Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AI


AI
tag

Mondjatok légyszi valamilyen jó ingyenes online játékot! Melóban szeretném az időt elütni. RPG előnyben!!!

(3D kártya nincs, gagyi gép)

42

(#2) Hypp


Hypp
tag

Ezt az oldalt az anyám szokta rendszeresen látogatni.
Bővebben: link

Bite my shiny metal ass!

(#3) L3zl13 válasza Hypp (#2) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Sok RPG van a noklapja.hu-n?

Aki hülye, haljon meg!

(#4) AI válasza Hypp (#2) üzenetére


AI
tag

A ''bomba joe'' egész jó :) Bár én valami tartalmasabbra gondoltam...

42

(#5) Bari


Bari
Modder

Hello

Ezen a cimen Bővebben: link rengeteg játék van, rövidebb, hosszab időtöltésre, ha nagyon unom magam a melóhelyen akkor itt szemezgetek, bár RPG-t nemnagyon láttam köztük.

Üdv: Bari

(#6) asimov válasza AI (#1) üzenetére


asimov
aktív tag

Én stratégázni szoktam :D ;
Bővebben: link
Félóránként körváltás, mondjuk nem kifejezettten rpg, hanem országmenedzselős orkos, előholtas, elfes, törpös... :))

[Szerkesztve]

''Two intelligent species live on Earth: Humans and Hungarians.'' (Isaac Asimov); -=SoG=-Khabbas

(#7) AI válasza Bari (#5) üzenetére


AI
tag

Köszi, már nézem őket...

Amúgy mintha régebben olvastam volna itt egy magyar online rpg-ről, próbáltam keresgélni de 0. Nem emlékszik valaki?

42

(#8) AI válasza asimov (#6) üzenetére


AI
tag

Na ez már jónak tűnik! THX!

42

(#9) asimov válasza AI (#7) üzenetére


asimov
aktív tag

Erre gondolsz?
Bővebben: link

''Two intelligent species live on Earth: Humans and Hungarians.'' (Isaac Asimov); -=SoG=-Khabbas

(#10) asimov


asimov
aktív tag

Ja, és majdnem elfelejtettem a központot:
Bővebben: link :C
Üdv. Asimov

''Two intelligent species live on Earth: Humans and Hungarians.'' (Isaac Asimov); -=SoG=-Khabbas

(#11) AI válasza asimov (#9) üzenetére


AI
tag

Ez sem rossz, köszi! A végén még túlóráznom kell, ha az összeset meg akarom nézni :)

42

(#12) pilóta válasza AI (#1) üzenetére


pilóta
nagyúr

Vazz! Hold dolgozol te? (márcsak azért, hogy onnan ne vegyek semmit :D)

Aki él és nem boldog, az téved!

(#13) MuKI666


MuKI666
csendes tag

Thrillionnal régebben sokat nyomultam de törltéc az accom és abbahagytam :(

beszélj halkabban

(#14) tr00p3r


tr00p3r
őstag

Bővebben: link over 18 and adults only ;]

(#15) dabadab


dabadab
titán

Kingdom of Loathing - eleg mokas cucc, kaland/RPG keverek.
Bővebben: link

DRM is theft

(#16) Ludovicus


Ludovicus
aktív tag

Teccenek az ilyen topikok :C

Hogy konstruktív is legyen a hsz-om: Bővebben: link

(#17) Dreamcaster


Dreamcaster
senior tag

Ez nagyon nagy!!!!!! Bővebben: link / Zipzaps Street Rally. :D Nagyon cool!

ingyen gyuras bp xi -ker -ben! gep, sulyok vannak, most kezdem, itthon!

(#18) AI válasza pilóta (#12) üzenetére


AI
tag

:D

Kösz mindenkinek a linkeket!

42

(#19) Drizzt válasza tr00p3r (#14) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Jó ez! :D

I am having fun staying poor.

(#20) Juve


Juve
aktív tag

Carom 3D - online billiárd játék...NAGYON JÓ

www.carom3d.com:DD

(#21) Slayer Valor


Slayer Valor
őstag

Egy egészen kevés mb-os mmorpg jó lesz? (Massive Multiplayer Online Role Playing Game) Mindössze 284 mega a kliens és 500 mega amit föl kell telepíteni. Elég kevés a gépigénye, graf szép, és ha a munkahelyeden legalább 524/128-as net van, akkor le tud jönni egy 2 óra alatt. Ha csak fele ilyen, akkor is le tud jönni kb 4 óra alatt. És nem is laggol sokat;)

[Szerkesztve]

(#22) asimov válasza Slayer Valor (#21) üzenetére


asimov
aktív tag

Írsz linket is? :))
Engem érdekelne..

''Two intelligent species live on Earth: Humans and Hungarians.'' (Isaac Asimov); -=SoG=-Khabbas

(#23) Hypp válasza L3zl13 (#3) üzenetére


Hypp
tag

Jóvanna, nem kell fikázni:D Nem vagyok egy nagy spieler, csak segíteni akartam...

Bite my shiny metal ass!

(#24) Slayer Valor válasza asimov (#22) üzenetére


Slayer Valor
őstag

KO-Knight Online - Bővebben: link

Ha érdekel a RYL, bár elég laggos, de nekem az nemszámít...:DDD Akknoknál ( orkfajzatok) elég gyors:) Max városokban laggon nagyon.
Link:
RYL - Risk Your Life - Bővebben: link
Letöltöd az 518as klienst, 591mega, és az majd autón patcheli magát 535-re, ha föltelepítetted.

KO-nál is van Auto Upgrade, nekem fél óráig tartott...


RYL-hez még oldalak:
www.rylsanctuary.com : Bővebben: link
www.rylhq.com : Bővebben: link
Asszem ezekről fizetősrn lehet leszedni, és a serverek is mások.... A ryl.net-ről kell, amit az elején belinkeltem... Ott ingyenes;)

(#26) Mr.Skyline


Mr.Skyline
senior tag

a Honfoglalót ismeritek?
Bővebben: link:C

"Ami kocka azt gurítjuk, ami kerek azt visszük"

(#27) Slayer Valor válasza Mr.Skyline (#26) üzenetére


Slayer Valor
őstag

Szoktam vele szórakozni, és általában mindig rosszul tippelek:DDD Kár, hogy nincs legalább 1 percünk a válasz megadására...

SlayerValor néven vagyok regisztrálva, és eddig kb fél éve, 4x játszottam vele:C

(#28)



addikt

Larkinor volt már? Sztem jó:

Bővebben: link

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#29) Paljoz


Paljoz
csendes tag

Hi!
Ez is egy jó mostanában fog kezdödni ujabb fordulo(én is reggelni fogok!):
Bővebben: link

(#30) asimov


asimov
aktív tag

Hali!

Ha szeretitek(tétek) az elstomania-t, akkor ez tetszeni fog:
Bővebben: link

''Two intelligent species live on Earth: Humans and Hungarians.'' (Isaac Asimov); -=SoG=-Khabbas

(#31) Aken


Aken
csendes tag

Esetleg Ingyenes MMORPGk röl nem tudtok ami jó?
Az a Project Entropia vagy mi a szöszön kivül?:Y:DD:P

(#32) Slayer Valor válasza Aken (#31) üzenetére


Slayer Valor
őstag

MMORPG-k közül, most a PE-vel nyomulok, nemrég még a jó öreg RYL-el:O Most lesz fizetős márc 1-én...
(www.ryl.net)

Van még a Knight Online. Ez fizetős volt, de már full ingyenes. Megoldották, hogy lehet ilyen scrollokat vásárolni (igazi pénzért), amivel nagyon izgalmas tud lenni a játék. Egyébként így egyszerűen olyan unalom, mint a PE...
(www.knightonlineworld.com)

Ha szereted a nagyon pici térképet, rajta 10000 emberrel, akkor itt a Kal Online:P (www.kalonline.com)

Most lesz boltokban a Guild Wars, áprilisban. Sztem olyan 10k lesz:D Egyszer megveszed, oszt korlátlanul nyomod:DDD
(www.guildwars.com illetve .hu)

(#33) Aken válasza Slayer Valor (#32) üzenetére


Aken
csendes tag

Ezek közül már mindegyikkel nyomtam :D
(igaz a Guild Wars al csak 1-2 napot szoval 1 hétvégét ..)

(#34) Steelheart


Steelheart
senior tag

Én is a Guild Wars-t ajánlom. A Blizzardból kivált, tapasztalt fejlesztők is csinálják, tehát a jó kivitel egyértelmű. Persze nem árt majd hozá minimum egy mai mércével nézve középkategóriás gép sem, szal nem olyan minimum-munkahely-gépekre való. Egyszer kell majd csupán megvenni a játékot (az majdani esetleges, és nem kötelező expansion-packokat külön kell megvenni), s utána korlátlanul játszható, így minden más fizetős OnlineRPG játéknál olcsóbb. Gyakorlatilag 3-4 hónap ára lesz maga a lemez, és persze pl. egy WoW-ot is meg kell ugyanúgy venni CD-stül, csak még utána lehet fizetni a havidíjat.

XFire profile: http://profile.xfire.com/crystalheart ________>>--(O.o)-->________ http://www.youtube.com/watch?v=0NM45lYPb_A _________>>--(X.x)-->_________ http://crystalheart.extra.hu/e107_files/downloads/video/myvid/ggstart_f2_3kbps.avi

(#35) Steelheart válasza Aken (#33) üzenetére


Steelheart
senior tag

S mondd, milyennek találtad a GW-t így elsőre, belevéve, hogy még bétának számít? :)

Különben meg, ha ezekkel már játszottál, mást nem nagyon fogsz találni. Különben is, ha egy játék full ingyenes, (mint pl. PE) akkor is van benne valami furfangosság (pl. PE esetében az, hogy pénzbeutalás nélkül semmit sem érhetünk el, KO esetében az, hogy a scrollok nélkül a karakterünk nem ér semmit.)

[Szerkesztve]

XFire profile: http://profile.xfire.com/crystalheart ________>>--(O.o)-->________ http://www.youtube.com/watch?v=0NM45lYPb_A _________>>--(X.x)-->_________ http://crystalheart.extra.hu/e107_files/downloads/video/myvid/ggstart_f2_3kbps.avi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.