Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Okos lap a64/fx hez (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) sziszegő


sziszegő
senior tag

Sziasztok!

Nézelődtem a neten az új okos a64 lapok után és találtam egy jónak tűnőt ASUS A8V Deluxe VIA K8T800pro lapot. Nem mintha lehetne kapni de érdemes egy eljőszériás lapot megvenni??? Ez azért érdekes mert 1-2 max 3 hónapon belül váltanék a64 re és ez a lap jónak igérkezik, meg mellesleg elég olcsón nagykeráron tudok vásárolni még egy darabig és addig kellene okoskodni.
http://www.asus.com/products/mb/socket939/a8v-d/overview.htm
Na igy látatlamba mint mondtok érdemes vagy inkább a köv széria.

(#2) Alvin_ti4200 válasza sziszegő (#1) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Szerintem ha még tudsz várj egy kicsit. Július végére/augusztus elejére talán már lehet kapni majs Socket939-es alaplapokat és hozzá procikat, talán érdemesebb lenne abba belevágni, bár ez erőteljesen árfüggő. Amúgy ez az alaplap, amit írtál nagyon jó lenne ha Socket754-es platform-ot akarsz.

(#3) sziszegő


sziszegő
senior tag

Tévedés ne essék ez a lap s939 es.

(#4) Alvin_ti4200 válasza sziszegő (#3) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Sorry, elfelejtettem megnézni a linket csak az előből (K8V) általánosítottam:B Akkor pedig a válaszom egyértelműen igen.

(#5) sziszegő


sziszegő
senior tag

Ja király a lap csak nem kellen megvárni a következő eresztést mégis csak egy zsirka lap gondolom ennek is lesz E-delux válltozata azon már csak javitgantnak hibákat már ha vannak rajta hibák egyálltalán:)

(#6) Alvin_ti4200 válasza sziszegő (#5) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Szerintem semmi baj nem lesz az első szériával sem, tanultak a K8V-nél elkövetett hibájukból (amiről nem ők tehettek).

(#7) sziszegő


sziszegő
senior tag

Na majd kiderül sztem megvárom az e-delux verziót aztán majd rástartolok :)
Mennyi lehet ennek a bolti ára majd Br. 45???

(#8) sziszegő


sziszegő
senior tag

Köszi a javítást a címben :)

(#9) Alvin_ti4200 válasza sziszegő (#7) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

kábé

(#10) HERR Z válasza sziszegő (#7) üzenetére


HERR Z
veterán

A lap lehet meglesz 45ből de hogy a proci nem lesz 80-90 alatt egy hamar az bizti..mármint a tegnapelőtt bejelentett 3500+...hogy később jelennek-e meg kisebb cuccok az lehet de mint már gondolom olvastad kb annyi lesz 939es cuccból mint eddig FXből.....marhakevés
de ahogy érzed
esetleg nézd meg az asrock combo lapját, nem annyira jó mint ez de van rajta 754 és 939 foglalat is

(#11) sziszegő


sziszegő
senior tag

Valóban nem hülyeség de inkább kihagyom.
Nincs valami átalakító 754/939 közt.
Ja én is a 3500+ ra gondoltam az 2.2 ghz 512 cache, dual chanel. Szóval nem rossz csak kib@szott drága :( .

OFF
viszont lenne egy olyan kérdésem hogy ha egy Dual Chanelos lapon van 4 mem foglalat akkor ha mind a 4 be rakok ramot akkor az dulaba fog menni? Vagy csak akkor ha 2 be rakok ramot?
ON

(#12) Alvin_ti4200 válasza sziszegő (#11) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Dual-ban fog menni

(#13) sziszegő


sziszegő
senior tag

Köszi szépen megnyugodtam igy nem kell a ramjaimat a levesbe küldenem meg igy van értelme dual-os CPU-t vennem majd ha meglesz az össz korpa rá.
De lehet hogy inkább nyaralni megyek:)) (csak vicc volt)

(#14) ciao


ciao
senior tag

1

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#15) ciao


ciao
senior tag

1

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Okos lap a64/fx hez (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.