Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PapaMacilaci


PapaMacilaci
csendes tag

Sziasztok!
Az ember pénzhiány miatt rákényszerül néha, hogy olcsót vegyen. Melyik az szerintetek, ami még úgy-ahogy működik a 10.000 FT körüli kategóriában?
Kinek van ilyen asztali DVD-je?

(#2) Balinov válasza PapaMacilaci (#1) üzenetére


Balinov
félisten

Dimarson(samsung belső), Yamada, Orion- ezek vannak kb 10k alatt.Nekem dimarson van( igaz,szettem van) de semmi probléma vele, Yamada és Orion van többnek a barátok között ők is megvannak elégedve vele.
Viszont épp multszombat láttam egy helyen 14k-ért Panasonic-ot, mindenevő,divx-et is tudja,progressive scan, király fekete színben.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3) doc válasza PapaMacilaci (#1) üzenetére


doc
nagyúr

ha olcsót akarsz venni, akkor szerintem Yamada
van hozzá fasza firmware, foglalkoznak vele, Yo.
egy-két ezerrel olcsóbban kaphatsz mást, de ezen már nem érdemes spórolni
anyáméknak pl. Panda van, működik, de kb. ennyi...
a Napi Ászban megjelent (VCD) Sherlock Holmes-részek közül nem egynek a közepén elmegy nála a hangja, amúgy DVD-vel nincs gondja

(#4) ponti_ak válasza PapaMacilaci (#1) üzenetére


ponti_ak
addikt

Hi.
Ha nem félsz megvenni kiállított darabot, akkor azzal is jól járhatsz.
Én pl. egy csúcs-kategóriás JVC-t vettem 15k -ért fél éve a S@turnban, eddig semmi baja. :U

Sz'al szerintem érdemes lehet körülnézni esetleg ilyen helyeken is, ha tudsz (persze alaposan meg kell nézni, én ki is próbáltattam azért rögtön az eladó sráccal..).

A garancia ugyanúgy jár ezekre is, a különbség csak annyi, hogy nincs dobozuk..

MOD: egyébként újban én is a Yamadá-ra voksolnék, elég megbízhatóak.

[Szerkesztve]

(#5) bpz


bpz
csendes tag

A Corába majdnem 9 e ft Airis L103E divx lejátszó nem is olyan rossz! :))

(#6) _calogero


_calogero
tag

Mindig jót mosolygok mikor tudatlan emberek le DVD-zik a DVD lejátszókat!
A DVD a Digital Versatile Disc rövidítése. A gyengébbek kedvéért a disc azt jelenti, hogy lemez, nem azt hogy lejátszó!

(#7) PapaMacilaci válasza _calogero (#6) üzenetére


PapaMacilaci
csendes tag

Kedves _calogero!
Te, mint tudós, valóban jól kiemelted problémám lényegi mozzanatát, és frappánsat odamondtál, miáltal sokat segítettél a megoldásban! :R
Mindazonáltal én is sokat derülök olyanokon, akik az összetett mondatok tagmondatai közé nem tesznek vesszőt.
''Mindig jót mosolygok (vessző) mikor tudatlan emberek le DVD-zik a DVD lejátszókat!'' :C
Persze csak viccelek, és nem kívánok versenyre kelni Veled tudatlanságban!
A segítő szándékú hozzászólásokat nagyon köszönöm!
PapaMaci

(#8) _calogero válasza PapaMacilaci (#7) üzenetére


_calogero
tag

Azért más színű az előző hozzászólásom, mert ráböktem az off topic pöttyre a szövegdoboz alatt! Tudod mi az, hogy off topic nemde?

(#9) _calogero


_calogero
tag

De, hogy ne csak OFFoljak itt, tessék itt körülnézni: [link]
Ha tényleg olcsó DVD lejátszó kell akkor a Yamada 6700-ast ajánlom! Olvasgasd a megadott oldal fórum részét!

(#10) PapaMacilaci válasza _calogero (#8) üzenetére


PapaMacilaci
csendes tag

:)
Jó, akkor legyen off topic!
:)

(#11) ShadowLord


ShadowLord
senior tag

Vettem Photohalasban egy Hyundai DiviX-s cucot 14k-ért és szerintem szuper megeszik minden dvd-t olyat amit a laptopom be se olvas és a DiviX-el sincs gondja!:DDD

[Szerkesztve]

Aki kételkedne megbizhatóságomban: http://pics.coldline.hu/pics/632701-20120805-68R28Z.jpg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.