Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Onimusha 3

Hozzászólások

(#1) Xelo


Xelo
addikt

Kiadó: Capcom, Fejlesztő: Capcom - Typhoon Games
Akik kicsit is járatosak a konzol világában, már biztosan hallottak az Onimusha cimü játéksorozatról, ami most PCn is színrelép. Ez a talán az akció kategóriába sorolandó, RPG elemekkel dúsítva, ahol Samanosukét és Jacques Blanct irányítását vesszük kezeinkbe. A karakterek kinézete ismerős lehet, még ha nem is találkoztunk a játékkal, ugyanis még az előzőt Takeshi Kaneshiroról mintázták, az utóbbit Jean Renoról, akik hangjukat is kölcsönözték a játékhoz. A 3. rész története úgy fest, amíg a XX. század ''hőse, (Jacques Blanc)azaz egy a francia rendőrök közül, bevetésre készül, a XVI. század japánjában Samanosuke éppen a főgonosszal, Nobunaga Odával száll szembe. Eddig ez szép is lenne, egyik hős itt, másik hős ott, de ekkor csak, nyílik egy átjáró, egy portál, ami Samanosukét és Jacquest is felszippantja, és ezzel helyetcserélnek. Innentől kezdődnek a bonyodalmak, problémák, amiket majd nekünk kell megoldanunk.
[link] -> Onimusha 3 hómpédzs
Igaz mág nem játszottam vele, de ma este, esetleg holnap lesz rá lehetőségem, így saját tapasztalatokkal is tudok majd szolgálni, addig is a G@maSt*r magazin értékelése: Pro: Izgalmas, fordulatos sztori - Remek harcrendszer - Jean Reno, Kontra: Irányítás. A grafika 7pontot érdemelt a 10ből, a hangok, hangulat, kihívás és szavatosság 9 (sejthető hogy nem valami rövid a játék, ahhoz képest hogy 2CD), és a feketeleves: irányítás: 2. Éppen ezért kapott 68%ot, úgy látszik MAZUR, azaz a tesztelő szívét nem nyerte meg, mert 68%ot adott rá. Gondolom az irányítás miatt, mivel a többi igencsak jóra sikeredett. Én bizony játszottam már pár játékkal, és nincs olyan ami ne lenne szokható:) Szal harcra fel :DDD

[Szerkesztve]

(#2) Xelo válasza Xelo (#1) üzenetére


Xelo
addikt

az oldalán nézzetek szét, nagyon jó videók illetve képek találhatóak, karakter leírás, és a design is szép :) én bizony kedvet kaptam a játékhoz...

(#3) Xelo


Xelo
addikt

kipróbáltad, nagyon állat :) az irányitásasl semmi gondom nem lenne, csak hát amikor a tutoriálokban kiirja hogy nyomd az Xet meg R1et feláll a hajam.... hun lehet az R1? :D

(#4) Drizzt válasza Xelo (#3) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Mármint te próbáltad ki, nem? Valamikor nekem is meglesz a közeljövőben, jó hogy szlsz, mert a képek alapján tetszik. Kiváncsi vagyok...

I am having fun staying poor.

(#5) Xelo válasza Drizzt (#4) üzenetére


Xelo
addikt

jaja bocsi fáradt vagyok már ;] elég bénán lett átkonvertálva... a grafikája szebb, a harc nagyon jó, csak kicsit hülyén van megcsinálva az egész... mármint több gomb az R1.. pl hiába mondja a tréning hogy nyomjak R1et a védekezőmódhoz... a másikban meg R1 plusz X (balklikk) lenne a íjászat.. de majd rájövök.. egyébként irányitással semmi bajom mondom... :) nekem tetszik, nagyon. ha valaki tudja hogyan kell íjászkodni please mondja meg mert igy nagyon idétlen vagyok.... ;]
szerk: meg még amivel kivagyok hogy minden inditásnál ablakban indul, és semmi nincs az optionsban amivel ki lehetne tolni.. szal minden inditás után alt+enter kell... nameg ha bemész a billentyü beállitásához, visszaugrik kicsibe... áhh.. de egyébként bejön ez nem fogja a kedvem elvenni tőlle....

[Szerkesztve]

(#6) Xelo


Xelo
addikt

meguntam a keyboardos baxakvást, megyek és veszek egy gamepadet. :DD .. már ugyis elkellett volna...

(#7) Xelo


Xelo
addikt

nah vettem egy Logitech Dual Actiont, ezzel már nagyon állat :) most Jacquesel megyek, megszereztem azt a tüüzkardot, kiri :) nagyon bejön, gamepaddal tökéletes...

(#8) Allien válasza Xelo (#1) üzenetére


Allien
veterán

Hát, ez nem egy mai game!;)
[link]
Anno, én is elkezdtem, de sajna nem érteni japáni nyelvet. Állitólag át lehetett állítani angolra, de már nem szórakoztam vele. Csak azért kezdtem el vele nyomulni, mert sokat játszottam hasonló japán játékokkal PS-n. A feelingjük nagyon állat, de sajna, nem jönnek ki pc-re. Pl. Bushido Blade, Tenchu, stb... Kész csoda, hogy a Metal Gear egyes részeit azért áthozták!:(((
Külömben, honnan lehet beszerezni az angol verzsünt? :F

[Szerkesztve]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#9) Xelo válasza Allien (#8) üzenetére


Xelo
addikt

az én példányom angol, és az angol verzsön nem régóta kering (privi ment) szerk: egyébként tudom hogy nem mai, én most kezdtem el és nagyon állat... élvezem:) es látom a te topicodat, sajnálom hogy kiürült... attol még hogy nincs a betüi közt ., mint a S.T.A.L.K.E.R.nél, nem szerepel semmi DOOM benne, de még egy Half vagy Life sincs, igy nem sok ember érdeklődését kelti fel. Pedig nekem az tetszik benne hogy RPG feelinges, mégis nagyon jó akciódús, nagyon jó a sztorija, grafja sem rossz (pedig azért vannak elvárásaim:) ) szal nekem bejön :D

[Szerkesztve]

(#10) Allien válasza Xelo (#9) üzenetére


Allien
veterán

Nekem is tetszett. A privire ment válasz. Ami az RPG beütést illeti, pont ez a lényege a hasonló játékoknak, hogy nem csak mész fejettlenül előre, hanem van, amikor kicsit ''tápolni'' kell a karaktert is.:DDD

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#11) Xelo


Xelo
addikt

up! ott tartok hogy Somanosukeval a Notre Dame előtt vagyok, épp miután elkezdett ''süllyedni (?) Jacquesal a hajó... namost itt hogy kell bejutni? az ajtón van egy ilyen fényes gauntlet dolog, ami magába sziv valami energiát, és vmi light dolgot emleget.. körül néztem nem találtam semmit csak egy trainingelhető dolgot, talán vissza kéne menni a sewersbe? :F help.. egyébként nagyon jó a játék...
szerk: jahh és valamit nem teljesen értek.. ugye van a Samanosuke, aki átjött a jövőbe, vagyis a ''jelenbe, de van egy Samanosuke (?) aki Jacquesnak segit a múltban... hogy is van? Vagy ha igy megmaradt a múltban is, akkor Jacques miért nincs a jelenben is... :F

[Szerkesztve]

(#12) zws


zws
senior tag

Adok egy ébresztő kérdést.
Na a Notre Dame-ben lent mélyen van egy ajtó rajta azzal az izével, na rábökök kiirja h ... air... Két órát próbálkoztam vele, mit kell neki szerezni?
A kard és a szem max-on van, mi kell az ajtónak, vagy mit kéne csinálni?

(#13) zws válasza zws (#12) üzenetére


zws
senior tag

Már nem kell segitség :)

(#14) lgiuf válasza Xelo (#11) üzenetére


lgiuf
csendes tag

Ha megkaptad a választ mond má el nekem is!!! előre is thx!!

(#15) simba88


simba88
csendes tag

Adok egy ébresztő kérdést.
Na a Notre Dame-ben lent mélyen van egy ajtó rajta azzal az izével, na rábökök kiirja h ... air... Két órát próbálkoztam vele, mit kell neki szerezni?
A kard és a szem max-on van, mi kell az ajtónak, vagy mit kéne csinálni?
kérlek segítsetek!

(#16) simba88


simba88
csendes tag

Adok egy ébresztő kérdést.
Na a Notre Dame-ben lent mélyen van egy ajtó rajta azzal az izével, na rábökök kiirja h ... air... Két órát próbálkoztam vele, mit kell neki szerezni?
A kard és a szem max-on van, mi kell az ajtónak, vagy mit kéne csinálni?

(#17) chungee


chungee
addikt

Elővettem nosztalgiázni. De ezek mire valóak:F

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Onimusha 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.