Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30054) cudarz


cudarz
tag

Könyörgöm, hagyjuk már azt a vitát hogy milyen beállításokkal mi nézhető és mi nézhetetlen. Ez teljesen szubjektív. Vannak emberek, akiknek a szeme érzékenyebb a mozgás darabosságára. Ez nem sírás, hanem így van, genetika beli különbség, sok embernek a hallása is más, sok ember nem hall különbséget HD DTS és sima DTS között. Vagy például én utálom a motorokat, hangos sportkocsikat is, összerezzenek, akkor is, ha nem közvetlenül mellettem gyorsulnak, eszembe nem jutna soha kimenni a Forma 1 re, míg mások ezt imádják. Az én látásom is ilyen mint itt pár emberé, emellett én kb. semmilyen szappanopera effektet sem látok soha, pedig direkt megnéztem több videót is, hogy egyáltalán mi az, de még így se.

A témához visszatérve, megnzétem tegnap a Star Treket (egyébként kegyetlen rossz film, nem ajánlom senkinek) és de-judder 3-al nem volt semmi akadás. Inkább a sötét jeleneteknél a villódzás jött elő, de az hamar elmúlt. Viszont mivel gondolkodom egy PS4-en, elkezdtem Youtubeon 4k HDR gameplayeket nézni, és a legtöbbnék többször beremegett a képe. Nem szakadozott, hanem beremegett, több videóban is. Ez feltételezem, hogy a YouTube hibája..

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.