Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:43:10

LOGOUT.hu

Opel topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) _seth_ válasza Vigneau (#300) üzenetére


_seth_
veterán

Ilyesmi lehet:
[link]
[link]
[link]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#302) Calogero


Calogero
addikt

Könnyűfém hatású acél keréktárcsák, 6,5X16''-os, 5-küllős,
205/55 R16 gumiabroncsokkal
69000 FT Brutto

Fotót próbálok találni róla

[Szerkesztve]

(#303) Calogero


Calogero
addikt

Lord Myn

Megkérdeztem tartót.

Alaptartó
Anyaga: alumínium, Aerodinamikus forma, Rúdprofil, T-profilú csatlakozórésszel.
Csavarral rögzíthető a tetőhöz. Max. terhelhetőség: 100 kg zárható fedél
Katalógus szám: 6732525
Bruttó 31 329

Alumínium alaptartó
Aerodinamikai szempontból előnyös kialakítás. Rúdprofil, T-profilú csatlakozórésszel.
Csavarral rögzíthető a tetőhöz. Maximális tetőterhelés: 75 kg. A tartóláb magassága: 130
mm. Zárható fedéllel. Tetősín nélküli ötajtós, GTC és Caravan modellekhez.
Katalógus szám: 6732536
Bruttó 31 574

Néhány érdekessék pluszba

Szemeteszsák :D
Fekete nejlonzsák, amely két szíj segítségével az első ülések háttámlájához erősíthető. A
fejtámlához rögzített szemeteszsák elmozdulását tépőzárak akadályozzák meg. A
mellékelt tekercs 50 db, higiénikusan és gyorsan üríthető szemeteszacskót tartalmaz.
Katalógus szám: 1722246
Bruttó 4 972

[Szerkesztve]

(#304) Lord Myn válasza Lord Zero (#294) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Megkérdezhetem, hogy fogadna-e, meg hogy mennyi lenne egy átvizsgálás. De a szerelőm nem bp-i, hanem észak pest-megyei (mondjuk nincs olyan messze).

"War does not determine who is right - only who is left."

(#305) Lord Myn válasza Vigneau (#296) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Hát ja, pedig tavaly télen rendelésre hoztak volna 16''-os, 5 küllős gyönyörű darabokat (direkt H Astra-ra) 4 db-ot 80-ért (vadiújat!). De 80k az 80k... :(

"War does not determine who is right - only who is left."

(#306) Lord Myn válasza Calogero (#303) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Nagyon szépen köszönöm! :R

"War does not determine who is right - only who is left."

(#307) Lord Zero válasza Lord Myn (#304) üzenetére


Lord Zero
addikt

köszönöm, h felajánlottad, de azt hiszem, nem fogok élni vele
10k-nál sokkal kevesebből nem hinném, h megúszható egy átvizsgálás - aztán persze, ha kiderül, h féltengelyes és a servo haldoklik és az összes kábel korrodált (csak vicc, csak vcc, csak vicc - imádkozott az szerző), akkor keresni foglak :)

nem, mindegy

(#308) Vigneau válasza _seth_ (#301) üzenetére


Vigneau
félisten

Nem is rossz. Csinos darabok. :C

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#309) Vigneau válasza Lord Myn (#305) üzenetére


Vigneau
félisten

Hm... 13-asban ilyenek nem szoktak lenni?

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#310) Lord Myn válasza Lord Zero (#307) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Rendben, ahogy gondolod.

Egyébként ne viccelődjél, mert az autóknak lelkük van... :DD

[Szerkesztve]

"War does not determine who is right - only who is left."

(#311) Lord Myn válasza Vigneau (#309) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Nem hiszem... Úgy láttam 15-ös a legkisebb. De egyéként is: 13-as alufelnit utoljára mintha kispolákon láttam volna... Corsa-ra is minimum kell egy 14/15-ös (de tudom, arra meg kell 4 gumi).

Hiába, no: autót, számítógépet és nőt ne tarts egyszerre... ;)

"War does not determine who is right - only who is left."

(#312) Vigneau válasza Lord Myn (#311) üzenetére


Vigneau
félisten

Még jó, hogy gyerek nincs... :DDD
Teljes anyagi csődbe mennék. :Y
Jó nekem amúgy a 13-as felni - lehet, lemez lesz a másik garnitúra is -, bőven elég a kis Corsához az 1 literes mocija mellé.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#313) Petya25


Petya25
addikt

Az új Corsa egész jól szerepelt a Totalcar legújabb tesztjében.
[link]

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#314) Lord Myn


Lord Myn
senior tag

Tegnap voltam kötelezőn és ha már ott jártam, gondoltam, megnézem magamnak az új Corsa-t, így első blikkre jónak tűnik (bár nekem kicsi), ami viszont nagyon tetszett benne az a közép konzol, az nagyon frankón néz ki! :C

"War does not determine who is right - only who is left."

(#315) Vigneau válasza Petya25 (#313) üzenetére


Vigneau
félisten

Nekem is kezd egyre jobban tetszeni. :C

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#316) _seth_


_seth_
veterán

Váltószoknya megigazítva, szivargyújtó kompletten kicserélve világítósra (sötétben megvilágítja a lábteret is :) ): [link]

Új szelepsapkák, dísztárcsák: [link]
(Ha már alufelnire nem telik....)

A verda: [link]

Nem is látszik, hogy össze van törve a jobb eleje :D

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#317) Calogero válasza _seth_ (#316) üzenetére


Calogero
addikt

A második link ugyanaz mint az első

(#318) _seth_ válasza Calogero (#317) üzenetére


_seth_
veterán

Valóban :)

[link]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#319) _seth_ válasza _seth_ (#316) üzenetére


_seth_
veterán

Szelepsapikat már le is lopták... :W

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#320) Calogero válasza _seth_ (#319) üzenetére


Calogero
addikt

Hogy tört volna le a keze :(

(#321) Kephamos válasza _seth_ (#319) üzenetére


Kephamos
addikt

Haver mondta, hogy az övéről is folyamatosan lopták, míg oda nem körömlakkozta.

(#322) _seth_


_seth_
veterán

Visszatettem a régit és az is marad majd rajta...

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#323) Foglalt név


Foglalt név
addikt

Megérett a dolog, hogy az A-s omega-ból B-s legyen. Ha valaki tud olyan facelift-es példányt, ami valóban kevesett futott, sérülésmentes(szervízkönyvnek örülnék) és nem a teljesen fapados kivitel, akkor ne fogja vissza magát. Árban olyan 2,5-ig tudok elmenni, benzines érdekelne, manuális váltóval. Ha valaki tud ilyet, ne fogja vissza magát :R Köszönöm előre is.

(#324) Vigneau válasza _seth_ (#319) üzenetére


Vigneau
félisten

Hihetetlen, az eszem megáll. Pedig nem is vagyunk Brazíliában. Vagy mégis...?

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#325) Calogero válasza Vigneau (#324) üzenetére


Calogero
addikt

Nem tudom hová süllyed ez az ország :(
Egy biztos Vukocska nyusziának van alibije, nem ő volt a bűnös.

(#326) Vigneau válasza Calogero (#325) üzenetére


Vigneau
félisten

Pedig első körön rá gondoltam, hiszen ''kupak fetisiszta''. :DDD

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#327) KrAt válasza Foglalt név (#323) üzenetére


KrAt
veterán

Előre is grat hozzá :R

_seth_: :(:( Ilyen buzikat. pár ezer forintos cuccot lenyúlni, hogy dögölne meg :(

(#328) _seth_ válasza KrAt (#327) üzenetére


_seth_
veterán

400 HUF-os coras szelepsapik voltak na de ezeket lelopni...

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#329) HEMP válasza Foglalt név (#323) üzenetére


HEMP
aktív tag

2db-ot találtam B2-est (hibásan C-nek mondják): mindkettő 2000 évi 2.0-16v, az egyik Ajka-Bakonygyepesen a másikra nem emlékszem, asszem Pest. De ott a használtauto.hu azon nézz körül... :R

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#330) HEMP


HEMP
aktív tag

Épp most jöttem el a szalonból, új Corsára fáj a fogam és úgy tűnik nem is esélytelen: nagyon komolyan össze van rakva, jól is néz ki, nagy a hátsó lábtér is (ill. nagyobb mint pl. a Fusionban..) és még sorolhatnám. Holnapután tesztvezetek aztán meglátjuk... :DD

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#331) Kephamos


Kephamos
addikt

Az újabb Opeleken mit takar a Twinport felirat?

(#332) KrAt válasza Kephamos (#331) üzenetére


KrAt
veterán

Motor típusát. Mint régen az Ecotech :)

(#333) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Antara: [link]? Mondjuk én a Chevrolet Captivára is kíváncsi lennék. Kéne menni valami nyílt napra...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#334) KrAt válasza parandroid (#333) üzenetére


KrAt
veterán

Szép, szép, de azért az az Antara GTC... jajjistenem deszép : ))))

(#335) _seth_


_seth_
veterán

[kép]
[link]

:R

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#336) parandroid válasza _seth_ (#335) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ez egy játékautó. Térjünk vissza két lábbal a realitás talajára.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#337) _seth_ válasza parandroid (#336) üzenetére


_seth_
veterán

De olyan szééép :)

A széria is tetszik :) Igaz kicsit ciki a 370 literes csomagtartó egy ekkora dögnek :D (a kadettemben nagyobb alapból persze ez nem jelenti azt, hogy nem cserélném el egy antarára :) )

[Szerkesztve]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#338) KrAt válasza _seth_ (#335) üzenetére


KrAt
veterán

Volt szerencsém élőben is látni az Antara GTC-t. Gyönyörű.. [link]

(#336) peterkeT: nézd meg a képem ;)

[Szerkesztve]

(#339) #35692544 válasza KrAt (#338) üzenetére


#35692544
törölt tag

mi az ára egy ilyennek a wallis oldalán még nincs fent

(#340) deter


deter
aktív tag

Vectra C-hez (nem facelift-es) kellene sport grill (légbeömlő rács). De azért nem horror áron. Amit eddig találtam az 50k lenne. Az meg sok. Ajándék lenne szóval. Max 30k

üdv:
deter

(#341) Petya25 válasza _seth_ (#319) üzenetére


Petya25
addikt

Nekünk is szépen letakarították a szelepeket a minap.
Köcsög tolvajok párszáz pengőért....
:(((

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#342) Petya25 válasza _seth_ (#337) üzenetére


Petya25
addikt

Az Antara csak 5 személyes, nem olyan hosszú, mint a Captiva, ami 7.
Itt a magyarázat.
Ha ledöntöd az üléseket, akkor ebbe is befér majd' másfél köbi sóder. :D

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#343) whisky75


whisky75
tag

tudja e valaki hogy a felniknél az ET szám mit jelent? :F

(#344) Foglalt név


Foglalt név
addikt

ET ha jól tudom azt mondja meg, mennyire mélyen ül a felni. Pl. 6J*15 ET 50 6 col széles 15 col kerület és a felfogatási ponttól 50mm-re van a felni közepe. Tehát ha széles verdát akarsz kicsi ET számra mész :)

(#345) Foglalt név válasza HEMP (#329) üzenetére


Foglalt név
addikt

Ajkán lakom, úgyhogy az nem lesz baj :) Néztem már párat, de olyan, amelyikben kevés km van, alig akad. Egy volt ami valószinű jó lett volna, de arról lecsúsztam :( Néztem hétfőn is egyet 60eKm, szép állapotban is volt, de valószinű törött :( Hasznaltauto-t nyálazom folyamatosan, de bejártam már a fél országot és mindenhol volt bibi. Azért lenne jobb ismerőstől. Nem baj, ha 1-2 százzal több, de legyen tényleg tip-top.

(#346) Foglalt név válasza Kephamos (#331) üzenetére


Foglalt név
addikt

Twinport annyit tesz, hogy dupla befecsekendezős. Jobb az adagolhatóság, ráadásul ugyanahhoz a benzin mennyiséghez könnyebben hozzájutsz. Mint a szelepeknél, ha van 2 szivó, azt könnyebb elhelyezni, müködtetni, mint 1 nagyot(többé-kevésbé).

(#347) ALYRA


ALYRA
tag

Sziasztok!


kérdésem a következő valakinek valamely tapasztalata van-e xenon hatású izzóval astra g
1.6 2001. évjáratú autómobillal

köszönöm
:C :C

"Taníts minket úgy számlálni napjainkat , hogy bölcs szívhez jussunk."

(#348) _seth_ válasza ALYRA (#347) üzenetére


_seth_
veterán

Ő izé ez az a pl kékes színű izzó? Ma néztem én is ilyet H4-esből és szép is meg minden de közúton nem használható és még a dobozra is rá volt írva.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#349) Vada válasza _seth_ (#348) üzenetére


Vada
tag

Hali.Ez nem teljesen így van akkor te valami mást néztél.Xenon gázos ízzónak nevezik legalább is nekem olyan volt sokáig (de mint tudjuk nem xenon gáz van benne...) Sokkal fehérebb mint a gyári sokkal jobban lehet vele látni , jobban is néz ki. Annyit megér amennyibe kerül ha jól emléxem 5 ropiért vettem a kettőt.csodát ne várj tőle de klasszisokkal jobb mint a gyári sárgás izzó. :))

WC graffity: Ne ide nézz, a vicc a kezedben van.

(#350) _seth_ válasza Vada (#349) üzenetére


_seth_
veterán

Nekem ''gyári'' de egyáltalán nem sárgás :) A sárgás sokszor a fényszóró (búra) miatt sárga persze régi autókban lehet az izzó sem a régi már...

Konkrétan még azt sem tudjuk milyen az a xenon hatású amire gondolt :) Amit én lát tam az 4700K volt és kékes színű és rá is volt írva, hogy közúton nem használható, nem én találtam ki :)

Amilyet te vettél az milyen is konkrétan? :)

[Szerkesztve]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.