Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szacsee


szacsee
nagyúr

Hali!
Gondolom nem mindenkinek van a padlásán pénz és nem mindenki engedheti meg magának, hogy a legmárkásabb, esetleg legjobb alaplapot vegye meg magának.
Ezt a gyüjtőtopikot azért hoztam létre, aki olcsón akar venni alaplapot, ami némi tuningpotenciállal rendelkezik, az lessen be ide.
Ha időm engedi akkor az 1.hsz-t egy listával egészítem ki Am2-es és 775-ös platformra egyaránt. Init VGA-s alaplapokkal is foglalkozunk, mivel átmeneti megoldásnak és akár HTPC-nek ideális választás!
A tuning-ot pedig nem kell bemutatni, minden Mhz ingyen ajándék!
Jó olvasgatást!

Jelenleg egy InitVGA-s alaplapra vadászom, amibe az E2160-asom bele tudnám paszírozni.
Chipset mindegy, csak támogassa, jó lenne, ha a 350-es FSB-t tudná, de a 300-al is ki lennék békülve. Kinéztem egy deszkát, de nincs topikja, hátha van valakinek infója róla.
A lap neve: Gigabyte GA-945GZM-S2 (rev 3.3) -al találkoztam, a honlapon viszont van rev 6.6 is.
A 945-ös deszkák mennyi FSB-t bírnak, ha nem égő megkérdezni?
Kösz a választ!

[ Szerkesztve ]

(#2) DeadMeat válasza szacsee (#1) üzenetére


DeadMeat
veterán

Szvsz a milyen alaplapot c topik pont megelelne erre a celra. :U

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#3) szacsee válasza DeadMeat (#2) üzenetére


szacsee
nagyúr

Ez épp olyan, mit a Core 2 Duo és a Tuning topikja!
Ki fog alakulni egy közönség, aki látogatja ezt a topikot és nyélből tud válaszolni, míg az alaplapos topikban csak a spec-eket ismerik és nem a tuningpotenciált általában.
Itt csak ez lenne tárgyalva, hogy milyen procihoz melyik az az alaplap, ami olcsó és relatív jó tuningpotenciával rendelkezik.
Melyikben mennyi van stb...
Házi verseny lapok között, ami pl ott nem lehetséges.
Meglátjuk mi lesz, szerintem van értelme és igény is van rá, de ez kiderül! :R

(#4) DeadMeat válasza szacsee (#3) üzenetére


DeadMeat
veterán

Majd eldontik a modik :)

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#5) szacsee válasza DeadMeat (#4) üzenetére


szacsee
nagyúr

Na meg itt a fan-ok összecsaphatnak, lessz itt nemulass. :DDD
Info-info please!
10-15K-s árkategória és 15-20K-s árkategóriára jöhetnek az ajánlatok, tapasztalatok Am2-es és LGA775-ös deszkákra!

[ Szerkesztve ]

(#6) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A különböző processzorcsaládoknak van tuning-topikja, emellett van általános tuning-topik is. Ha már eleve úgy alakult ki a rendszer, hogy processzor alapján bontva, annak nyilván oka volt. Emellett van külön tuning topik, és a népszerűbb alaplap-családoknak is van topikja. A témát zártam.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.