Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9095) ottofon válasza envagyok (#9092) üzenetére


ottofon
csendes tag

Olvasom parázs vitátokat. Azt kell mondjam egyetértek veled. Nekem ugyan 4K hdr OLED-em van, de a 4K nekem is totál felesleges. 2.8m-ről nézzük. A normál TV-nket cseréltünk le. Napi 4-5 órát tuti be van kapcsolva, asszony nézi inkább, ő átlag fogyasztó (sd adások, híradók, kvízműsorok stb). Nos lényeg hogy én se veszek meg soha semmit a megjelenés évében. Ellentétben egy barátommal aki milliárdos. Ő mindig mindenből az épp kapható legújabbat veszi. Ő tavaly 1.5m-ért vette az E6V-t mikor megjelent. Én 4 napja 420-ért. :)
Telefont se veszek újat hanem 1 évesen harmad áron garanciálisat. Épp pénteken vettem egy karcmentes S6 samsungot 47-ért. De visszatérve a lényegre: az hogy eg új fejlesztésű termék miért kerül eleinte sokba és miért esik le ugyanannak az ára felére harmadára 1 év múlva? Marketing lenne? Vagy szondázzák a piacot mennyiért eladható? Netán a gyártói kapacitás miatt mesterségesen magas az ár mert ha 300e lenne egy OLED tv nem tudnának annyit gyártani? Netán az a cél hogy gyorsan jöjjön vissza a termék fejlesztésre és új gyártósorokra fordított tőke? Netán ez mind együtt határozza meg az árát? Mindenesetre én is tudatos vásárló vagyok és nem dölök be a kamu marketingnek. :)

"A szépség nem más, mint a belső jó tulajdonságok ígérete!"

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.