Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37818) janos666 válasza Mizurichi (#37760) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Bedobtam ide a grafikonjaid: [link]
Akárhányszor nézegetem őket, mindig jobb érzés oldalról szemlélgetni a Panasnic-ot (pedig szerintem sehol sem írják, hogy más AR bevonatuk lenne, mint az LG-nek), vagy közelről a sötétszürkéit (ez ditherel legszebben), de a funkciók (pl. LUT programozás, HDMI 2.1 VRR, stb) miatt személy szerint mindig az LG-t venném (vagyis veszem is). Azt pedig csak félve teszem hozzá, hogy a Sony nálam mindig csak harmadik a sorban.

(#37732) chros - Én abból a videóból azt szűrtem le, hogy semmi új nem lesz a nap alatt a játékosoknak, kivéve, hogy feloldják a korlátot a 2160p120-ról HDMI 2.0-hoz. Az kicsit ködösnek tűnik, hogy HDMI 2.1 kártyákkal akkor tényleg 40-120 lesz-e a VRR range a 2019-es TV-iken, de szerintem ez most csak a szokásos marketing dolog (remélem, mert különben mérges leszek :P ), 2019-ben is felemlegettek újdonságként olyan dolgokat, amik már a 2018-as TV-iken is működtek (sőt, félig-meddig a 2017-eseken is).

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.