Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40048) Squirrel


Squirrel
őstag

Na, elolvastam a véleményeket. Monitornak én nem használnám, logóktól (eurosport), illetve a sporttartalmak statikus részétől félek, de ez napra lebontva azért nem borzasztó mennyiség, szerintem 1-2 óra. A tv naponta kb 6-7 órát megy, viszont ebből az időből felirat mindig van (sportműsoroknál kikappcsolom), mert csak angol és német cdatornákat nézünk és gyerekek, asszony miatt tanulásként kell a felirat. Jelenleg VT60-as plazma megy 5 éve. Plazma miatt (illetve mert dögunalom volt) forma1-ről leszoktam, focit, sportot, snookert zoomolva nézek. Homogén képen a csatornalista és menülista halványan látszik, hogy mintha..., de műsoroknál egyáltalán nem látok semmi beégésre utaló nyomot, gyönyörű a képe még mindig. Jó lenne azért, ha oled-nél ne kelljen a sportot zoomolni és remélem a feliratok nem okoznak majd gondot. Mondjuk azok helye változik és néha fehér, kék, sárga, zöld. Viszont 77-es idei x-es lg közül vennék (valószínű gx-et), az árban húzósabb, mint a most kifutó 65c9-esek, ott azért rosszabbul esne, ha 4-5 év múlva érezhetően romlana a képminőség. Véleményeteket elolvasva erre azért nálunk ezek szerint kisebb az esély...

Köszönöm a gondolatmeneteiteket!

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.