Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12651) Joshi válasza EgySrac (#12650) üzenetére


Joshi
titán

Konkrétan azt a szót hogy beégést biztosan nem alkalmazza az LG, ezzel beismernék hogy bizony létező fogalom. Ha gariidőn belül mégis megtörténne, akkor biztosan cserélik a panelt. Igazság szerint nem is tehetnek mást, hiszem míg a pixelhiba nagyon kis területet érint, addig egy logó beégés sokkal nagyobbat ami egyértelműen megváltoztatja a képi információt.

[ Szerkesztve ]

(#12652) Warck válasza Joshi (#12651) üzenetére


Warck
tag

Lg hivatalos chat oldalon írásba, erősítette meg hogy sajnos létezik a beégés, és a főközpontba dolgoznak rajta! Ettől jobban hogy ismerje be? Honlapon biztos nem fogja, írni, bár az amerikai honlapján, említi hogy mint minden más tvt ezt is be lehet égetni. Ha sokáig van állókép. Lg igyekszik vigyázni, hiszen egy beégés botrány haza vágná a bizniszt, más gyártók igy is tolják, hogy jobb a szervetlen tvjük.

(#12653) TBMC válasza Warck (#12652) üzenetére


TBMC
addikt

a 2év hivatalos lg garit ki lehet vhogy terjesztetni az lgnél, hivatalosan? :F

markbellus.hu 

(#12654) Warck válasza TBMC (#12653) üzenetére


Warck
tag

Sajnos nem! Promóciós lehetőség csak december 31 ig volt ami 5 éves garancia volt. Sajnos elég rövid ideig volt a lehetőség.

(#12655) #72042496 válasza TBMC (#12653) üzenetére


#72042496
törölt tag

Én úgy tudom, nem. Maximum adott üzletben lehet rá plusz garanciát/biztosítást venni.

(#12656) Joshi válasza Warck (#12652) üzenetére


Joshi
titán

A garanciáról beszéltünk, vagyis konkrétan le van írva a beégés mint garanciális meghibásodás. Nem olvastam el hogy a Sony hogy jár el hasonló esetnél, én inkább vigyázok hogy ne égjen be. :D

(#12657) Joshi válasza TBMC (#12653) üzenetére


Joshi
titán

A Sony is csak az LCD-re ad plusz garit az OLED-re nem, gondolom nem véletlenül. ;]

(#12658) daneel_hu válasza Zolom89 (#12649) üzenetére


daneel_hu
addikt

De most írom, hogy ilyen esetben a tévé lesz a szűk keresztmetszet.
Gyenge a hálókártyája.
Persze van megoldás, vagy valami fasza WiFi vagy külső 4k/HDR képes media lejátszó.

Minek veszel MacBook-ot?
Jó gyenge a HW.
Persze ha fontos a mobilitás... :)

(#12659) TBMC válasza Joshi (#12657) üzenetére


TBMC
addikt

Euronicsben vasaroltam, ott kerdeztek akarok e plusz bolti garit. De ezektol a bolti gariktol ockodom. Kidobott penznek talalom, sajnos tapasztalatbol...

markbellus.hu 

(#12660) Joshi válasza TBMC (#12659) üzenetére


Joshi
titán

Az a kérdés mit takar a bolti gari, pontosabban mire szól?

(#12661) Zolom89 válasza daneel_hu (#12658) üzenetére


Zolom89
senior tag

Munkahelyem és fő lakhelyem között járkálok és egy Macbook tökéletes amire nekem kell. Játék nem érdekel rajta, arra van egy ps4 pro-m.

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#12662) Joshi válasza Zolom89 (#12661) üzenetére


Joshi
titán

Daneel_hu szerintem arra gondolt, hogy minek az Apple mikor töredékéért tudsz hasonló tudású notebookot venni. Persze ha ragaszkodsz a Mac OS-hoz akkor nem szóltam.

(#12663) Zolom89 válasza Joshi (#12662) üzenetére


Zolom89
senior tag

hasonló tudásút töredékért? Na ne csináljuk a fesztivált :DDD
300K-ért veszek egy macbook airt 10órás aksiidővel nincs másfél kiló, telefonommal folyamatosan szinkronba van ha kell az egyiken ha kell a másikon érem el ugyan azt a PDF,exelt,world-öt és szerkeztem.
Ennyiért veszek egy újabb lenovo T-s szériát (T430van most) igaz h erősebb a hardver papíron csak ez nekem sehol nem lesz előny

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#12664) Joshi válasza Zolom89 (#12663) üzenetére


Joshi
titán

Ha jó vételt tudsz akkor ok, de a használt árat ne nézzük. Vehetnék használtan egy kifogástalan állapotú OLED tévét is jóval olcsóbban mint egy LCD, de attól még nem lesz általánosan olcsóbb egy OLED. :D

Félreértés ne essék én megértem ha neked az Apple termékei a megfelelőek, felőlem mindenki azt vesz és használ amit akar. Én csak arra reflektáltam, hogy szerintem daneel_hu mire gondolt. Nincs szándékomban vitatkozni hogy mennyire érik meg az árukat az Apple cuccok. Amúgy is minden annyit ér amennyiért megveszik.

[ Szerkesztve ]

(#12665) Zolom89 válasza Joshi (#12664) üzenetére


Zolom89
senior tag

Én mindenből új árat nézek, Konkrétan 320k rendeltem meg tegnap a macbook airt. Nekem felesleges lenne egy Macbook pro 6-7k-ért, mivel nem használom többre mint az Air-t.
Az lg b7v-met se vettem volna meg használtan soha, fele ennyiért sem :)

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#12666) Joshi válasza Zolom89 (#12665) üzenetére


Joshi
titán

A macbook Air-ben Intel HD Graphics 6000 inkább az számít hogy milyen a hálózati megosztás és úgy egyébként a HD film lejátszása. Rég nem foglalkoztam a témával ilyen szinten (htpc), de otthoni környezetben inkább külső médialejátszó. A hálózati megosztás szerintem nem lehet gond Apple gépeken sem.

[ Szerkesztve ]

(#12667) Zolom89 válasza Joshi (#12666) üzenetére


Zolom89
senior tag

"minden annyit ér amennyiért megveszik." ez a nagy mákja az Apple-nek hogy ennyirt el tudja adni a cuccait :D

Persze nem is vettem kötekedésnek amit írtál, ezért van a forum hogy egymás nézeteit megosszuk. :)

Egybénként nézegetem hogy a macbook mellé kellene egy NAS aztán a filmek arról mennének..

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#12668) TBMC válasza Zolom89 (#12667) üzenetére


TBMC
addikt

én csak ajánlani tudom a NASt. kb 8éve használok, maces környezetben. otthon és az albérletben is egyaránt. arról nézek filmet legyek bárhol a világon :D illetve otthon is bármely készülékről..
(mindezek mellett ezen dolgzoom, backup a maceknek, az ext. hddimnek, és még sok sok minden egyéb dolgot végzek vele)

markbellus.hu 

(#12669) Zolom89 válasza TBMC (#12668) üzenetére


Zolom89
senior tag

Jovoheten lehet keresni foglak :)

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#12670) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Kicsit félve teszem fel a kérdést, mert nem akarok bogarakat ültetni az agytekervényekbe, de rajtam kívül zavar mást az LG bevonat zöldessége?
Szinte tökéletesen a képernyő közepéhez esik a szemem, mégis látom néha, akár csak ha fészkelődöm a fotelben. De ha nem is középről nézzük, akkor már egész durva tud lenni, pl.:

Ezt leszámítva viszont nagyon elégedett voltam, mikor ismét alá tettem a Kurot. Mikor megvettem, még nem volt ennyire hasonló a képük, jót tett neki az a Technicolor frissítés (a kalibrált ISF módnak is). A vöröseket még mindig túlnyomja picit itt-ott és tesztábrákon nem tetszik a citromsárga, de akárhova tekergetek színkavalkád filmekben (mint ez a Fear and loathing), ott nem látom.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#12671) dgyuri0123 válasza janos666 (#12670) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Vagy a Kuro barnásabb a "kelleténél" ? :) A szemben jobbra lévő falon elég jól kivehető, bár lcd-n nézem a képeidet.

"csak a zene van"

(#12672) #72042496 válasza janos666 (#12670) üzenetére


#72042496
törölt tag

Amennyiben "tinting" alatt ezt értik, akkor nemcsak téged zavar, mert az AVSForumon is többször írtak erről. De én inkább sárgára emlékszem, nem zöldre; lehet, más dolog a kettő.

[ Szerkesztve ]

(#12673) TBMC válasza Zolom89 (#12669) üzenetére


TBMC
addikt

egész nyugodtan :) :R

[ Szerkesztve ]

markbellus.hu 

(#12674) Joshi válasza janos666 (#12670) üzenetére


Joshi
titán

Sony Oled biztosan nem zöld, de hogy a fehér se fehér az is biztos. :DD Ha nagyon a színekre akarsz hajtani, akkor szerezz be egy IPS panelt is.

ui.: na meg ugye az se mindegy hogy melyik release a Fear and loathing-ból. :U

[ Szerkesztve ]

(#12675) janos666 válasza dgyuri0123 (#12671) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Igen, valószínűleg azért homogén az alsó kép és csak a sarkok felé közeledve zöldül el a felső, mert az alsó a hibás. :DDD

Nagyobb szögből néha vörösít is, de életszerűbb használat közben az nem szokott előjönni, csak a zöld itt-ott (amin feltűnő, mert nem minden tartalomnál az).

(#12674) Joshi
- Tudom, a Panasonic OLED se ilyen. Az volt a legelső, amitt megállapítottam róla (ráadáősul pont erősen ferde szögből láttam meg, épp úgy nyílt rá az ajtó, hogy egyenesen besétálva pont elmész a TV mellett).
- De IPS? Ne káromkodjunk itt kérem. ;] (Sok LG IPS panelen több a "beépített" inhomogenitás, mint amit ez a bevonat csinál. Persze van aki nyer a lottón.)
- Ez érdekes, nem tudtam, hogy több is van. De relatív különbségekhez mindegy, míg ugyan az megy mindkettőre. Ez egy színes film, ami véletlenül sem realisztikus, de még mindig életszerűbb, mint a szintetikus tesztábrák...

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#12676) Joshi válasza janos666 (#12675) üzenetére


Joshi
titán

Pedig az IPS a legjobb színvisszaadásban, az más kérdés hogy kontrasztban sehol sincs. Most nyilván nem tévéről beszélek.

ui.: persze hogy számít a release, ha valami kütyaütő gyerek elbaltázta a konvertálást. Épp most jön le a BD50 verzió(30GB), kíváncsi leszek.

[ Szerkesztve ]

(#12677) Joshi válasza janos666 (#12675) üzenetére


Joshi
titán

A fehér színnél pont a vöröses árnyalatra akartam utalni. :K :DD

(#12678) janos666 válasza Joshi (#12676) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Az a baj, hogy általában homogenitásban se. A professzionális monitoroknál külön kompenzálás megy. Egyesével lefényképezik a paneleket és pixel szinten hozzátorzítják a képet (ami persze tovább rontja a kontrasztot). Na meg ott van még az "IPS glow" is, hogy ferde szögből felfénylik a "fekete".

Release: De ha ugyan az a tartalom megy két TV-re, akkor teljesen mindegy. Ha Duke feje végig hupikék lenne, akkor mindkét TV-n kéknek kéne lennie. Amúgy meg nem szoktam újrakódolt cuccot letölteni, ha van alternatíva.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#12679) Joshi válasza janos666 (#12678) üzenetére


Joshi
titán

Akkor még mindig ott tartunk hogy a plazma a legtökéletesebb kijelző? :Y :C Nem cinizmusból írom ezt, csak kérdezem. Te azért konyítasz a témához valamicskét. ;]

(#12680) Joshi válasza janos666 (#12678) üzenetére


Joshi
titán

"Release: De ha ugyan az a tartalom megy két TV-re, akkor teljesen mindegy. Ha Duke feje végig hupikék lenne, akkor mindkét TV-n kéknek kéne lennie. Amúgy meg nem szoktam újrakódolt cuccot letölteni, ha van alternatíva."
Ezt remélem nem gondoltad komolyan. Ha valami sz@r akkor az nem feltétlenül sz@r mindenen. A mérés egy szakma aminek nagyon komoly feltételeknek kell megfelelni. Nagyjából ilyen az összehasonlítás is, gyakorlatilag mérünk/hasonlítunk) valamit valamihez. Mihez is? Konkrétan egy etalonhoz. Mi az az Etalon?

(#12681) janos666 válasza Joshi (#12680) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Akkor szerintem csak nem érted mi történt: PC-ről ment ki a kép klón módban, tehát mindkét kijelző pontosan ugyan azt a képet kapta. De akkor is ugyan ez állt volna fenn, ha mondjuk lett volna két egyforma medialejátszóm a két TV-re kötve. Csak akkor lehetne baj, ha problémás a videó és másféle lejátszók másképp értelmezik, pl. ha mindkét TV-vel hálózatról játszottam volna le a beépített lejátszókkal.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#12682) Joshi válasza janos666 (#12681) üzenetére


Joshi
titán

Ezt nehéz lenne NEM érteni, de ok ne ragozzuk tovább. ;)

ui.: még mindig nem írtál release-t. :B

[ Szerkesztve ]

(#12683) janos666 válasza Joshi (#12682) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Mert teljesen irreleváns, de tessék (HA warezolnék, ezt tölteném le ;) ;) ;) ):
Fear.and.Loathing.in.Las.Vegas.1998.1080p.BluRay.Remux.VC-1.DTS-HD.MA.5.1.HUN-GS88

Ha film helyett egy játékmenüt mutatok, akkor arra mi az analóg kérdés? [kép]
Most már tényleg érdekel. Megkérdezed, hogy a Steam-en vagy Humble Store-ból vettem? :))

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#12684) Joshi válasza janos666 (#12683) üzenetére


Joshi
titán

A video VC-1 ami nagyon nem szokványos, esetleg AVC vagy HEVC-nél is ezt tapasztalod? Nem kötekedésből írom amit, de tegyük már tisztába a gyereket. :DDD

(#12685) Joshi válasza janos666 (#12683) üzenetére


Joshi
titán

"Ha film helyett egy játékmenüt mutatok, akkor arra mi az analóg kérdés? [kép]
(OFF)Most már tényleg érdekel. Megkérdezed, hogy a Steam-en vagy Humble Store-ból vettem? "
(/OFF)

Nem véletlenül írtam hogy mi is az etalon? Milyennek is kellene lennie? Barnásnak vagy zöldesnek? Mi a jó és a rossz? Még az is lehet hogy az igazság a kettő között van(vagy odaát), de tényleg nem kötekedésből. ;]

[ Szerkesztve ]

(#12686) dgyuri0123 válasza janos666 (#12675) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Hát...az alsó sem sokkal homogénebb ami azt illeti. :) A szélek felé haladva elszürkül, de a fal ugynakkor barnás. Ha megcsal a szemem, az csak a samu galaxy miatt lehet, de kétlem.

[ Szerkesztve ]

"csak a zene van"

(#12687) janos666 válasza dgyuri0123 (#12671) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Neked lehet, hogy összemostam a kérdésed és az azt követő megjegyzésed. :B

Ha a "barnásabb a kelleténél"-el arra reagáltál, amit az első hsz-em végén írtam (az OLED megtolja kicsit a vöröset), akkor elvileg persze, lehetne. De ez a Pio 9G a legtöbbet tesztelt TV. Ezerszer kimérték ezren, hogy jól keveri a színeket. A megjelenését követő néhány évben mindenki azt akarta bizonygatni, hogy "XYZ már legalább olyan jó, vagy még jobb", mely vita a további pár évben végül úgy halt el, hogy feladták a hasonlítgatást és lehurrogták azokat, akik még mindig felemlegették a Kuro szót, hogy engedjék el a múltat, már nem kíváncsi rá senki (mint ha attól elromlana a Kuro-k képe, vagy megszépülne a WLED LCD-ké, [ami akkor nagy divat volt], hogy ráuntunk a felemlegetésére --- ez mindig jól szórakoztatott, rávilágít pár dologra az emberi természetünkből és a társadalmunk hasonló kérdésekhez való hozzáállásáról :D).

Mindazonáltal egyébként az OLED után személy szerint már nem lennék elégedett a Pioneer PDD kontrasztjával. A jobbat mindig könnyebb megszokni, és engem sohasem vigasztalt olyasmi, hogy másnak van sokkal rosszabb is, és őket akár még az sem zavarja (pl. IPS LCD "fekete"). Most is azt nézegettem, hogy milyen vicces, hogy mennyire el voltam ájulva tőle régen, mikor az volt a legjobb (és sokkal jobb, mint a második a sorban mögötte), de most visszanézve az OLED mellett nem is olyan jó már (feldereng a fekete). :))

A válaszod második mondatára visszatérve, a beszúrt fénykép az LG tükröződésgátló bevonatának hibáját lett volna hivatott bemutatni, hogy az miként zöldít már így is, hogy csak viszonylag kis szögben eltolva nézett rá a fényképezőgép (a két TV közé nézett, hogy egyforma szögből lássa a kettőt). Ezt lehet, hogy többen félreértettek. Ezt pedig azért ha bármennyit is hisztek a szavaimból, akkor itthon egyszerűen tudom igazolni a dolgot, hogy mi a "helyes", mert mindkét TV-t tudom nézni pontosan középről és ferde szögekből is, és látom mi mikor merre torzul, ahogy mozgatom a fejem...

U.i: Az első képek egy Olympus ELP1-el készültek, csak a Ph fórumos ment a Galaxy A3 telefonnal, mert már elpakoltam a másikat.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#12688) dgyuri0123 válasza janos666 (#12687) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

A Kuronak láthatóan homogénebb a képe ez nem vitás. Az LG picit zöldebb, de önmagában nézve azért ez nem olyan kritikus szerintem. Viszont az általános képminősége akkor is jobban tetszik az LG-nek. Lehet hogy nem olyan pontos, de látványosan meggyőző ha szabad ilyet mondanom.

"csak a zene van"

(#12689) janos666 válasza dgyuri0123 (#12688) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Nyilván az is erős pozitívum az OLED-en, hogy ditherzaj nélkül keveri az árnyalatokat, amitől élesebb/részletgazdagabb hatású a kép, de ez csak állóképen jön ki igazán. Mozgóképen már mit sem ér, mert jön blur. Illetve igen, OLED-en is van már BFI, de az sem tökéletes, olyankor is veszít annyit a kép az élességéből, hogy a kis ditherzíj már nem látványos hátrány (főleg filmen, amin általában eleve van blur már a forrásban, vagy esetleg maszatol a tömörítés is, elsőre inkább játékokra gondolok ilyenkor).

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#12690) Joshi válasza janos666 (#12687) üzenetére


Joshi
titán

Ne haragudj Jani, de ez mellébeszélés, az én konkrét kérdéseimre nem válaszoltál. Az LG OLED tévéket nem ismerem, de én nem olvastam "oldalról nézős zöldes anomáliákról". Már csak azért se, mert a fotóid tök szemből készültek. Persze ettől függetlenül még lehet hogy létező dolog LG-nél fogalmam sincs, majd LG tulajok cáfolják vagy megerősítik. Viszont kérlek teszteld normális AVC és HEVC anyagokkal is, arról is készíts képeket.

ui.: túlságosan is belebonyolódtál a kalibrálós témába, lehet hogy ha nyomnál egy gyári resetet az LG OLED tévén minden a helyén lenne. ;]

[ Szerkesztve ]

(#12691) Joshi


Joshi
titán

Ennek a videónak itt ilyennek kell lennie, a másik kép nem zőőd. :DDD Úgy fotózom a kijelzőt ahogy akarom, vagy ahogy tudom. :B

Egyébként ugyan ezt a pillanatot ugyan azzal a telóval az Acer K272HUL monitoron(kalibrált) az alábbi kép született. Nem vagyok fotós :DDD , és igazából nem is ezt látom én valójában.

[ Szerkesztve ]

(#12692) Partizan182 válasza janos666 (#12687) üzenetére


Partizan182
senior tag

Nalam is megvan ugyanez, van egy nagyon szûk sweet spot, amint egy fokkal arrébb ülsz jön a zöld.

(#12693) Joshi válasza Partizan182 (#12692) üzenetére


Joshi
titán

Ezzel benyaltál Janinak a hetedik fingkamráig. ;]

(#12694) daneel_hu válasza Joshi (#12662) üzenetére


daneel_hu
addikt

Nálam is Mac van, ráadásul az egy asztali gép.
De ha most kéne vennem egyet akkor bajban lennék. :D

MacOS még mindig jobb mint a Win (szerintem), bár nálam mindkettő fentvan a gépen.
A Win10 a játék miatt. :C

(#12695) daneel_hu válasza Joshi (#12666) üzenetére


daneel_hu
addikt

Nem gond, bármilyen indított média szerverrel kiszolgálja az OLED-et.
A tévé hálókártyájával lesz a baj. (4K/HR esetén, de még ez sem biztos)

Ha nem használja játékra a gépet, akkor teljesen jó a MacBook Air.
Most nézem, hogy most már legalább 8 gigát forrasztanak az alaplapra, régebben amikor debütált ez a czucc, akkor csak 4-et. :DD (szánalmas)

[ Szerkesztve ]

(#12696) dgyuri0123 válasza janos666 (#12689) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Picit más a véleményem mozgóképpel kapcsolatban, ha nem haragszol. Én azt tapasztalom, hogy a lassú-közepes sebességű mozgások igen szépek. Akkor lesz "csúnya", mikor beindul az "akció"... de ott meg kb. nem érdekel, mert a kapkodó kameramozgásoktól úgyis epilepsziás rohamok kapok (nem szó szerint ). :)
Játék nem megy nálam... erről semmit nem tudok mit mondani.

[ Szerkesztve ]

"csak a zene van"

(#12697) Ijk válasza janos666 (#12687) üzenetére


Ijk
nagyúr

Minden technológianak megvannak a sajatos elonyei amit egy ujabb lehet hogy soha nem hoz be. Crt-nek es plazmanak, de az lcd-nek is. Valószínűleg az oled soha nem lesz jobb minden téren mint a plazma, de ugyebár az összkép számít.
Nekem csak a bfi a problémám az oleddel, nekem kell a villogas, különben ugy érzem monitor előtt ülök. Meg persze a mozgás miatt is fontos számomra.
Év elején lecsaptam a vt60-ra, de ha jó lesz az idei szeria bfi-je, jövőre már nem vennék plazmat.
Most 4-5 evig elleszek vele, remélhetőleg addig kepatloban is lesz egy forradalom.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#12698) #72042496 válasza Ijk (#12697) üzenetére


#72042496
törölt tag

Nem jó sajnos az idei (LG) széria BFI-je. Ugyanolyan, mint tavaly a Sony-é, ha jól vettem ki a fórumból.

[ Szerkesztve ]

(#12699) krx21 válasza #72042496 (#12698) üzenetére


krx21
nagyúr

A Sony megoldásánál azért jobb! De nem annyira, hogy például én bekapcsoljam...

(#12700) #72042496 válasza krx21 (#12699) üzenetére


#72042496
törölt tag

Tényleg, a C7-tel mi van? Visszamondtad, még érkezőben, vagy meg is érkezett már?

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.