Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) Mawyx válasza runner 125 (#8) üzenetére


Mawyx
senior tag

Nem lehet olcsó dolog, nem is értem miért szeretnéd? Fölösleges pénzkidobásnak tűnik nekem. Magadtól fotózz, ah kedved van, ha jók a képeid, úgyis lecsapnak rád. OKJ suli vagy kevés és égő, nem fognak elismerni, aki papírra megy, az nevetségesnek véli majd vagy éppenhogy nem is kell ez se, annyira nesze semmi, fogd meg jól dolog ez.
Egyik csoporttársam magától fényképez, meg is jelennek képei, csak nem tudom hol, mutatta pedig neten, nem találom. Ezért fizut nem kap, de büszke rá. Közben megvan, Bocskai István. Diákmelóként elment vmelyik színházba dolgozni jegyszedőnek, ott egy fotós társaság észrevette, amikor a fényképeit nézegette a laptopján és fel is kérték, hogy menjen velük rendezvényfotózni. Imádja, mert utazgat az országban, fizetnek neki mindent, menő helyeken lehet és fizut is kap a képekért. De ez csak néha van, nem napi program.
Másik ismerősöm, de az távoli, inkább ismerősöm ismerőse, kocsmáros, ott találkoztam vele. Fotós okj-t végez, 40ezer ft-ot kap egy laborban fizetést, ezért kocsmáros. Telója mindig lemerülve, annyi zséje sincs, hogy feltöltse. Haverral nem akartuk tovább bolygatni, mert itt néztünk össze, hogy nagyon tré anyagi helyzetben van. Suliban papírképekkel vacakolnak még.
Szóval értelmes gyereknek tűnsz és nem értelek.
Viszont sztem meg tudom kérdezni mennyibe kerül a tanfolyama. 200zal sztem alaphangon számolhatsz.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.