Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Oneplus 7T Pro

Hozzászólások

(#501) Anubris


Anubris
őstag

Srácok nem lehet ezzel a telefonnal úgy fotózni, hogy a vaku nonstop égjen?
Az elemlámpa funkciót kikapcsolja, ha fotózni akarok, a vaki meg csak lenyomáskor kapcsol be.

(#502) StarDeLuxe válasza beyruth82 (#499) üzenetére


StarDeLuxe
tag

Köszi a választ!
Nagyrészt otthon netezem wifiröl, mobilnet munkaidőben, de az nem sok. Ha lesz már 5G, a 4G akkor sem lesz lassabb, és ez is megfelelő.
Pop-up kamerával semmi gond? Súlyra? Hajlított kijelző miatt mennyire gyakori a véletlen érintés? Nem volt még hajlított kijelzős telóm.

Oneplus 3 / Oneplus 7T Pro / Amazfit GTR 2e

(#503) beyruth82 válasza StarDeLuxe (#502) üzenetére


beyruth82
veterán

A pop up kamerával minden ok és szép képeket is lő szerintem.Az előző telónál legalábbis jobbakat(xiaomi mi 9T-szintén pop up kamerás-huawei mate 10 pro).Talán ez az első telefonom aminek a szelfi kamerája is szamomra szép kepeket csinal.Véletlen erintest soha nem tapasztaltam még a 2 hónap alatt.Súlyra nem könnyű az biztos de megszoktam és szerintem így leejteni is nehezebb en még egyetlen egyszer sem ejtettem le míg a regi telóimat havonta 1x-2x biztosan.

(#504) StarDeLuxe válasza beyruth82 (#503) üzenetére


StarDeLuxe
tag

Ha a Vodánál vagy az MM- ban veszem meg a telót, akkor a Oneplus.com-on keresztül tudom intézni a garit mintha ott vettem volna? Úgy tudom ők is hivatalosak. De fontos a gyári garancia és a szervíz.

Oneplus 3 / Oneplus 7T Pro / Amazfit GTR 2e

(#505) beyruth82 válasza StarDeLuxe (#504) üzenetére


beyruth82
veterán

Ha a vodánál(ahogy én is) vagy a MM-ben veszed akkor biztos hogy nem kell az oneplus.com-on keresztül intézned mert a voda es az MM intézi..Azt hogy milyen módon nem tudom es azt sem hogy gyorsabb-e ha egyenesen a gyártón keresztül meg hogy ven-e rá lehetőség egyaltalan...

[ Szerkesztve ]

(#506) StarDeLuxe válasza beyruth82 (#505) üzenetére


StarDeLuxe
tag

Ma elhoztam a vodától telót. Volt az üzletben, így már mentem is érte. Most ismerkedünk, bár nem sok minden változott a rendszerben. Nem nehéz, pont jó, Viszont nagyobbra számítottam a képek alapján. A Volte ikon nálam is megjelent frissítés után, igaz aktiváltattam. Olvastam hogy volt valami gond a volte miatt vodás hívásoknál és az Iphonosokkal, ez micsoda? Ja és köszi a válaszokat a kérdéseimre! :R

Oneplus 3 / Oneplus 7T Pro / Amazfit GTR 2e

(#507) beyruth82 válasza StarDeLuxe (#506) üzenetére


beyruth82
veterán

Én semmilyen hívás problémát nem tapasztaltam soha.Szerintem hatalmas a telefon pedig én hozzá vagyok szokva a 6" körüli telókhoz már évek óta

(#508) szeky81 válasza StarDeLuxe (#506) üzenetére


szeky81
tag

Van pár Telenoros és Telekomos haverom is és soha nem volt ki nem csöngött és elhalasztott nem fogadott hívásom! :) Vodánál a mostani legutolsó frissítés óta van VoLTE. Én csináltam egy resetet és belaktam újból, mert azelőtt kicsivel jobban merült. Most 5-6 óra közt van a képernyőidőm.

szódabikarbabónábó'

(#509) StarDeLuxe


StarDeLuxe
tag

Hol lehet kikapcsolni hogy a telepített appok ikonját ne tegye ki a főoldalra? Nem találtam sehol és nagyon idegesítő 😁

Oneplus 3 / Oneplus 7T Pro / Amazfit GTR 2e

(#510) StarDeLuxe


StarDeLuxe
tag

És még egy kérdés:
Nem találom a gyári fotó appban a 16:9- képarányt sem. Nincs? 4:3/full/1:1 ezek vannak. Köszi!

[ Szerkesztve ]

Oneplus 3 / Oneplus 7T Pro / Amazfit GTR 2e

(#511) csako válasza StarDeLuxe (#509) üzenetére


csako
veterán

Play Store-on belül a Beállításokban.

És tudtommal nincs a gyári kamera appban 16:9

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#512) zoleeno1 válasza StarDeLuxe (#509) üzenetére


zoleeno1
addikt

Összeghúzod 2 ujjal a kezdőképernyőt, beállítások, ikon hozzáadása új alkalmazásoknál (első opció) kikapcsol.

Nincs 16:9 a gyári kamera appban.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#513) StarDeLuxe válasza zoleeno1 (#512) üzenetére


StarDeLuxe
tag

Köszönöm!!! Az érdekes hogy nincs 🙃
Tudtok ajánlani egy újabb Gcam- et, ami remekül működik a telón! Annyi variáció létezik, ti már biztos kitapasztaltátok melyik a jó.

Oneplus 3 / Oneplus 7T Pro / Amazfit GTR 2e

(#514) zoleeno1 válasza StarDeLuxe (#513) üzenetére


zoleeno1
addikt

Én ugyan nem, doszt elég nekem a gyári cam:D De vannak itt akik jártasak ebben, majd jönnek:)
Nincs mit.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#515) beyruth82 válasza zoleeno1 (#514) üzenetére


beyruth82
veterán

Tényleg szemmel láthatóan minden téren jobb a gcam mint a gyári kamera vagy csak sötétben készült képek esetén vannak akik jobbnak látják?

[ Szerkesztve ]

(#516) zoleeno1 válasza beyruth82 (#515) üzenetére


zoleeno1
addikt

Erre én azért nem tudok válaszolni, mert nekem a gyári jobb, szeretem a szaturaltabb színeket, a gcam nekem fakó... :DDD De ezzel lehet egyedül vagyok :D

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#517) beyruth82 válasza zoleeno1 (#516) üzenetére


beyruth82
veterán

Nekem is tökéletes a gyári csak kíváncsiságból kérdeztem mert annyit írnak erről a gcamról :)

(#518) szeky81


szeky81
tag

Apa kezdődik. :)
Észrevettem, hogy bejövő hívásoknál nem jelenít meg partner nevet, "ismeretlen hívó". Volte hálón vagyok. 3G-re visszalépve igen. Voda természetesen. Tegnap még rendben volt minden.
Másnál ilyen anomália?

szódabikarbabónábó'

(#519) Nagya21 válasza szeky81 (#518) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!!
Voda rendszerhiba, nekem sem jelenik meg.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#520) ßrainiac


ßrainiac
addikt

Masnak is minden alkalommal csupa por a elulso kamera amikor elojon? Baromi idegesito. Alig hasznalom, de mar karcos is (egyelore csak a lencse mellett..).

(#521) beyruth82 válasza ßrainiac (#520) üzenetére


beyruth82
veterán

Igen nekem is poros,állandóan és nagyon.Viszont nem karcos semennyire sem pedig heti szinten össze-vissza dobálom és leejtem a telót hulla részegen :DDD

(#522) ßrainiac válasza beyruth82 (#521) üzenetére


ßrainiac
addikt

Hehe. Ismeros. Bar szerencsere meg csak egyszer fordult elo. Akkorat csattant a csempen, mintha full kijelzore esett volna, de szerencsere nem lett gond :DDD

(#523) zoleeno1 válasza ßrainiac (#520) üzenetére


zoleeno1
addikt

Sose használom, de most kivancsisagbol megnéztem, +1, itt is tiszta por :D

Azon csodálkozom molylepke nem költözött még bele, kb 2x ha ki volt nyitva, mióta megvan a telo... :DDD

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#524) drsanya válasza ßrainiac (#522) üzenetére


drsanya
aktív tag

Na szép. Én meg vigyázok rá mint állat, a gyári tokjában és még egy plusz kis "zsákban" :DDD . Ennek ellenére épp garanciális javításon van, mert meghalt a mikrofonja.... :(((

I am iRacer

(#525) darál0w


darál0w
Jómunkásember

hát...én építőiparban vagyok, telefonálok elég sokat munka miatt, most megnéztem, egy szem por sincs rajta...de az orrom az tele van, szoval volt por :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#526) tylerddd


tylerddd
veterán

Üdv! Érdeklődnék, hogy van-e arról információtok, hogy a hazai szolgáltatók szolgáltatós szoftverrel adják a OnePlus készülékeket vagy nem nyúlnak a rendszerhez?! Köszi!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#527) Nagya21 válasza tylerddd (#526) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!!
Független a szoftver, és a készülék is.
De gyere át ide ez jobban pörög:
[link]
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#528) ACMilan1899


ACMilan1899
újonc

Helló!
Azt szeretném megkérdezni, hogy Huawei Mate 20 Lite-ról szeretnék váltani Huawei Mate 20 Pro vagy OnePlus 7T Pro telóra. Melyik a jobb? Kamera nem annyira fontos. Ha OnePlus 7T Pro-t választom milyen nehéz Huawei menűje után megszokni?

(#529) Nagya21 válasza ACMilan1899 (#528) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!!
Nem nehéz.
Értelmes menü, minden ott van ahol lennie kell.
Mate 20 talán annyival jobb, hogy van hivatalos vizállóság.
Az one+7tpró-nál is van(mindenhol gumitömítés), csak nincs rá gari ha vizes lesz.
A snapi proci megeszi a kirint, + ott a 90Hz-es kijelző.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#530) devil8012


devil8012
csendes tag

Sziasztok!

Sokat játszom Asphalt 9-el (3-4 óra/nap).
QHD+ 90Hz HQ 60fps + Momentum 2 TW.
OOS 10 OB alatt 42C° volt a mért legnagyobb hőmérséklet.
OOS 11 OB alatt ez 44C°.
2 napja viszont úgy játszottam, hogy a gyári töltőn volt a telefon. Ez esetben a mért hőmérséklet 40C° volt.
Tehát játszottam meg a telefon is töltött mégse melegedett annyira fel mint töltés nélkül. Miért? :)

A telefon egy OP 7T Pro McLaren.

A válaszokat előre is köszönöm!

Oneplus 7T Pro McLaren Edition

(#531) Nagya21 válasza devil8012 (#530) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!
Gyere át ide, ez jobban pörög....
https://fototrend.hu/tema/re_oneplus_7t_pro_arban_is_a_csucson/friss.html
Üdv Naga

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#532) devil8012 válasza Nagya21 (#531) üzenetére


devil8012
csendes tag

Okés, köszi! :)

Oneplus 7T Pro McLaren Edition

(#533) VANESSZA1


VANESSZA1
őstag

hogyan lehet andoid 11-ről visszaállni 10-re úgy hogy minden beállitás, programok, email-ek megmaradjanak?
van erre megoldás?
leírná valaki? :R

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#534) P780Amateur


P780Amateur
csendes tag

sziasztok, van itthon egy összesen 2-3 napot használt gyári sandstone tok, ha érdekel valakit és haljandó érte eljönni Budán, akkor jelképes áron átadó.

(#535) VANESSZA1


VANESSZA1
őstag

Andoid Auto működik Oneplus 7t Pro-n valakinek az új OS frissítés után? Van valami trükk?
Nálam ha összedugom az autóval ahogy korábban semmi sem történik. Párosításra sem reagál.
Korábban olyan tökéletesen ment..

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#536) pitiless válasza VANESSZA1 (#535) üzenetére


pitiless
senior tag

Gond nélkül megy. Citroën Berlingo az alany.

(#537) Anubris


Anubris
őstag

Sziasztok!

Egyre többször csinálja a telefon, hogy kikapcsol, pedig nincs lemerülve.

Szinte mindig éjjel/reggel történik a dolog, és szerintem mindig töltőn van a telefon ilyen esetekben.

Az akkumlátorral lehet a gond, vagy a töltő is rossz?
Esetleg kapcsoljak ki/be bizonyos energiatakarékos módokat?

Azt sem értem, hogy mi ez a hajnali 4 órás bezuhanás, mikor kb éjfél óta töltőn volt a teló és hozzá sem nyúltam.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Oneplus 7T Pro
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.