Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36022) renatto válasza janos666 (#35996) üzenetére


renatto
őstag

Köszi. Azért a Sport mód, mert a B7-nél ez volt az a mód, ami focinál egyből hibátlannak tűnt (gyors mozgás), míg a többin szaggatott, darabosnak tűnt. Így ezen kellett a lagkevesebbet állítani. OLED fény, kontraszt, színhőmérséklet, élesség... És mivel a TV adásokon van mit javítani, amúgy is, azért állítottam ezt be a tévére. Elvégre az elektronika ezen javíthatna (gyenge forrás minőség) egy ilyen drága tévében. Hátha tud valamit. Többnyire SD adásról van szó.
A C9-en így alapból azzal nyitottam, ami a B7-nél volt és majd onnan lépek, ha kell, így egyelőre nem tudom megmondani, hogy ez vagy az a jobb. Idővel ahogy majd kapcsolgatom a műsorok alatt a képmódokat, látni fogom.
A tévéadásokon viszont már látom a HD az teljesen jó, míg a nem HD, az nagyon csúnya, ennél a méretnél. És képjavítók nélkül pedig szörnyű. :O Szerencsére a sport az mind HD. :))
Viszont ennél a méretnél már látok olyan részleteket, amit eddig nem. Ez lehet előny és hátrány is. :((( Leginkább előny, de pl a Forza Horizon 4-ben látok fehér "réseket" a házak falainál, ahogy összeérnek a sarkoknál, ami eddig nem volt látható. Illetve a kezdőképernyőn az autó már pixelesedik néha.

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.