Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Omega driverrel gond van a gépemen (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) klepto


klepto
addikt

Azóta van bajom, mióta telepítetettem az új Omega drivert. Az ottani topic leírtam a hibákat. Azóta csináltam egy teljes rendszervisszaállítást, mert sehogy nem boldogúltam a leszedéssel. Előtte játékoknál kékhalállal lépett ki a Winből, most pedig az alábbi hibaüzenettel lép vissza a játékokból a Winbe ''...a 3D támogatás megszünt...''
Lefuttattam az Aida 32-t, és az Aida 16-ot. Érdekes hibaüziket kaptam:
Aida32:
Nincs GPU, Nincs PCI/AGP, és az AGP kihasználtsága üres (adatbusz 32bit).
Aida16:
Svga csipkészlet Ati
Megjelenítő tipusa Svga,
Xga Vesa, és a Sollex nincs támogatva ( szinte az összes funkciónál ahol Vesa volt hibát jelzett )
Svga Vesa memória 0
Videó memória 64Mb.

Ez jelenthet valami hibát? Ha igen, mit? Alaplap, vagy Vga, esetleg Win, vagy Vga driver hiba ? Aki tud, kérem segítsen :O

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#2) zsoltee10 válasza klepto (#1) üzenetére


zsoltee10
addikt

te, egyáltalán van vga a gépedben? :DDD :DDD

egyébként fogalmam sincs így elsőre. :U nem kellett volna omega drivert feltenni.

(#3) rudi válasza klepto (#1) üzenetére


rudi
nagyúr

Ha ennyire nem tud mit kezdeni vele az Aida akkor lehet chipset driver is a hond. Ha VIAs a lapod akkor fenn van a hyperion (vagy mi most a via 4in1 driver neve...?) ha meg nVidias akkor valami nForce driver kell.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#5) Uzmany


Uzmany
őstag

Valóban létezik ilyen hiba. Én is találkoztam vele amíg egy Sapphire 9500@9700 vga-t használtam. Miután leszedtem az Omega drivert, nekem is siránkozott, hogy nincs vga.
Úgy oldottam meg, hogy feltettem egy eredeti Catalystot. Érdekes volt, hogy az eredeti Catalyst telepítésekor nem reklamált, hogy nincs vga, hanem minden rendben lezajlott.

® visions created with passion

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Omega driverrel gond van a gépemen (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.