Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DrSoul


DrSoul
őstag

Sziasztok.
Szeretnék majd edzőterembe járni kicsit izmosodni, de van 3 szempontom, és így keresek termet.

1. Olcsó legyen.Tőlem 500m-re van egy, de ott 10 alkalom 4000 ft. Ez nekem soknak tünik. Ez alatt legyen.

2. Korrekt kinézetű, rendes felszereléssel, kardiofitness is, szauna stb. Szoval ami kell.

3.Könnyen elérhető legyen: nekem ez Belvárost jelent, vagy valami a Metro vonalán (mondjuk ne a végállomáson... :DDD)

Az is kéne, hogy legyen profi edző aki tervet készít, hisz magas a vérnyomásom, és megszabottan emelhetek csak. Eleve izotóniás edzés kizárva. De ezt egy jó edző tudja, elvileg. Mert a sportorvos is azt mondta, forduljak edzőhöz, amikor kérdeztem, mennyit emelhetnék.

Mindig az X jelöli a pontot...

(#2) engusz válasza DrSoul (#1) üzenetére


engusz
veterán

GILDA
Max Fitness

Hermina Towers
Hungária krt. 162-166.
06-20-512-71-16

Én ide jártam egy ideig. Kultúrált és jól felszerelt hely. Árakról most / pill foggalmam sincs. :(

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#3) pharao


pharao
csendes tag

Sziasztok.
Engem is érdekelne a téma, tehát ha valakitud ilyet, megköszönném.

3

(#4) DrSoul válasza DrSoul (#1) üzenetére


DrSoul
őstag

Azt hiszem, sokat követeltem...
Úgy látom, az ár, amit tudok, egészen kedvező... :(((

Mindig az X jelöli a pontot...

(#5) twollah válasza DrSoul (#1) üzenetére


twollah
nagyúr

Ilyen terem nem létezik a Belvárosban, és még a külső kerületekben sem.

Túl sokat akarsz kevés pénzért.

(#6) DrSoul válasza twollah (#5) üzenetére


DrSoul
őstag

Rég volt már, amikor ilyesmibe jártam... :DDD
Évekkel ezelött jártam 1 hónapot az Astoria Fitnessbe, 5000Ft volt a Diákbérlet, és mindenre vonatkozott, bármely időpontba, bármely clubban. Azok voltak a szép idők... :DD

Mindig az X jelöli a pontot...

(#7) twollah válasza DrSoul (#6) üzenetére


twollah
nagyúr

Két varázsszót is leírtál a hozzászólásodban.

Az egyik az évekkel ezelőtt volt, a másik a diákbérlet.

Gondolom nem kell a szádba rágnom, hogy mi a bibi jelenleg.

(#8) DrSoul válasza twollah (#7) üzenetére


DrSoul
őstag

Nem ,nem kell, csak reménykedtem.
De azért leírhatnátok, melyek a jó helyek, és az ár az olcsók közé sorolható (és persze van szinvonal). Ilyen szerintem az Asoria Fitness. A mostani árakhoz képest viszonylag olcsók.

Mindig az X jelöli a pontot...

(#9) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Nézz körül itt:
http://www.musclebuilder.hu/cgi-bin/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic;f=1;t=000255;p=4

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#10) Zoltán válasza DrSoul (#8) üzenetére


Zoltán
őstag

Az Astoria Fitness az egyik legdrágább! 900 Ft. a napi diákjegy!!

A Sun Body elég jó a Ráday utcában, bár drágább az általad javasolt árnál, de csak kicsivel.

(#11) mynames


mynames
senior tag

up!

Nem nyitottam új topicot, használtam a keresőt! Cukrot nekem!:))

(#12) mynames


mynames
senior tag

up!

(A napi két up az topiconként van??? :F)

(#13) mynames


mynames
senior tag

uppla!!!:DD

(#14) Agyasima válasza mynames (#11) üzenetére


Agyasima
senior tag

És te mit szeretnél? Pont ugyanazt, amit a topicnyitó?

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#15) Nabas válasza DrSoul (#1) üzenetére


Nabas
újonc

Szia!

VI. Lázár u. 9 (Opera mögötti utca az bajcsyhoz esik közelebb a terem), Multifit Fitness Stúdióban 3900 Ft-ért havi 22 alkalommal mehetsz edzeni, vagyis 177 Ft-ra jön ki egy alkalom. De nagyon sok bérletfajtájuk van és mind messze olcsóbb a környékbeli termek árainál. Pl.: 4 alkalmas 2500 Ft, 8 alkalmas 4500 Ft, Nappali bérlet (11-17 ig) 4900 Ft, heti korlátlan 2200 Ft, 2 hetes korlátlan 3990 Ft stb. Még a napijegy is csak 750 Ft. Kondirészük nagy és edzőgépekkel nagyon jól felszerelt. Van szoli, szauna, aerobic, kozmetika, masszázs, csontkovács, oxigénbár stb. És minden szolgáltatás ára a diákokhoz van mérve (mivel nagyrészt diákok járnak, annak is fele külföldi). Személyi edzés pl.: 500 Ft/alkalom (1,5óra), kondimasszázs 500 Ft, nem névre szóló, vagyis csoportosan használható 10 alkalmas szaunabérlet 1500 Ft, szóval az árak nagyon barátságosak. Minden alkalommal amikor mész, adnak egy sorsjegyet és pénteken az utolsó vendég sorsol azok közül, akik azon a héten voltak, vagyis nagy eséllyel lehet hetente nyerni (napijegyet, 2 zseton szolit, masszázst, 10% kedvezményt stb-stb). Ugyanígy minden héten leértékelésre kerül valamelyik bérlettípus.
Ezen a lapon megtalálod őket: www.sportkapu.hu/multifit

Üdv.
Nabas

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.