Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56035) Müszi


Müszi
senior tag


Üdv ismét!

Ma megejtette az LG szaki a mainboard cseréjét az 55CX TV-men. Mivel semmilyen ötlete nem volt beállítás ügyileg az orvoslásra így időt sem pazarolt az állítgatásra.
Mint kiderült felesleges is lett volna mivel a probléma az originál új lappal is fennáll sajnos. :W
Nem igazán hisz abban hogy ez másnál rendesen mükszik pedig én biztos vagyok benne, hogy nem kamuzott senki nekem ezügyben.
Megállt a tudomány de továbbítva lesz a probléma az LG szoftver részlege felé és talán egy majdani frissítéssel megoldódik. :F
Érthetetlen számomra a dolog. Szerelő szerint akár a szolgáltatónak (Digi) is köze lehet a problémához. Én még arra gondolok esetleg, hogy a használt rack-ek egyikével sincs teljesen jóban a TV. Valahonnan megpróbálok beszerezni egy USB 2.0-ás rack-et mert a négyféle típus amelyekkel eddig próbálkoztam mindegyike 3.0-ás volt. Nehezen hinném hogy ez a gond de hátha mégis.
Sajnálom, hogy ez az apró probléma árnyalja a képet mert minden más tekintetben szuper lenne számunkra ez a készülék. :((

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.