Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7751) Strezi válasza dgyuri0123 (#7747) üzenetére


Strezi
őstag

Fehér cella egy fehér szubpixel, értelem szerűen. Ezért is nagyobb terhelés egy kék, piros vagy zöld pixel önmagában mint a fehér, mert praktikusan négy szubpixel helyett egygyel kell előállítani ugyanazt a fényáramot. Ezért érzékenyebb alapszinek beégésére mint fehérre.

Erre persze még rájön egy, a szemnek megfelelő spektrális érzékenységi faktor, azaz pl. a pirosat majd kétszer akkora árammal kell hajtani mint a kéket.

... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#7752) dgyuri0123 válasza Strezi (#7751) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Na jó, meggyőztetek... :D

"csak a zene van"

(#7753) daneel_hu válasza dgyuri0123 (#7752) üzenetére


daneel_hu
addikt

Gyuri, megkérdeztem a kollégámat a kedvedért. :)
10 éven keresztül dobszkennerezett.

Aszongya', hogy a LEICA filmkocka (36 x 24 mm), az nagyjából 10 mpx-et adott ki ha nagyon szigorú.
(szerinte A4/300 dpi = tehát azaz 9 mpx, de kerekítek a kedvedért 10-re. :P )
De csak ha tökéletes volt a minősége a felvételnek.
Fizikailag lehet, hogy 20 mpx a cucc, de nagyon zajosak a felvételek, így ennyi "információ" biztosan nem nyerhető ki belőle.
Ráadásul a kontraszt sem összehasonlítható egy mai gép digitális teljesítményével.

Ma egy EOS 5ds + piroscsíkos 2010 utáni objektív 50 megapixelt kirajzol egy FF (tehát 36 x 24 mm-es) digitális érzékelőre.
Ha ez nem győz meg, akkor nem tudom mi fog. :)

3600 x 2500 --- VS --- 8700 x 5800 pixel
Majdnem két és félszeresét tudja a digitális érzékelő.
A kontrasztról már nem is merek beszélni.

(#7754) dgyuri0123 válasza daneel_hu (#7753) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Hogy jön ez ahhoz, hogy a 82-es Blade Runner-t nem lehet 4k-ban megcsinálni, merthogy eleve szar... Ez az origó, innen indult el a lavina, már megint... ;) :P De nem érdekes, mert nem az én "mániám" a 4k, ergo, FHD-nak is ürülök, de azt kétlem más sokadszorra, hogy 8 mp-t ne lehetne kicsiholni egy 82-es celluloidból... Haverom nekem is szokott mindenfélét mondani.. ;)

"csak a zene van"

(#7755) daneel_hu válasza dgyuri0123 (#7754) üzenetére


daneel_hu
addikt

Ki lehet, csak nem minden jelenetből.Nem elég éles a film a teljes játékidő alatt.
Nézd meg amikor az első replikánst tesztelik, totál lágy az egész. (még egy 1080p-nek is)

(#7756) dgyuri0123 válasza daneel_hu (#7755) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Ez a film ilyen. Így álmodta meg a rendező. Nem gyártástechnológiai baki.

"csak a zene van"

(#7757) daneel_hu válasza dgyuri0123 (#7756) üzenetére


daneel_hu
addikt

:D
Ja persze.

(#7758) Ijk válasza daneel_hu (#7753) üzenetére


Ijk
nagyúr

Azt vedd figyelembe hogy az analóg esetében mint a foveonnal 3 szinretegbol ad ki egy "pixelt", míg amiről te beszélsz digitális az összes rgb pixel amiből innterpolalja a képet. Tehát nem egészen 50mp az, inkább 25-30. Másik dolog hogy a modern optikaknak nagyobb a felbontasuk, egységnyi felületre vetített feloldokepesseguk jobb, de simán lehet hogy egy analóg MF fényképező több részletet képes lekepezni, mert hiába kisebb az optika egységnyi felületre vett reszletessege, ha a teljes felület többszöröse a kisfilmesenek.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#7759) OPiiPO válasza Ijk (#7758) üzenetére


OPiiPO
addikt

nem fogja, már rég eldöntötte hogy 35mm mozifilm digitalizálásánál 1080p is alig lehet elérni - és a Blade Runner minden kockájának is tűélesnek kellene lennie csakazértis ;]

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#7760) dgyuri0123 válasza daneel_hu (#7757) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

"Tomkrúzféle" Legenda, vagy Conan filmek, hogy csak kettőt említsek a 80-as évekből, mind "tele vannak" fátyolos, tompa, csillogó képkockákkal. Ez akkoriban "divatos" koncepció volt.

[ Szerkesztve ]

"csak a zene van"

(#7761) Generalhu


Generalhu
tag

Sziasztok!

Ti frissìtettetek manuàlisan 4.7 es firmware-re?

előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#7762) Ren Hoek válasza dgyuri0123 (#7745) üzenetére


Ren Hoek
veterán

A válasz nagyon egyszerű...

Nincs olyan, hogy fehér pixel... Linkeltem ide a WOLED rétegstruktúráját... ha jól emlékszem kék és piros+zöld OLED rétegeket raknak egymásra.

Nincs olyan, hogy fehér fény... csak a különböző hullámhosszokból álló. Ezt oldják meg a rétegekkel.
http://informationdisplay.org/IDArchive/2013/MarchApril/FrontlineTechnologyRGBColorPatterning.aspx

Tehát végeredményben lesz 4 db fehér fényt kibocsájtó subpixeled, amit aztán szűrsz RGB-vel.
Természetesen ez is ugyan úgy inhomogén öregszik, mint a sima AMOLED, csak egyrészt a színek elmászása jobban kontrollálható, jobban kalibrálhatóak a fehér pixelek... és jobban modellezhető az öregedés.

Másrészt erősítésnek ott a fehér alpixel, aminek lényegesen nagyobb a hatékonysága, mert nincs előtte szűrő. Ezért nem ég be egyáltalán a fehér/(gray) taralom!

Az jó kérdés, hogy a piros/sárga tartalmak miért égnek be sokkal előbb, mint pl a zöld/kék. RTINGS szerint.

Tehát a lényeg, ugyan úgy beéghet ez is mint az AMOLED, csak a + fehér alpixel miatt tovább bírja.
A linkben meg pl a Blue réteg külön van a kevert RG rétegtől, ami ugyan csak jobb élettartamot biztosít.

[ Szerkesztve ]

(#7763) daneel_hu válasza OPiiPO (#7759) üzenetére


daneel_hu
addikt

Azért ne adj a számba olyat amit nem írtam. :)
A Blade Runnerre gondoltam, hogy ebből bizony nem sok értelme volt kiadni 4K/HDR verziót, de ez a legtöbb régi filmre igaz lenne. A 70-es, 80-as évek filmjeiből biztos rengetek ilyet lehetne találni.
Bár lehet, hogy a HDR miatt eleve megérte, ezt nem tudom...

De ki fogják adni újra, hogy TE újra megvehesd. :)

(#7764) daneel_hu válasza Ijk (#7758) üzenetére


daneel_hu
addikt

Középformátum az más ahogy korábban írtam.
Leica képméretről volt szó.

2005 környékén dolgoztunk analog MF diákkal, bőven hozták a 70-80 MB-os RGB méretet. (kinyitva)
Azt hiszem Mamiya-val lötték a cuccost.

De azt továbbra is tartom, hogy van értelme a 4K/HDR-nek, csak nem a régi mozifilmek esetében. :)

(#7765) Ijk válasza daneel_hu (#7764) üzenetére


Ijk
nagyúr

Kis összehasonlítás.
Egy másik.

Nem hiszem hogy nagyon elmarad a film a digitálistól felbontásban még 35mm-en sem. Kontrasztban meg pláne nem.

UHD-nek meg pont azért nincs sok értelme mert még az általam preferált 35-40°-os látószögre vett nézési távolságon is kiakadt a fél topik, pedig ahhoz méretezték anno a FHD felbontást. Legtöbben ennél kisebb látószöggel nézik a képernyőt.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#7766) djg válasza Madwe (#7733) üzenetére


djg
aktív tag

Hát meg kell hagyni tegnap nagyon jó napot zártam ezekkel a programokkal.
A plex, bár régebben már használtam egy rövid ideig és nem is tudom miért maradtam végül az UMS mellett, valami oka biztos volt, de mindenesetre hibátlanul, könnyen használható szerver és valóban számomra teljes értékű a fizetős része nélkül is. (Kivéve, hogy ios-re is kínál tükrözés funkciót, amit néha lehet, hogy használnék, de erre a célra lehet, hogy van más, ingyenes app is. Tudtok ajánlani esetleg?)

Az Xplay pedig szintén nagyon jól vizsgázott. Az a durva, hogy a fentebb említett filmeket az asztali gépem végül nagy meglepetésemre akadozva és képhibásan játszotta csak le, amit nem is értek, hogy miért. A Vga és a Cpu is elég kéne, hogy legyen hozzá és próbáltam beépített media playerrel és VLC-vel is, egyik sem kezelte jól. Na, ehhez képest a plex + xplay kombo gyönyörűen, akadásmentesen vitte (talán 1-2 grafikai hiba belekerült, de abszolút élvezhető volt) és gyorsan is tudtam tekerni benne, ahhoz képest, hogy mekkora állomány.

Szóval köszönöm a tanácsokat, ez így remekül fog működni (legalábbis remélem, a tegnap erről árulkodott).

Azt viszont sehol nem dobta fel, hogy fizetni kellene érte és hogy azt milyen formában, szóval ez majd elválik, de ha így teszi a dolgát, akkor valszeg nem fogom sajnálni rá. :)

Azért az komoly, hogy egy "barkácsprogram" csak úgy bekerül az LG storeba...

(#7767) Madwe válasza djg (#7766) üzenetére


Madwe
nagyúr

Örülök h bevált:) majd pár nap múlva rinyalni fog, h xy oldalra menj el s fizess neki paypallal, ad egy kódot, amivel aktiválni tudod majd.
Arra viszont készülj fel, h a plex mobilos változata is kér pénzt kb 1het után, talán 1khuf. Vagy ha megveszed a fizetős plex szervert, akkor ahoz jár a mobilos feloldás is (én nem vettem meg, nem ad többet, 1x megvettem tvre 1x mobilra s 1x win10re is - mondjuk pcn böngészőből is fut ingyen, de a desktop kliens jobban tetszett:)

[ Szerkesztve ]

(#7768) djg válasza Madwe (#7767) üzenetére


djg
aktív tag

Csak paypallal, sima utalással nem lehet?
Nem fizettem plex premiumot, jó ez így. Vagy milyen mobilos változat kér pénzt 1 hét után?
Nem tervezek mást megvenni, max ezt az xplayt, de még tesztelem azért...

Csak az a kérdés, hogy android esetén ott a miracast asszem, de ios-ra nincs valami hasonló ingyenes app a storeban?

(#7769) madgie válasza djg (#7768) üzenetére


madgie
titán

iOS-nél ott az Airplay, talán még többet is tud, pici szépséghiba, hgy Apple TV kell mellé :D

(#7770) Pro Koryak


Pro Koryak
addikt

[link]

Vajon mennyivel lesz olcsóbb az olcsó oled széria???

(#7771) Joshi válasza Pro Koryak (#7770) üzenetére


Joshi
titán

Inkább az a kérdés mennyivel lesz butább OLED széria. ;]

(#7772) Pro Koryak válasza Joshi (#7771) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Képben talán nem, lehet, mint az lg-nél, csak a dizájn + csak nem ips panel lesz benne?! ;]

[ Szerkesztve ]

(#7773) Joshi válasza Pro Koryak (#7772) üzenetére


Joshi
titán

Akkor mitől lenne olcsóbb? ;]

(#7774) Pro Koryak válasza Joshi (#7773) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Lehet ezért gyúrtak rá olednél is az embilájtra :Y

(#7775) Joshi válasza Pro Koryak (#7774) üzenetére


Joshi
titán

LG 65B7 eun belül 900k alatt nincs, mitől lenne olcsóbb a Philips? Max kisebb haszonnal gyártják, esetleg. Aztán hogy milyen elektronika kerül bele az kérdéses, de az is lehet hogy 1:1-be LG lesz ambilájttal. :DDD

(#7776) Pityu89 válasza Pro Koryak (#7774) üzenetére


Pityu89
senior tag

Plazmánál csináltam saját embilájtot, jó cucc az. ;)

(#7777) zsozso1


zsozso1
tag

Tudja valaki hogy a Sony A1-ben melyik LG panel van? Eddig LG E7-re gyúrtam, de az alább linkelt Sony akción elgondolkodtam.

(#7778) fplweb2012


fplweb2012
csendes tag

Sziasztok! Egy újabb OLED TV tulajjal bővűlhet a csapat! Az opcióim. LG 55EG910 vs. LG 55EG930. Nagy izgalommal és érdeklődéssel várom a tanácsaitokat. Preferenciáim. 5 fejes SAT műsorok, a külföldi csatornák miatt. HD Videó netről. Youtube. Kábel TV. NO game.

(#7779) Joshi válasza zsozso1 (#7777) üzenetére


Joshi
titán

Tudtommal az LG 2017-es paneljét kapta. Van olyan teszt ahol valamivel jobbnak írják az A1-et, van ahol azt írják hogy nem ér annyival többet amennyivel többe kerül. Mennyiért vennéd az A1-et?

(#7780) zsozso1 válasza Joshi (#7779) üzenetére


zsozso1
tag

Nem rég linkelte egy kedves fórumtárs.

http://www.kozpontiszalon.hu/afamentes

(#7781) Joshi válasza zsozso1 (#7780) üzenetére


Joshi
titán

Közbe megtaláltam, de miért LG E7-hez hasonlítod? Akkor már miért nem B7? :F

(#7782) zsozso1 válasza Joshi (#7781) üzenetére


zsozso1
tag

Jogos. Mindenképpen 65 colos lesz, de ha már itt vagyok akkor kérnék véleményeket. Sony A1 (akcióban), vagy LG E7, vagy LG B7?

(#7783) Qlux


Qlux
tag

Sziasztok!

Nos, kedden megjött az LG 55B7V. Azóta nyüstölöm, gondoltam megírom eddigi tapasztalataimat.
Egy 6-os szériás (32")lcd samut váltott, gondolhatjátok mekkora katarzis volt, egy ilyet beüzemelni.
Mérete miatt a dobozból való kivétel nem volt túl egyszerű és mivel vékony, nagyon megfogni se mertem:) Talpa tömör alumínium, hátulja szál csiszolt. Az elektronikát rejtő dobozka műanyag, abból is a jobbfajta, nem ez a lakkozott gagyi. Talpát felszerelni pofon egyszerű, de mikor a rajta állt a ketyere, eléggé instabilnak éreztem(szőnyegen). Olyan dölöngélősnek. Amint kemény felületre lett helyezve máris frankó lett.
WebOS nagyszerű. Gyors, nem gondolkodik, minden app ami kell rajta volt. Frissíteni nem engedte, kellett egy pendrive így működött. Ami leginkább érdekelt az a HDR. Mentem is youtubra és néhány 4k hdr videót megetettem vele. Még mindig az állam keresem. Hihetetlen!! Kicsit kételkedtem ebben a technológiában. Attól tartottam hogy az egész csak egy marketing hülyeség, de nem az. Olyan kontraszt, szín és fény áradatot tolt az arcomba amit még nem láttam(otthoni környezetben) De nem ez a megvakulsz retinakiégős dolog, hanem mindent látsz, minden apró részletet, sötétben, világosban, bárhogy. Filmek terén nem túl nagy a választék, de amit néztem rajta az lehengerlő volt(Life, PEII). Hangjától csodát senki se várjon, nem fog kiváltani egy házimozit, de még egy jobb sztereót sem, ettől még kellemesen szól, tiszta lágy és némi "térhatást" is kelt olykor olykor. Tv adások minősége egy ekkora tv-n borzalmas, de nem is erre a célra vettem. Volt szerencsém rákötni egy xbox one x-et. Szuperül muzsikált. Nagyon nagy élmény rajta játszani. Olyan mintha más lenne. Minden szebb, jobb, nagyobb. Volt néhány hsz-ás ahol kifejtették néhányan hogy telekomos rendelés nem az igazi. Nálam minden zökkenőmentes volt. Múlt hét csütörtöki rendelés és keddre itt is volt a futár vele. Lehet én vagyok a vak, de tényleg nincs világítás a távirányítón?:)) Ez eléggé zavaró néha, úgyhogy negatívum ennyi lenne csupán.

(#7784) nubyy válasza Qlux (#7783) üzenetére


nubyy
aktív tag

Telekomos rendeles akkor docogos ha nincs keszleten a TV. En is onnan rendeltem es nem is volt, T-tol 0 kommunikacio volt. Felhivtam oket 2x es a 2. alkalommal akivel beszeltem o mondta, h nem volt keszlet eddig belole es aznap erkezett. 24-48 ora kell mire eldontik T-nel, h megveheted-e az elofizud melle v. sem de ezt a folyamatot nem inditjak el addig amig nincs keszleten a TV. Szerda este volt a 2. hivas es ma reggelre megvan az approve is, szallitasra varok.
Szval ha van keszleten akkor semmi para de ha nincs akkor nem szol semmit a T, h tobb ideig fog tartani a rendeles.

(#7785) zakoshun


zakoshun
csendes tag

Sziasztok!

Rendkívül amatőr kérdéseket fogok most feltenni, amiben a segítségeteket szeretném kérni. Megvettem életem első TV-jét az EMAG-os akció keretében (LG 55EG9A7V ), ahogy visszaolvasgattam több fórumozó is ezt választotta. Tegnap megérkezett, működik, tetszik.
Viszont mivel nagyjából semmit nem értek a TV-khez, ezért kérdeznék párat... :)

WEB OS 2.0 van rajta elvileg a leírás szerint (bár a menüben még ezt sem láttam sehol a TV-n) - jól gondolom hogy ez egy fix dolog és nem lehet frissíteni újabb verziókra? Nem úgy működik itt, mint egy iOS vagy Android okostelefon, hogy frissítheted?

Van benne elvileg DVB-T2, nem kéne, hogy magától találjon földi sugárzású adásokat? A keresés a menüben nem talált semmit. Vagy ehhez antenna kell?

Az LG honlapján az írja, hogy van benne Bluetooth, (http://www.lg.com/levant_en/tvs/lg-55EG9A7V) viszont a menüben sehol nem találom - van egy BT hangszóróm, tudom ahhoz csatlakoztatni?

Számítógépről tartalmakat tudok átjátszani wifin? Számítógépen lévő képekre / videókra / filmekre gondolok, hogy ne kelljen kimásolni USB Stick-re. Meg tudok osztani valahogy könyvtárakat, amit láthat a TV a számítógépen? HDMI kábel-es megoldás ismerős, de.. a videokártyám aligha bírná a dolgot.

Hírtelen így ennyi jutott eszembe, de biztos lesz még...

A segítségeket előre is köszönöm!

(#7786) Strezi válasza zakoshun (#7785) üzenetére


Strezi
őstag

Amint adsz a tévének internet kapcsolatot, frissíthetsz majd a WebOS 2.xx legfrisebb verziójára. Feljebb nem.
Telefonon is gyakorlatilag csak a hivatalos android modellekre garantálják hogy újabb fő verzióra frissíthetsz (6. >> 7.), szóval pontos a hasonlatod ;)

Mindenképpen kell antenna. De akár egy darab drótot bedugva is bejöhet pár adó a helyzetedtől függően.

Az a modell csak LG blutooth eszközöket támogat. 4K modellekben és WebOS 3.x alatt lehet csak tetszőleges külső BT egységet választani. Abeálloítások(fogaskerék) gombot hosszan nyomva bejön egy részletesebb menü, ott a Hangokban van, hogy milyen kimeneten szeretnél hangot. Sajnos fejhalgató vagy más analóg kimenet sincs :((( Szoftverfrissítés alapból automatikus, ha nem akkor a menü alján a készülék tulajdonságai között van a szoftververzió és a frissítési beállítások is.

Valamilyen protokolon meg kell osztanod a számítógépen a tartalmakat a belső hálózatodra. Lehet DLNA, hálózati megosztás vagy spec program pl. Plex szerver. Beépített lejátszóval eléred a DLNA megosztást, más progikkal Plex, XPlay a többi fajtát, kicsivel kényelmesebben. Utóbbiakat az alkalmazásboltból a tévén tudod letölteni. A szervereket pedig értelemszerően a péécés oldalon.

[ Szerkesztve ]

... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#7787) Bubukain válasza Qlux (#7783) üzenetére


Bubukain
senior tag

Először is gratulálok a tv-hez.

Tv adások minősége egy ekkora tv-n borzalmas

Ezt a mondatot már többször olvastam itt a fórumban.
Nem tudom, biztos Set top box függő lehet a dolog de nálam semmi gond a TV adással.
VU+ UNO4k boxról és UPC kártyával etetem de semmi kivetnivaló nincs benne.

(#7788) Qlux válasza Bubukain (#7787) üzenetére


Qlux
tag

Köszönöm!

Igazából az 1080p adásokkal nem lenne baj, csak ugye megszoktam a 81cm:)
Nálam sima mezei antenna kábel megy rá:))

(#7790) Pro Koryak válasza Joshi (#7775) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Az 55pos9002-est 620e-ért árulta ki az alza, ami kb 40e-el volt több, mint akkor az 55b7, de elvileg jobb a mozgásmegjelenítése a philipsnek.
Pana 55ez950 is lement már 680e-re novemberben, ennek is jobb a mozgásmegjelenítése + még talán 1-2 dologban jobb az lg-nél.

Az lg szériákkal az a gond, 99%-ban ugyan azt a tv-t kapod jókora felárral, csak a dizájn más.

(#7791) zakoshun válasza Strezi (#7786) üzenetére


zakoshun
csendes tag

Értem, köszönöm.

És bluetooth adapterrel működhet? Vagy ahhoz meg JACK kéne mi? USB-n nem lehet? :)

(#7793) dgyuri0123 válasza fplweb2012 (#7778) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

A 910V-t még 2017-ben is gyártották, a 930-as 2014-es modell. Ha van lehetőséged rá, akkor a 910V-t vedd meg, mert minden szempontból jobb lehet. Nekem is az van és nagyon szeretem. ;)

[ Szerkesztve ]

"csak a zene van"

(#7794) zakoshun


zakoshun
csendes tag

Ha jól gondolom létezik "digital to analog" adapter, sőt analog - jack átalakító kábel is, tehát így össze tudok kötni JACK bementtel rendelkező hangszórót, a TV optikai kimenetéről, Igaz?

Hangfalat (amin azok az "alap" kábelek vannak amit az erősítőbe "becsíptetsz", nem tudom mi a neve..) hogy kötök össze a TV-vel? :)

Foglalkoztat a dolog nagyon mert valljuk be a gyári hangminőség a TV-n... Elég gyenge.. :) Legalább egy mélynyomó kéne, mély hang szinte nulla.

(#7795) adamssss válasza zakoshun (#7794) üzenetére


adamssss
veterán

Nem tudsz. Jack-optika átalakító nem létezik. DAC kell neked. Az viszont egy eszköz ami nem olcsó optikával.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#7796) OPiiPO válasza adamssss (#7795) üzenetére


OPiiPO
addikt

párezer forint egy megfelelő DAC, félmilliós OLED mellett ennek az árán már nem spórolnék :DDD

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#7797) zakoshun válasza OPiiPO (#7796) üzenetére


zakoshun
csendes tag

Egyetértek, én sem. Viszont.. Az nem igazán tudom mi :DD

Tudnátok egy linket dobni, hogy mi is az amivel működhetne?

(#7798) dgyuri0123 válasza zakoshun (#7797) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Hangfalad van egyáltalán? Vagy mid van ?

"csak a zene van"

(#7799) fplweb2012 válasza dgyuri0123 (#7793) üzenetére


fplweb2012
csendes tag

Ok. Köszönöm a választ. Utána nézek hol kapható most.

(#7800) zakoshun válasza dgyuri0123 (#7798) üzenetére


zakoshun
csendes tag

Van egy bluetooth / jack-es hangszóróm, ami elég jól szól, nem olyan kis zsebjáték. (garantáltan jobban szól mint a TV) és emellett van hangfalam (több is) is, a saját kábelével, amit nem tudom hogy hívnak.. :) Kábel.
Erősítő nincs, jelenleg.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.