Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17980) Gtaati válasza Drakk (#17973) üzenetére


Gtaati
őstag

Helló!

Nem ördögtől való technika az oled, meg azért viszonylag elég ritka a problémás eset. Nálam kb. 10-11 hónapos az 55B7 3500 körül járok vele és az ég világon semmi bajom nincs és nem is volt vele. Amire figyelni kell, hogy pl Lg-nél ha dobozból kivesszük a készüléket akkor ritka túlzó beállításokkal megy a tv. Asszem Eco vagy milyen módban és közel 100-as kontraszt és oled fény mellett ami irreálisan túlzó. oled fényt max 50-en vagy alatt használni, kontraszt az kb. 80-85, és az első pár száz órában minél változatosabb tartalmakkal "járatni" a panelt és minél kevesebb állókép mellett, mert a tapasztalatok azt mutatják, hogy a panel ezekre a dolgokra az elején jóval érzékenyebb mint pl több száz vagy akár 1000 óra után. Hdr tartalmak esetén nem kell megijedni, ott mehet 100/100-on az oled fény és a kontraszt is:) De ez az Lg modelljeire tudom mondani, mert a többi gyártó nem tudom, hogy ezeket a beállításokat hogyan kezeli....Remélem tudtam segíteni és azt tudom mondani, hogy nem kell megijedni az oledtól... Nálunk van gyerkőc és viszonylag sokat megy a tv is rajta meg a mese csatornák, filmekhez használjuk meg nekem nincs monitorom, tehát a tv-t használom 100%-ban annak, böngészés játékok stb. :))

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.