Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Opengl probléma (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) isti1


isti1
csendes tag

Sziasztok!
A cm rally3 instalálása után a köv problémám jelentkezett. Más játéknál (pl. wolfeinstein) could not opengl subsystem hibát jelez.Mit tudok ezzel kezdeni.Lehet hogy hülye kérdés de nagyon kezdő vagyok.Előre is köszi a segítséget.

isti

(#2) Pacák válasza isti1 (#1) üzenetére


Pacák
senior tag

Fogadjunk winXP az oprendszered és a winXP saját vga driverét használod. Tölts le egy frissebb drivert a gyártó honlapjáról. Sógor is a gyári drivert használta, nem is működött az opengl. Pedig a Counter-strikehoz - szerintem - alapkövetelmény, hogy működjön. :)

Nuclear launch detected

(#3) isti1 válasza Pacák (#2) üzenetére


isti1
csendes tag

Ez ahhoz kell hogy a cm rally 3 menjen probléma nélkül.Ha újra telepítem ezt a drivert a cm rallyt pedig leveszem helyreállhat?

isti

(#4) Pacák válasza isti1 (#3) üzenetére


Pacák
senior tag

Ez ahhoz kell az újabb driver, hogy minden opengl -t használó játék probléma nélkül menjen. :) A cm rally -t ehhez nem kell leszedni a gépről. :)

Nuclear launch detected

(#5) -RIP-


-RIP-
csendes tag

Én is jártam már így és nálám csak a win reinstall segített. (a driver un/reinstall nem)

(#6) isti1 válasza -RIP- (#5) üzenetére


isti1
csendes tag

Köszi szépen,ez jól jött, még nem próbáltam.Neked is ezek a hibák jelentkeztek?

isti

(#7) isti1 válasza -RIP- (#5) üzenetére


isti1
csendes tag

-RIP-:Nekem olyan gond is van hogy a tv képernyőre nem megy ki csak a háttér és a filmlejátszás az is csak teljesképernyőn.Az az ablak amelyen pedig két képernyő látható egy hiddal, és van egy klón nevű kapcsoló nem hívható elő sehol.

isti

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Opengl probléma (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.