Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Oneplus 7T Pro

Hozzászólások

(#401) Nagya21 válasza tibcsi0407 (#400) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!
Van.
Be lehet állítani, hogy töltéskor menjen, egyébként nincs
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#402) drsanya válasza tibcsi0407 (#400) üzenetére


drsanya
aktív tag

Pedig bizony éjjel úgy marad, ha rákoppintasz a kijelzőre, ez nálam is fennáll. Biztos valami beállítási bibi, annyira nem ástam bele magam, mert éjjel inkább a ha felkelek, az órámat nézem meg.

I am iRacer

(#403) .LnB válasza drsanya (#402) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Beállítások\Megjelenés\Alvás. Az legyen pl.: 1 perc aktivitás után.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#404) zoleeno1 válasza drsanya (#402) üzenetére


zoleeno1
addikt

Én még nem vettem észre ilyet, de az elég baj... Tekintve, hogy nem rendes AOD, nem mozog, reggelre faszanyosan bele tudna égni a kijelzőbe...

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#405) k5.20 válasza drsanya (#402) üzenetére


k5.20
senior tag

Beállítások/megjelenítés/képernyővédő/kezdés ideje
Itt lehet állítani.

(#406) tibcsi0407 válasza Nagya21 (#401) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Aham. Akkor azért nem láttam még. Éjjel nem töltök. :))

https://utdetailing.hu/

(#407) csako válasza drsanya (#402) üzenetére


csako
veterán

Ezt én is észrevettem 7 Pron, sötét szobában nem alszik el magától, nincs töltőn, és a képernyőkímélő offon van.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#408) devil8012


devil8012
csendes tag

Nincs töltőn éjjel mert ez az optimális töltés se nagyon működik ezért ez tuti nem a képernyőkimélő.
A beállítások\megjelenés\alvás csak a feloldott telefonra vonatkozik és amúgy 1 percen van.
Koppintásra mutatja az órát és 1-2 másodperc után le is kapcsolja a kijelzőt nappal.
Éjszaka viszont nem csak a bekapcsoló gombra kapcsolja ki a kijelzőt.

Oneplus 7T Pro McLaren Edition

(#409) tibcsi0407 válasza devil8012 (#408) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ez furcsa, nekem nincs ilyen problémám.

https://utdetailing.hu/

(#410) .LnB válasza tibcsi0407 (#409) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem sincs.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#411) atti15


atti15
csendes újonc

Nálam is elfelejt néha lekapcsolni a kijelző.

(#412) devil8012 válasza atti15 (#411) üzenetére


devil8012
csendes tag

Este ha nem felejtem el akkor bekapcsolom a logolást.
Hátha kiderül mi okozza.

Oneplus 7T Pro McLaren Edition

(#413) tibcsi0407 válasza devil8012 (#412) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Valamilyen BT eszköz nem tartja ébren?

https://utdetailing.hu/

(#414) devil8012 válasza tibcsi0407 (#413) üzenetére


devil8012
csendes tag

Nem, már szinte mindent kikapcsoltam, pin-kód, ujjlenyomat, arcfelismerő, BT stb.
Viszont kaptam egy tippet:
Akkumulátor/Akkumulátoroptimalizálás/speciális optimalizálás alatt van a készenléti állapot optimalizáció. Ez kimondottan akkor működik amikor az ember alszik.
Ez nem tetszik valamelyik app-nak vagy a sima akkumulátoroptimalizálás esetleg mindkettő.
Szerintem az első lesz a nyerő mert eddig csak éjszaka volt ilyen probléma nappal soha nem jött még elő.

Oneplus 7T Pro McLaren Edition

(#415) tibcsi0407 válasza devil8012 (#414) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Érdekes jelenség. De az OOS ilyen, mindig van benne egy-két meglepetés. :D

https://utdetailing.hu/

(#416) devil8012 válasza tibcsi0407 (#415) üzenetére


devil8012
csendes tag

Hát ha ezt tényleg egy app okozza akkor nem hibáztatom ezért az OOS-t :) inkább a programozót aki az app-ot írta :D .
Én teljesen elégedett vagyok az OOS-el meg ezzel a telóval.
Most apkmirror-ról frissítem a kamera szoftverét még egy kicsit reszelnek rajta akkor törlöm az ultracam-et :DD

Oneplus 7T Pro McLaren Edition

(#417) tibcsi0407 válasza devil8012 (#416) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nem tudok milyen app okozhat ilyet. Én azért majd lecserélem az rendszert, ha lesz kis időm rá. :DDD

https://utdetailing.hu/

(#418) atti15 válasza devil8012 (#416) üzenetére


atti15
csendes újonc

Úgy rémlik, hogy akkor szokott úgy maradni, ha jön egy üzi, amit nem olvasok csak felébresztem a kijelzőt hogy lássam ki az, fontos-e. Szóval lehet, hogy a Messenger a ludas? :F

(#419) devil8012 válasza tibcsi0407 (#417) üzenetére


devil8012
csendes tag

A helyzet változatlan. Reggel megint nem kapcsolt le a kijelző viszont nem befagy mert az óra működik rendesen.
XDA app-ot most töröltem mert az OOS állandóan baszkurált vele hogy sokat eszik a háttérben.
Log bekapcsolva, várom az éjszakát :D
Rendszert cserélném én is csak ami tetszik (xXx NoLimits) nincs 7T Pro-ra.

Oneplus 7T Pro McLaren Edition

(#420) devil8012 válasza atti15 (#418) üzenetére


devil8012
csendes tag

A készenléti optimalizáció miatt a reggeli első feloldásig egyik app se tud értesítést megjeleníteni mert korlátozva van a hálózati hozzáférésük.

Oneplus 7T Pro McLaren Edition

(#421) BlackTreff


BlackTreff
tag

Üdv!

Arra a hibára, hogy a hívást néhány esetben nem jelzi a telefon, valaki talált már megoldást? :(

(#422) Boboboss


Boboboss
csendes tag

Sziasztok,

Valaki nem tudja, hogy mikor lesz itthon megint normálisan elérhető a 7T Pro?

Hülye voltam és január elején kellett volna megvennem mikor 230.000ft volt. Mostanra eltűnt minden komolyabb nagy online áruház kínálatából és csak 1-2 shady online gsm boltban elérhető 260.000ft fölött amennyibe a bemutatáskor sem került, ráadásul "bolti" kamugaranciával amit aztán szinte lehetetlen normálisan érvényesíteni.

(#423) zoleeno1 válasza Boboboss (#422) üzenetére


zoleeno1
addikt

A hivatalos oldalon most is elérhető.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#424) hyperspace válasza Boboboss (#422) üzenetére


hyperspace
őstag

Szolgáltatóknál is van.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#425) devil8012


devil8012
csendes tag

Megvannak a logok.
Gyorsan átfutottam.
Esélyes hogy ez okozza a hibát:
Error opening /sys/kernel/hbtp/display_pwr: No such file or directory.
:D
Van a rendszerben amúgy Aod (OPAoD név alatt fut) csak false-ra van állítva.
Majd este felrakom az egész logot ha érdekel valakit megtudja nézni.

Oneplus 7T Pro McLaren Edition

(#426) Boboboss válasza hyperspace (#424) üzenetére


Boboboss
csendes tag

Tudom, hogy a szolgáltatóknál is meg a hivatalos oldalon is elérhető de sajnos jó 30-40-el drágábban mint amennyibe egy Emagon vagy Turbadon került 3 héttel ezelőtt.

(#427) zoleeno1 válasza devil8012 (#425) üzenetére


zoleeno1
addikt

Na, és azt át lehet állítani valahogy true-ra? :D Ha igen, lesz aod?

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#428) devil8012 válasza zoleeno1 (#427) üzenetére


devil8012
csendes tag

Nem hiszem,hogy ilyen egyszerű lenne. :)
Ha végre gép elé kerülök megnézem.
Lehet csak félig van kész azért nincs még engedélyezve :)

Oneplus 7T Pro McLaren Edition

(#429) zoleeno1 válasza devil8012 (#428) üzenetére


zoleeno1
addikt

igen, valszeg nem ilyen egyszerű, de köszi, ha megnézed :R

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#430) Esprit12


Esprit12
csendes tag

Sziasztok!
Oneplus 6T-ről mennyire érdemes szerintetek 7T Pro-ra váltani?
Oneplus 3al kezdtem, utána jött alig több mint egy éve a 6T. A 3-nál megfogadtam hogy innentől csakis Oneplust telefonjaim lesznek, viszont a 6T kameráját én néhol vissza lépésnek éreztem a 3-hoz képest(lehet csak én nem vagyok normális) 😅 és amúgy sem éreztem azt a hűha érzést a váltáskor. Nem is volt tervben most a csere, viszont a 7T pro nagyon megfogott. Kamerában ez azért már tényleg jól muzsikál. Oké nem egy Iphone vagy Huawei minőség de utána járásom alapján számomra teljesen megfelelő. Kinézetben, sebességben abszolút élmezőny az biztos. Az üveghátlap ami kicsit elriaszt, szépnek szép csak szerintem felesleges.
. Úgyhogy kérnék egy kis segítséget pro és kontra 😁

(#431) ßrainiac válasza Esprit12 (#430) üzenetére


ßrainiac
addikt

Hali,

Nekem igy hirtelen nem igazan remlik olyan, aki megbanta volna h ezt vette.

Talan egy valaki lecserelte mert tul nagy volt neki.

(#432) pitiless


pitiless
senior tag

Sziasztok!

Használ valaki Android Autot? Nekem nem akart csatlakozni, a fejegység tudomást sem vett róla.

(Citroen Berlingo lesz majd az alany, egyelőre a szomszéd autójában néztem.)

(#433) Galahed válasza pitiless (#432) üzenetére


Galahed
senior tag

Sziasztok!

Éreztek szignifikáns különbséget a P30 pro éd a 7T pro kamera minősége között? (zoom nem számit, inkább a hirtelen előkapott állítgatás nélküli képek készitése lenne a fő feladat. Néha nyomtatásba is menne, 10c15-ös méretben. ) (Olvastam van itt P30 pro tulaj is... :) ) Előre is kösz.

[ Szerkesztve ]

(#434) pitiless válasza pitiless (#432) üzenetére


pitiless
senior tag

Senki? :( :( :(

(#435) btotyi válasza pitiless (#434) üzenetére


btotyi
tag

Új Passat, gond nélkül megy.

(#436) Szila|H|


Szila|H|
tag

Van bármi info arról hogy Telenornál hogy hogy nincs Pro verzió ? :F

Life is better with a frenchie

(#437) hyperspace válasza Szila|H| (#436) üzenetére


hyperspace
őstag

290 a 7T listaára ott, mennyi lenne a Proé :U

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#438) waszabi07 válasza hyperspace (#437) üzenetére


waszabi07
tag

Érdekes árak vannak ott... :)
vodánál 199 a pro elofizeteses ára :C

Galaxy S24 Ultra <- Iphone 13 pro max <- Iphone 11 pro <- Iphone X <- Oneplus 7t pro <- Oneplus 6 <- Iphone 8 plus <- Huawei p20 pro <- Huawei mate 10 pro <- Iphone 7 <- Iphone 6s <- Iphone 5s <- Zte Blade

(#439) pitiless válasza btotyi (#435) üzenetére


pitiless
senior tag

Kellett valamit "varázsolni" vagy csak ment magától?

(#440) beyruth82


beyruth82
veterán

Sőt!Legmagasabb csomagban készülékkedvezménnyel 155 ezer ft.Én amúgy is ebben a csomagban vagyok és lejárt az előfizum tavaly novemberben.Hosszabbítok és 155 ezerért megvan a teló. :DD

[ Szerkesztve ]

(#441) Szila|H| válasza waszabi07 (#438) üzenetére


Szila|H|
tag

Flottába vagyok ott kedvezményesen el tudnám hozni. Sima 7T nem jön be, viszont pro csak T meg vodanal van :(

[ Szerkesztve ]

Life is better with a frenchie

(#442) zoleeno1


zoleeno1
addikt

Mivel már egy ideje kint van a teszt, szerintem a továbbiakban mindenki fáradjon át a hivatalos topikba:) :R IDE

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#443) tibcsi0407 válasza zoleeno1 (#442) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Itt van 440 HSZ, ott 200. Melyik a hivatalos? :)
Szokásához híven a Mobilarena lemaradt a Oneplus teszttel mire belaktuk a fórumot..

https://utdetailing.hu/

(#444) zoleeno1 válasza tibcsi0407 (#443) üzenetére


zoleeno1
addikt

Jogos, de ott nyilván kevesebb van, mivel hónapokkal később indult:D Nekem végül is mind1, de gondoltam értelmesebb 2 helyett 1 topikba összeszedni a dolgokat. Ha meg az egyik be lesz zárva, az nyilván ez lesz.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#445) tibcsi0407 válasza zoleeno1 (#444) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Az idő megoldja.

https://utdetailing.hu/

(#446) tylerddd


tylerddd
veterán

Hello! A Telekomnál kapható OnePlus készülékek szoftverébe belenyúl-e a szolgáltató? Tehát kell-e várni a szolgáltatós szoftverre frissítés esetén?

Ezenkívül lehet-e tudni, hogy általánossá válik-e a OnePlus a hazai szolgáltatónál vagy jelenleg a 7T/7T Pro csak "véletlenül" kavarodott ide?! Köszi!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#447) beyruth82 válasza tylerddd (#446) üzenetére


beyruth82
veterán

Második kérdésedre a válasz biztos hogy nem véletlenül keveredett az oneplus magyar szolgáltatói kínálatba, ahogy a xiaomi sem.Ez a huawei kiesésének köszönhető.Hatalmas űrt hagyott maga után tekintve hogy minden harmadik eladott telefon huawei volt eddig magyarországon.Google licenc nélkül magyarországon felejtősek a huaweik(maga a gyártó sem merte kiadni legújabb mate szériáját nálunk) maradt volna az iphone,samsung,lg és talán a sony.Radikálisan lecsökkent volna a kínálat.A feltörekvő kínaiak meg jöttek és berúgták az ország kapuit.Ha továbbra sem lesznek huaweik szolgáltatónál kereskedelmi mennyiségben(mert valami limitált ezer vagy mennyi darabot kiadott a huawei a mate 30 pro-ból itthon is)akkor maradnak a most berobbanó márkák és ha sikeresek lesznek esetleg még bővülhet is a kínálat realme,oppo,vivo meg még ki tudja mi minden jöhet.Én jobban örülnék ennek a forgatókönyvnek.Sok múlik azon mennyire fogynak az idén a xiaomik és oneplusok illetve hogy mi lesz a huawei itthoni leányvállalatával.

[ Szerkesztve ]

(#448) tylerddd válasza beyruth82 (#447) üzenetére


tylerddd
veterán

Akkor ennyire bukta a Huawei Európában? Elvileg én ott tartok, hogy ugye Android lehet a Huawei készülékeken, csak a Google alkalmazások nem. Van erről valami aktuálisabb cikk, írás, ami a jelenlegi helyzetet bemutatja?!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#449) beyruth82 válasza tylerddd (#448) üzenetére


beyruth82
veterán

A nyers androidot lehet de se biztonsági frissítések se google appok.Gmail(fiók és alkalmazás),youtube,google maps,stb nem tudod használni.Állítólag böngészőből lehet(chrome-ból ugyebár nem :) ) de hát ki az aki majd telefonon böngeszőn keresztűl szenved az asztali móddal?Nem tudsz a telefonba bejelentkezni google fiókba sem.A telefonszámaid,bankártya és fizetési adataid,jelszavaid,stb mind újjakat kell csinalni vagy alternatív megoldast talalni.Freemail?Citromail? Még viccnek is rossz.Szóval ez akkora kompromisszummal járna amit több éves google hasznalat után nehezen tud az ember megtenni.Egész egyszerűen egy 330-400 ezer forintos telefontól alap hogy minden menjen rajta rendesen ne keljen alternatív megoldásokat találni.Ha van egy 350 ezres teló amelyik csúcs mindenben és futnak rajta a google appok míg van egy másik 350 ezres amelyik ugyan olyan csúcs de nincsenek google appok és mindenféle kerülőúton kell megoldani hogy elérd azt a felhasználói élmenyt amit a másikon akkor te melyiket valasztanád?Nos egyértelmű gondolom.Mároedig a huawei ezek ellenére is csúcs áron adja és akarja adni a telefonjait.Kutya nem venné őket itt nálunk, vagy ha igen csak olyanok akik tájekozatlanok nem tudják mi az hogy nincs google licenc és 2 nap múlva mikor rajönnének tömegesen vinnék vissza a szolgáltatókhoz,boltokhoz hogy nem tudják rendesen használni a telót.Tele van cikkel a net.Google licenc egyenlőre biztos nem lesz.

(#450) zoleeno1 válasza beyruth82 (#449) üzenetére


zoleeno1
addikt

Mindent fel tudsz rá elvileg telepíteni utólag, van erre módszer a neten... De kérdés, hogy ezzel is ki akar szórakozni, ezen az áron.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Oneplus 7T Pro
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.