Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Optikai Egér (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) BadGe


BadGe
aktív tag

Nem sok idővel vettem egy optikai egeret (Logitech wheel mouse) semmi extra, csak egyszerűen csak optikai. Az a gondom, hogy az egér mozgatása közben a kurzor időnként megőrül és jellemzően épp az ellenkező irányba kezd el mozogni, de valami villám sebességgel. Vonalhúzás meg rajzolás közben kiváltképp meglepő a dolog.

Van valakinek hasonló tapasztalata, esetleg valami tippje a megoldásra?

os: Win2K, fent van az egér sajűt drivere, de nem segített (USB, de USB nélkül is ilyet csinált).

Ge.

(#2) guest válasza BadGe (#1) üzenetére


guest
veterán

Én egy sima fénymásoló lapon használom az egeret, és igy teljesen jó. Valószinüleg az a baja hogy tükröződő felületen használod.

prohardver vendég

(#3) BadGe válasza guest (#2) üzenetére


BadGe
aktív tag

Aha, megpróbálom. Az egérpad felülete tényleg olyan, hogy a csillogó múanyag réteggel van bévonva.
Ge.

(#4) Den válasza BadGe (#3) üzenetére


Den
veterán

Nekem ugyanilyen egerem van és hibátlanul műxik, simán az asztalon használom.
Ha nem az egérpad miatt csinálja akkor gyárihibás szerintem

www.simson4t.hu

(#5) guest válasza BadGe (#1) üzenetére


guest
veterán

nekem is ez volt a gondom, vettem egy sima vaszon feluleto matt padot azota hibatlan es kiraJ...
Az elozo mousepad csillogot es mikor mondtam az eladonak egybol ez volt a reakcioja, hogy vegyek egy gagyi padot tesztnek vagy probaljam ki sotet sima szoveten (esetleg teriton).

prohardver vendég

(#6) Den


Den
veterán

Egyébként az optikai egér a legzseniálisabb pc periféria amit eddig kitaláltak.

www.simson4t.hu

(#7) BadGe válasza Den (#6) üzenetére


BadGe
aktív tag

A legjobb, hogy nem kell pucolni. Gondolkodtam egy cordless megoldáson is, de ot a gond ugyan az lenne mint a golyós egérnél: Ha kimerül az elem, akkor nrm tudom használni és pont az ilyen kényelmetlenségeket akarom elkerülni.

amúgy kösz, kipróbálom a javaslatokat.

Ge.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Optikai Egér (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.