Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41351) Strezi válasza Fisha (#41346) üzenetére


Strezi
őstag

Hehe, voltak próbálkozások, de az alapvető korlát hogy a TV-be csak 4k alatt tudsz 120Hz-zel jelet továbbítani. Ha neked jó mondjuk a 1080p@120, akkor vannak PC-s opciók madvr-be pl. De eléggé GPU igényes...
Külső boxos megoldásról én nem tudok.

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#41352) Fisha válasza Strezi (#41351) üzenetére


Fisha
őstag

Ezek nem jó hírek. Nyilván semmi értelme nem lenne 1080p-nek. Azért látszik is a különbség, még 55-ösön is, meg elég ritkák arrafelé a hdr release-ek. Mondjuk lehet hogy a 60frame is jó lenne, franc se tudja mit kezd ezekkel a jelekkel a tv, elkezdi-e ő is bindzsizni (és akkor egyik judderből a másikba esek), vagy kiteszi pont úgy frissítve, ahogy jön.

[ Szerkesztve ]

(#41353) janos666 válasza Strezi (#41351) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Ízlés szerint elég lehet 24-ről 60-ra interpolálni (ami még átmegy 4k-ban HDMI 2.0-on).

Én nagyon rég nem nézegettem ezeket a megoldásokat. Úgysem lesz kielégítő egyik sem. Mostanában valahol itt jár a technológia (ez nem otthoni valós idejű dolog): [link] Ezen a videón (a cikkből) is látszódnak a hibák, pl. a szétkenődő lábfejek (ektoplazma! :DDD). Talán be lehetne fogni hasonlóra az RTX GPU-k Tensor magjait (de az nV-től kéne jönnie, akik előbb megcsinálják a tréning részt).

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#41354) Jorgi Kormi válasza #62608320 (#41338) üzenetére


Jorgi Kormi
senior tag

Itt egy kis High End kábel.(Szinte "ingyen" van!)

Kocsi Nippon , az asszony Ungarische , a tévén még gondolkodom ! ( talán egy Junoszty 402 BC made in CCCP <Pana lett a vége , a "karma" hatalma.( Oled "szagértő" és crt tv tulaj)"Boldogok a lelki szegények , mert náluk a zseni is szegényebb".

(#41355) #62608320 válasza Jorgi Kormi (#41354) üzenetére


#62608320
törölt tag

Köszönöm, de ismerem a Nordost kábeleket.
Ha egyszer nem tudom mire költeni a pénzemet, akkor biztosan ilyen kábelem lesz otthon.

(#41356) rothfb válasza cichlid1 (#41349) üzenetére


rothfb
veterán

Én/mi így szoktam/szoktuk meg.

(#41357) Fisha válasza Jorgi Kormi (#41354) üzenetére


Fisha
őstag

Jó, de jóváírnak majdnem 300 rugónyi pontot. :) Bolondok adója...
A maradék 200km meg paksig jó lesz olyannak, mint amilyen.

[ Szerkesztve ]

(#41358) alaves válasza janos666 (#41334) üzenetére


alaves
addikt

Köszönöm, de ott is csak találgatás volt Philips gamma értékek kapcsán. Sem fórumokon, sem teszteknél nem találni erre vonatkozó konkrét információt a neten (2 hónapja böngészem). Itt a proharver Philips fórumán is nagy csend volt a kérdésem után. :(

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#41359) Segal válasza Jorgi Kormi (#41354) üzenetére


Segal
veterán

Veszek kettőt, mielőtt tovább "erősödik" a forintunk és 8 számjegyű lesz az összeg :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#41360) Jorgi Kormi válasza Segal (#41359) üzenetére


Jorgi Kormi
senior tag

A másodikat már 296.700 Ft-tal olcsóbban tudod megvenni !!! (a következő vásárlásnál) :D

Kocsi Nippon , az asszony Ungarische , a tévén még gondolkodom ! ( talán egy Junoszty 402 BC made in CCCP <Pana lett a vége , a "karma" hatalma.( Oled "szagértő" és crt tv tulaj)"Boldogok a lelki szegények , mert náluk a zseni is szegényebb".

(#41361) rothfb válasza Jorgi Kormi (#41360) üzenetére


rothfb
veterán

Akinek oled tv-re telik...:DDD

(#41362) Plebi


Plebi
senior tag

Úgy néz ki az LG meggondolta magát és hozza az airplay 2 és homekit támogatást a 2018-as oledekre is.

[link]

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#41363) rothfb válasza Plebi (#41362) üzenetére


rothfb
veterán

"Pár 2018-as modelre".

Ez alapján a B8-as tulajok esetében én nem reménykednék. C8 talán. E és attól felfelé nagyon jók az esélyek.
Magánvélemény.

(#41364) Tulku válasza rothfb (#41363) üzenetére


Tulku
veterán

Link nem működik, de a B8-ra is írja....

(#41365) rothfb válasza Tulku (#41364) üzenetére


rothfb
veterán

Igazad van. Figyelmetlen voltam. Az eredeti cikkben is szerepel a B8 is.
Fura, mert korábban a B8-ak már nem kaptak meg valami funkciót, amit a C8 megkapott. Én a helyén kezelném azért a cikket.

(#41366) Plebi válasza Tulku (#41364) üzenetére


Plebi
senior tag

Nem tudom miért blokkolja. Telefon böngészőn keresztül linkeltem.

[link]

Persze nem egy hivatalos lg közlemény... és a macrumors által linkelt LG support doksiban én nem látok 2018-as OLED-et, lehet más ország más láthatóság...

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#41367) rothfb válasza Plebi (#41366) üzenetére


rothfb
veterán

Nem blokkolta, hanem a böngésző címsorában megnyitáskor nem a link szerepelt, hanem a hír rendes címe. Nem tudom miért volt így, még nem láttam ilyet.

(#41368) PeGaTi válasza renatto (#41310) üzenetére


PeGaTi
csendes tag

Köszi renatto!
Ez nagyon jó hír, (mert az elkérni tervezett furgon sajna szervizbe került), így marad a fektetve szállítás saját kocsival és ki sem kell kötözni. :R
Amúgy is csak 2 km-re kell vinni a tévét, nagyon vigyázva fogok vezetni. :) :K :))

Az élet nem habostorta...

(#41369) Tulku válasza PeGaTi (#41368) üzenetére


Tulku
veterán

Én is fektetve szállítottam...be sem fért volna a 65-ös TV a Golf kombiba állítva az biztos....

(#41370) Segal válasza Tulku (#41369) üzenetére


Segal
veterán

Leküzdhető a probléma :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#41371) rothfb válasza Segal (#41370) üzenetére


rothfb
veterán

Bármimet rátenném, hogy ez az oroszoknál készült felvétel...:DDD

(#41372) Syz


Syz
senior tag

Hali!Használ esetleg valaki GTX 1080-at LG C9 tévével?Egész egyszerűen nem tudom előcsalni az Nvidia Control Panelen hogy kijöjjön a Setup Gsync opciót.

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#41373) GalaHU válasza Syz (#41372) üzenetére


GalaHU
őstag

Ezzel én is eljátszottam egy darabig... :)

Az adott HDMI bemenetre be kell kapcsolni a “HDMI Ultra Color” módot, ezt követően Game módba kell kapcsolni, és ha minimum 04.71.05 firmware van a TV-n akkor varázsütésre megjelenik a G-Sync menüpont a Windows-ban! (A kártyadriver gondolom friss)

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#41374) Strezi


Strezi
őstag

Kezdenek nagyon jó áron megjelenni C9-ek aprón, feltételezve, hogy új készülékek és minden papíros, persze.

65c9 480 000
77C9 999 000

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#41375) Syz válasza Strezi (#41374) üzenetére


Syz
senior tag

Azokat gyorsan felejtsd is el..

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#41376) adamssss válasza Strezi (#41374) üzenetére


adamssss
veterán

Komolytalan eladok. A c9-esnek irtam, azota is varom a valaszt. (3 napja) ezek ilyen outletes viragarusok. Szerintem erdemes messzire kerulni oket.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#41377) janos666 válasza GalaHU (#41373) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Nem kell Game/Játék módba kapcsolni, én Cinema/Színház módban használom játékra is (ugyan azt tudja így is, kivéve, hogy 24Hz-hez visszakapcsol normál módba, és előjön minden opció, amit letilt ALLM+G-Sync mellett, ami Game módban fixen szürke), és igazából korábbi firmware-el is be lehet kapcsolni (előjön a G-Sync menüpont az NVCP-ben, és rá lehet tenni a pipát már v03.xx.xx-el is), a friss firmware lényegében csak annyit nyújt, hogy automatikusan bekapcsol (és javít pár dolgot VRR-al kapcsolatban, pl. nem villog át feketébe a kép HDR-ben sem, mikor ugrál az fps).
Viszont tudtommal még mindig csak Turing GPU-kkal működik a HDMI 2.1 VRR (RTX2xxx és GTX16xx kártyák), hacsak nem változtatott valamit az nVidia a legutóbbi driver-ekben (említés nélkül). Tehát a tiéddel nem (viszont ha még mindig GTX1xxx kártyám lenne, akkor érdekességképp kipróbálnám egy ilyen adapterrel, hátha elfelejtették letiltani a korábbi kártyák DP portjain a HDMI VRR-t :D [link], RTX2060-on működik vele a G-Sync DP portról :DDD bár kell hozzá egy TMDS clock patcher is >1080p felbontáshoz).

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#41378) Syz válasza janos666 (#41377) üzenetére


Syz
senior tag

Fórumoztam máshol és azt írják 1080 Ti-vel működik.Ma megpróbálkozom vele, de a tv és a VGA firmware is a legfrisebb persze.

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#41379) Strezi válasza Syz (#41375) üzenetére


Strezi
őstag

Miért, mert olcsóbb mint amennyiért te vetted? :F

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#41380) Strezi válasza adamssss (#41376) üzenetére


Strezi
őstag

Konkurencia? ;]

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#41381) Celtis


Celtis
veterán

Nehéz év elé néz az OLED. Ne várjunk áresést :(
https://www.techradar.com/amp/news/oled-tvs-are-going-to-have-a-rough-year-heres-why
És ehhez nekünk még hozzájön a forint mélyrepülése. :W

(#41382) #62608320 válasza Syz (#41375) üzenetére


#62608320
törölt tag

Hagyd a fenébe ezeket!

Most már soha nem venném meg ilyentől, soha! 2 hetet elszórakoztam ezekkel, olyan szinten elegem lett belőlük, hogy fogtam magam és újan megvásároltam a C9-et.
Nem írom le a teljes történetemet, mert nagyon hosszú, és nem szeretnék senkit sem megbántani, de az ilyen céges outlet-es tv-k a lehető legrosszabb választások!!!!

Érdeklődtem pár ilyen outlet-es tv iránt az aprón is eladóktól és 1,5 hétig ellevelezgettem az egyikkel (nevet nem szeretnék írni), 200 ezerért volt fent a tv, erre azt mondja hogy elvitték, de szerzett másikat, és 236 ezer forint lesz. És azt is mondta, hogy amit elvittek azon volt beégés, pedig a hirdetésben ez nem volt feltüntetve!!!!
Mondom mi a fene? A hirdetés nem is módosult, a képek ugyanazok, csak az ára módosult. Ilyen szinten hülyének nézi az embert, pedig majdnem 100 pozitív értékelése van ennek az eladónak. Írtam neki, hogy csináljon működés közben képeket, de több mint 1 hétig nem volt képes rá, naponta csak egyszer válaszolt az üzeneteimre, akkor is elintézte egy mondattal és ennyi, pedig akadt kérdésem bőven. Aztán utána írta, hogy nézte 3 órát a tv-t (állítása szerint legalábbis), nem látott rajta beégés, hibát, csak a "piros és a sárga szín nem teljesen homogén", de hát hibátlan állítása szerint. :W

Utána való héten hétfőn lebeszéltem használtan egy C8-ast, korrektnek tűnt az eladó, szintén sok jó értékeléssel, megbeszéltük hogy pénteken hozza nekem a tv-t.
Én erre átrendezem a nappalit, megrendelem a kábeleket, kivettem készpénzben a pénzt, erre pénteken reggel egy sms-el elintézi: "Ne haragudjak, de leszeretné mondani a tv-t". Amire már 4 napja várok!!!
Hát ez nagyon jó!!! Szólhatott volna előbb is, mert akkor nem rendezem át a nappalit (3 órámba tellett). És ő nem outlet volt, ő magánszemély.

"Megbízhatóbbnak" számító, szintén jó véleményekkel rendelkező outlet-es üzletekben is érdeklődtem egy OLED tv iránt, és ami hibátlanként volt feltüntetve, azért kiderült, hogy mégiscsak van hibája, csak az eladó szerint elhanyagolható... Hát rohadtul nem olyan hiba volt, ami elhanyagolható.

Na mindegy, aztán múlt hét szombaton elmentem az Euronicsba, hogy megvegyem újan a C9-et, de ott sem volt elsőre szerencsém, mert a bemutató darabot akarta eladni nekem az eladó, ami elvileg csak 3 napja ment. Átmentem a Media Marktba, ott még volt egy original darab.

A 2 hét alatt még sok outlet-es eladónak írtam, de ugyanez a kategória mindegyik.
Messziről kerüld el őket!!!
De azt hiszem, hogy én örökre befejeztem bármiféle használt műszaki cikk vásárlását.

[ Szerkesztve ]

(#41383) rothfb válasza #62608320 (#41382) üzenetére


rothfb
veterán

Tanulságos írás...:K

(#41384) cichlid1


cichlid1
tag

Sziasztok, Pansáokat kérdezem, ki mit tud a mai softwer update változásairól?

(#41385) GalaHU válasza janos666 (#41377) üzenetére


GalaHU
őstag

Én nem permutáltam végig az összes változót, örültem hogy végre működik a 2080ti-vel. :) Igaz, hogy jelenleg max 60-ig G-Sync-cel, a kártya csatija miatt, de ez is ég és föld a szakadozás után. Azon a bemeneten egyébként is csak játszom, akár (nextgen) konzol, akár PC, én mindenkinek csak ajánlani tudom a C9-et.

[ Szerkesztve ]

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#41386) Strezi válasza #62608320 (#41382) üzenetére


Strezi
őstag

Köszi a részleteket! Ezen már el kell gondolkodni! :(((

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#41387) Strezi válasza GalaHU (#41385) üzenetére


Strezi
őstag

Mi az amit a 2080ti nem hajt ki fix 60FPS-re, 4k-ban? :F

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#41388) Pro Koryak válasza cichlid1 (#41384) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Tedd fel és figyelj! :D
Én nem frissítem az enyémet, ami tökéletesen működik, azt nem ba..tatom.

(#41389) belan


belan
addikt

Na ma kaptam egy vadi új c9 kijelzőt a lg jóvoltából nagyon korrektek! De probléma meg maradt! Ha ki kapcsolom el tűnik! De újra vissza jön holnap jön a új alaplap!

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#41390) adamssss válasza Strezi (#41380) üzenetére


adamssss
veterán

Jaja. Igazából azok a többi regjeim csak így könnyebb átverni az embereket... ;]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#41391) lzolka válasza jamy79 (#41337) üzenetére


lzolka
csendes tag

Köszi, soha nem találtam volna meg....

(#41392) Tulku válasza #62608320 (#41382) üzenetére


Tulku
veterán

Amit leírsz az sajnos a mindenre rátelepedő jól megszokott mutyi....
Én találkoztam olyan műszaki cikk vásárlóval, aki mutyiban drágábban kapott meg végül vmilyen cikket, csak mert ilyen-olyan indokokkal tálalt olcsósított termékekre robbant rá....anno felvilágosítottam, hogy ezen cikkeknek a jótállás épp olyan értéknövelője, mint az autóknak a légzsák, biztonsági öv...stb...
Nem szabad műszaki cikket venni garázsboltból....

(#41393) GalaHU válasza Strezi (#41387) üzenetére


GalaHU
őstag

Általában mindent kihajt 60-ig, bár a Dirt 2.0 néhol (este, sötétben) be-be esik ha mindent maxra húzok.

Inkább az zavar, hogy picit butítva, de még mindig 4k-ban tud a kártya 100-120-akat is, de hiába lenne képes a TV 120-ig G-Syncelni, a HDMI 2.0-ás csati miatt max 60-ig dolgozik a videókártya.

Ezt tolják majd ki 120-ra az új konzolok (Kaz a következő Gran Turismo-hoz egyértelmű célként adta meg a 4k120-at) és vélhetően a 30-as szériájú új nVidiák, de hogy ezek mikor jönnek, jó kérdés...

Minden esetre a C9 már készen áll rá, most jó áron meg lehet csípni.

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#41394) #62608320 válasza Tulku (#41392) üzenetére


#62608320
törölt tag

Hálás vagyok a sorsnak, hogy nem sikerült megvennem ezeket az outlet-es tv-ket, mert biztos már előjött volna a hibájuk, vagy például engem a kisebb esztétikai hibák is zavartak volna.
Helyette itt egy vadiúj C9-es, 2 év garanciával, igaz sajnáltan rá a pénzt, de ahogy egyre többet nézem, azt mondom hogy nagyon is megérte ezért a képminőségért.

[ Szerkesztve ]

(#41395) Gtaati válasza adamssss (#41376) üzenetére


Gtaati
őstag

Helló!

Én is írtam neki többször, de válaszra sem méltat...... :(

(#41396) Gtaati válasza Tulku (#41392) üzenetére


Gtaati
őstag

Itt is volt egy fórumozó illető, aki itt érdeklődőt és kért segítséget egy MM outletes oled tv kapcsán aztán pár nap mulva már fent volt az aprón a 230 ezres tv 350-ert utána 450-ert..... Mindenki próbál ügyeskedni és csak a saját érdekeit nézi, ilyen világot élünk..... Tisztelet a kivételnek!!!

Írtam neki, megkérdeztem, miert adja el, mi a gond vele, vagy hogy mi nem tetszik rajta de szintén semmi válasz nem jött tőle....

[ Szerkesztve ]

(#41397) Syz válasza #62608320 (#41382) üzenetére


Syz
senior tag

Beszéltünk erről. Én is megvettem a MM-ban és nyugodtan vagyok.

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#41398) Syz válasza janos666 (#41377) üzenetére


Syz
senior tag

Esetleg egy HDMI-DP kábel megoldaná a problémát? Amúgy a C9 HDMI1-es portján próbáltam eddig csak, ha hazaérek akkor átrakom az ARC HDMI2-re.

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#41400) janos666 válasza GalaHU (#41385) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

1440p120-ban ma is játszhatsz 40-120 tartománnyal. Ha beállítod az NVCP-ben, hogy a játékok mindig a legmagasabb frekvenciát használják, és van valódi fullscreen módjuk, akkor elég a játékmenüben a felbontást beállítani 2560x1440-re (akkor is, ha ott nem enged frekvenciát választani), és átáll magától 120Hz-re, egyébként ha csak keret nélküli ablak módot jelent a "fullscreen", akkor át kell állítanod már a Windows asztalt is, mielőtt elindítod a játékot, vagy maradsz 2160p00-ban.
Csak ne felejts el a frekvencia alatt 2-3 fps-el húzni egy limitet, különben V-sync közeli késést kapsz, mikor stabilan felszalad az fps a frekvencia értékéig.
NVCP bállítások - ez mehet globális beállításnak, csak a limitert kell játékokként külön módosítani attól függően, hogy nagyobb felbontást, vagy nagyobb frekvenciát érzel megfelelőbbnek az adott játékhoz (pl. FPS-hez 1440p120, RPG-hez 2160p60).

(#41378) Syz - Én egyedül emiatt cseréltem a vízhűtéses GTX1070-em sima léghűtéses RTX2060-ra (átmeneti kártyának szántam, remélve, hogy kb. fél éven belül cserélhetem HDMI 2.1-es VGA-ra, de egyelőre elmaradt a márciusi nVidia rendezvény és nincs más hír, csak egy kósza augusztus :U).

(#41398) Syz - Aktív adapterrel (ami HDMI <=2.0) biztos, hogy semmire sem mész. Elvileg sem működhet, mert külön VRR kompatibilisnek kéne lennie a konverternek (ilyen ma nem létezik, esetleg papíron). Csak passzívval van értelme megpróbálni, mert az lényegében semmi más, mint feszültség konverter, és gyakorlatilag DisplayPort szabvány HDMI alternatív módot használsz vele. Amit linkeltem, az tuti működik, hajtottam vele 2160p60-ban G-Sync-el próbaképp a C9-et, de RTX2060-ról, nem GTX1070-ről (már eladtam, mire eszembe jutott kipróbálni). Nem hiszem, hogy működik, csak egy kósza ötlet, hátha (csak azért vettem fel, mert írtad, hogy valaki azt állítja, neki működött valahogy, de hivatalosan nem működik).

(#41389) belan - Fel sem fogom, hogy cserélhettek neked ilyen jelenség miatt kijelzőpanelt. :W

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.