!
Olyan céllal indítom ezt a topicot, hogy ha valakinek lenne optikai egerekhez kapcsolódó trükkje vagy trükkjei, akkor azt itt közzé lehet tenni!
Máris felhozok egy jó kis témát!
Én is optikai egér tulajdonos vagyok (Razer Diamondback Plasma). Nem tudom hogy ki hogy van vele, de én szoktam letöltögetni, több napon át nincs kikapcsolva a számítógépem. A gond az az optikai egeremmel, hogy nem akarom meggyilkolni szegénykémet, ezért én már régóta azt csinálom, hogy például estére kihúzom az egerem USB csatlakozóját. Azt is észrevettem, hogy ha huzamosabb ideig egy helyben van az egerem, akkor felmelegedik az alja, az optikai fénytől. Szóval valami olyasmi progit keresnék, amivel ki-be lehet kapcsolni az egeret. Persze jöhet a kérdés, hogy ha kikapcsoljuk az egeret, akkor hogy kapcsoljuk be? Erre a válaszom a billentyűzet! Elméletileg a számítógépet csak billentyűzettel is tökéletesen lehet kezelni. :)

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#2) Dare2Live válasza Dyingsoul (#1) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

"hogy nem akarom meggyilkolni szegénykémet, ezért én már régóta azt csinálom, hogy például estére kihúzom az egerem USB csatlakozóját."

kb 7éve szállítottunk ki 30gépet otikai egérrel helpdeskeseknek. Napi 24ht menek a gépek és az egerek is. Sok minden megadta már magát ott, sok mindent cseréltünk de egeret még egyet sem. Ha pedig tönkre szokott menni vmi az optikai egerekben az nem az optikai érzékelőjük hanem a sok kattingatástól a mikrokapcsoló. Szóval fölösleges huzogatni. :)

btw nem lepne meg ah törölnék ezt a tpicot....

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#3) localhost válasza Dyingsoul (#1) üzenetére


localhost
Közösségépítő

VICC, idevágó:
"A skót elviszi a fiát sétálni. Utánaszól az asszony: - Aztán ne felejtsd el levenni róla a szemüveget, amikor nincs semmi látnivaló! "

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Optikai Egér Varázslat (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.