Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Tul válasza ps2k (#49) üzenetére


Tul
aktív tag

Ez mennyire biztos?? (Az ár és az író érkezése egyaránt):U Valamint, én holnap megyek haza (Miskolc), szóval délutánig el kéne intézni. Ha..

Skoda 120L..::NEED FOR STREET::..

(#52) S.Feri


S.Feri
őstag

H!

Eladó Razer Diamondback Magma!

Garancia nincs rá, már lejárt sajna, de tökéletes állapotban van. Vállalok rá egy hetet.

Eladás oka: Vettem egy másik egérkét.

Irányár: 7.000 HUF.

De untam már a telet, a tavasz is kimaradt, de mindent bepótolok, úgy kipörgetem a nyarat. :)

(#53) ps2k válasza Sirandrish (#50) üzenetére


ps2k
tag

hétvégén legkésőbb elmegyek érte..
Itthon vagyok már, csak dolgozom mint a hülye... :O

A világ legnagyobb felfedezését olyan emberek tették, akik túl hülyék voltak ahhoz hogy felfogják, az adott dolog lehetetlen..

(#54) ps2k válasza Tul (#51) üzenetére


ps2k
tag

ment pü--

A világ legnagyobb felfedezését olyan emberek tették, akik túl hülyék voltak ahhoz hogy felfogják, az adott dolog lehetetlen..

(#55) S.Attila válasza ps2k (#49) üzenetére


S.Attila
csendes tag

Hi!


Nem lesz még Pioneer 111BK-d? :R

Üdv!

(#56) Sirandrish válasza ps2k (#53) üzenetére


Sirandrish
legenda

Rendben..nemtudom olvastad e hogy 1 húr nincs meg rajta..pont ezért 7K..te 9K-t mondtál..egy hurkészlet 1500-2000..tehát igy hozzád igzodva elég korrekt az ár..szerintem.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57) ps2k válasza S.Attila (#55) üzenetére


ps2k
tag

Holnap kapok. Ha minden igaz lesz benne 111, abban lesz 111D, és abban pedig BK..
Ha midnen igaz..
Holnap 12 körül legkésőbb dobok pü-t
addigra minden L dől

A világ legnagyobb felfedezését olyan emberek tették, akik túl hülyék voltak ahhoz hogy felfogják, az adott dolog lehetetlen..

(#58) ps2k válasza Sirandrish (#56) üzenetére


ps2k
tag

:R Szerintem is..
Thx, hogy még mindig korrekten állsz hozzám.. :C

A világ legnagyobb felfedezését olyan emberek tették, akik túl hülyék voltak ahhoz hogy felfogják, az adott dolog lehetetlen..

(#59) Sirandrish válasza ps2k (#58) üzenetére


Sirandrish
legenda

ez csak természetes...nem vagyok haragtartó és nem is haragudtam csak egyszerüen nem tudtam mire vélni a dolgot..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#60) Louies


Louies
tag

Csak egyben, eladó a szomszédomé.

Pentium IV.
Intel 1600Mhz procci (512 cashe)
Abit BL7 alaplap 2x256Mb Ram
Spire hűtő ventilátor a proccin
Samsung 80Gb merevlemez (garanciás)
Geforce 4 Mx440 es videó kártya (64Mb)
Pioneer DVD-RW 16x
Codegen plexis ház kék ventivel.(ajtós)
Lan kártya
Monitor IIyama 19” VisionMaster502 (OSD) egy kicsit mágneses , de nem zavaró
Compaq Multimédiás billentyűzet+ Genius optikai egér
Ára: 65 k.

''Okos ember leírja, ha érdekeset hall, a buta nem, mert azt hiszi, meg tudja jegyezni.''

(#61) szandisas


szandisas
senior tag

Sürgősen keresek valakit aki tudna függetleníteni egy Samsung SGH-x200 at!!! pü-be ha lehet :R :R

aláírás

(#62) Comm


Comm
senior tag

ATX-es tápegység érdekel.Min 300w és olcsó legyen :Y

The Future: ASRocK 775Twins-HDTV ; Intel Celeron D 331 ; 512mb DDR2 667Mhz Samsung ; Integrated X300 ===> Kellemes Húsvétot Mindenkinek!

(#63) Tul


Tul
aktív tag

Dvd tokokat olcsón tud nekem valaki hozni??:U

Skoda 120L..::NEED FOR STREET::..

(#64) Oly válasza Tul (#63) üzenetére


Oly
senior tag

Mennyi kellene?
ja! És mikorra?

[Szerkesztve]

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#65) janati


janati
őstag

Eladó!

80GB Seagate Barracuda 7200 2Mb PATA HDD - 9k

Már kb. 2 éves, tehát 3 nap garit vállalok.

SMART szerint bőven hibátlan. Gyors, csendes, csak vettem helyette nagyobbat.

A "Kivel érdemes üzletelni" topikot NEM én, hanem Thunderzolee tartja karban!!!

(#66) S.Feri


S.Feri
őstag

H!

Eladó:

Intel p4 660-as 3600mhz/2mb processzor eladó.

A processzor prmcsk fórumtársé volt. A tuningeredmények így fellelhetőek a ph oldalain.

Eladás oka: Valami mást szeretnék, de hogy mit még nem döntöttem el.

Irányára:55.000 HUF

De untam már a telet, a tavasz is kimaradt, de mindent bepótolok, úgy kipörgetem a nyarat. :)

(#67) ps2k válasza Sirandrish (#59) üzenetére


ps2k
tag

Holnap de. megfelel? Olyan 10 óra körül?
Megfelel?

A világ legnagyobb felfedezését olyan emberek tették, akik túl hülyék voltak ahhoz hogy felfogják, az adott dolog lehetetlen..

(#68) Sirandrish válasza ps2k (#67) üzenetére


Sirandrish
legenda

holnap azaz vasárnap? meg persze...10óra a penny mögött?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#69) Sirandrish


Sirandrish
legenda

ASRock K7VTA Pro, AMD Semprom 2800+..ezeket cserélném agp-s lapra ami simán kezeli a satat meg persze beleillő procira:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#70) Sirandrish válasza ps2k (#67) üzenetére


Sirandrish
legenda

amugy te értessz a satahoz?

vagy van aki nagyon vágja...eljöhetne segiteni..nagyon fontos lenne

[Szerkesztve]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#71) ps2k válasza Sirandrish (#68) üzenetére


ps2k
tag

OKs..

A világ legnagyobb felfedezését olyan emberek tették, akik túl hülyék voltak ahhoz hogy felfogják, az adott dolog lehetetlen..

(#72) ps2k válasza Sirandrish (#69) üzenetére


ps2k
tag

Választás lehet pl..:
ASROCK K8NF4G-Sata2 + Bármiyen 754-es foglalatú proci.. Akár Athlon 64..
Asrock NForce3 K8 Upgrade NF3 AMD Athlon 64/754 DDR AGP 10800
Asus NForce4 K8N-E DELUXE AMD Athlon 64/754 DDR AGP SATA 18000
Abit NForce3 NF8-V2 AMD Athlon 64/754 DDR AGP SATA2 13000

Proc:
AMD Sempron 2800+ 754 64bit BOX 17700
AMD Athlon 64 3000+ S754 BOX 26800

Vagy...
939-es lap+proc..

A világ legnagyobb felfedezését olyan emberek tették, akik túl hülyék voltak ahhoz hogy felfogják, az adott dolog lehetetlen..

(#73) ps2k válasza Sirandrish (#70) üzenetére


ps2k
tag

Érteni értek, de nem vagyok egy agytröszt..
.De szerintem ha egy kicsit konkrétabb vagy lehet hogy könnyebb a segítségnyújtás:D

A világ legnagyobb felfedezését olyan emberek tették, akik túl hülyék voltak ahhoz hogy felfogják, az adott dolog lehetetlen..

(#74) Sirandrish válasza ps2k (#72) üzenetére


Sirandrish
legenda

jó de én ugy gondoltam hogy valakivel elcserélem..most nincs pénzem..vagy ha valaki segiten belőni ezt a vinyót akkor nem kéne.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#75) Sirandrish válasza ps2k (#73) üzenetére


Sirandrish
legenda

a lényeg..nagy nehezen (F/os Módszerrel) sikerült rakni a vinyora két particiót és telepiteni rá egy xp-t..nah már most..aztán nem lehetett rola bootolni..kiirja hogy válasszam kia a megfelelő boot eszközt..ez megtörtént de semmi..aztán jött a fekete leves..gondoltuk megnézzük mivan ha ata vinyo kiszedésével rakunk rá rendszert...nah ekkor már nem látta az xp..magyarul nem lehetett kiválasztani mint helyeta hova a rendszert rakja..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#76) Sirandrish válasza ps2k (#72) üzenetére


Sirandrish
legenda

vagy esetleg olyan lapod nincs olcsó vagy nem tudsz aibe még 462es amd megy?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#77) ps2k válasza Sirandrish (#75) üzenetére


ps2k
tag

lehetséges, hogy a SATA vinyódon nem állítottatok be aktív partíciót...
Ha ez történt. akkor viszont a rendszert felrakta, de viszont a boot fájlok és a rendszerindítás az ATA vinyón leledzik..

2., ha be van kapcsolva a biosban a raid funkció akkor mindenféleképpen kell egy plusz sata driver az XP-nek amit kislemezen kell beadagolni neki, mégpedig úgy hogy a telepítés elején rá kell ''ragadni'' az F6 bill.-re és nyomkodod.. Ha sikerált, akkor fogja kérni a plusz drivereket kislemezről...

3., ha ba van kapcsolva és csak 1 sata vinyód van, vagy ha több és nem csinálsz raid tömböker, akkor viszont kapcsold ki. és nagy esélyed van rá hogy feilsmeri a sata-s vinyót.. már ha ki lehet kapcsolni külön a raid-er a sata kikapcsolása nélkül

A világ legnagyobb felfedezését olyan emberek tették, akik túl hülyék voltak ahhoz hogy felfogják, az adott dolog lehetetlen..

(#78) ps2k válasza ps2k (#77) üzenetére


ps2k
tag

Ezek csak gyors tippek, amik pontos alaplaptípussal tallán kicsit konkrétabbak is lehetnek:D

A világ legnagyobb felfedezését olyan emberek tették, akik túl hülyék voltak ahhoz hogy felfogják, az adott dolog lehetetlen..

(#79) Tomazzo


Tomazzo
tag

Hali mindenki!
Eladójak!

512 infineon 400-as ddr ram -----------------------------------8500 Ft

512 hynix d43 400-as ddr ram (lefoglalva)-----------------9000 Ft

900mhz-es celeron proci socket 370 fcpga---------------4500 Ft

Hozzá alaplap via chipsetes (integrált hang).(lefoglalva)--2500 Ft
(Mivel nincs rajta semmi matrica nem tom a nevét de
fain lap amugy szerintem Asus)
+300w.-os p3-as tápegység atx --------------------------------1500 Ft

Memoríí 128mb sd 133-as-------------------------------------- 1500 Ft

Komplett p2-es gép amely egyben eladó!

Luckytech p6ex3 alaplap
celeron slot1 333mhz procc.
128mb sd ram
30 gb maxtor wincsi
s3 8mb agp
als 4000 pci hangkari
32x cd olvasó
at házikó
bill+egér
+15'' moncsi
11000 Ft lenne cakli pakli.

Csereberének kínálom fel ezeket, vagy eladóak:

Valami márkájú alaplap+ 233mhz-es socket7 p2-es proci.+64mb+32mb+16mb sd ram,
4mb S3 trio pci vga
433mhz-es celeron procc s 370+ slot átalakító( nem tom megy e az átalakító, de a procc jó) +hűtője is van.
Compaq isa hangkari.
Seagate 1.8gb ide wincsi.
Seagate 850mb ide wincsi.


Aztán tényleg csak lomnak:

Intel rapidcad 486dx 40mhz alaplappal +8mb edo ram.
Realtec isa vga kárd.
Smc isa hálókari.









[

(#80) Sirandrish válasza ps2k (#77) üzenetére


Sirandrish
legenda

ASRock K7VTA Pro..ez a lap tipusa...aRAID funkció be van kapcsolva viszont azt a floppys drivert azt hozzáadtuk...van egy olyan dolog ami a RAIDre vonatkozik..azt ha kilövöm akkor még a bios se látje a vinyot.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#81) Sirandrish válasza Tomazzo (#79) üzenetére


Sirandrish
legenda

engem a 30as Maxtor érdekelne...mennyi?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#82) Tomazzo válasza Sirandrish (#81) üzenetére


Tomazzo
tag

Hali amint látod a winycsi a géppel együtt eladó!

(#83) Sirandrish válasza Tomazzo (#82) üzenetére


Sirandrish
legenda

ez a baj..nekem külön kéne:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#84) Oly válasza Sirandrish (#83) üzenetére


Oly
senior tag

Nagyon kapósak most a kis winyák...

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#85) Oly


Oly
senior tag

[kép]
[link]

[kép]
[link]

[kép]
[link]

[kép]
[link]

Érdeklődést ár megjelölésével PÜ-ben várok!
THX

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#86) blogos válasza Oly (#84) üzenetére


blogos
tag

de miért :F

B.K.!

(#87) Sirandrish válasza Oly (#84) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát pont azért kéne nekem is:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#88) Sirandrish válasza blogos (#86) üzenetére


Sirandrish
legenda

mert mindenkinek kell a hely..mondjuk nekem azért mert már meguntam a sataval szopni és igy kéne eg ata-s is mivel az én 120as maxtorom márelkelt.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#89) blogos válasza Sirandrish (#88) üzenetére


blogos
tag

értem, kis kiegészítésnek...
de az is lehet, hogy megérné nagyobbat venni, mert azokra talán kisebb a kereslet, mint ezekre a kicsikre

B.K.!

(#90) Comm válasza Tomazzo (#79) üzenetére


Comm
senior tag

A 300-as tápról tudsz adni egy kis infót?

The Future: ASRocK 775Twins-HDTV ; Intel Celeron D 331 ; 512mb DDR2 667Mhz Samsung ; Integrated X300 ===> Kellemes Húsvétot Mindenkinek!

(#91) Sirandrish válasza blogos (#89) üzenetére


Sirandrish
legenda

nagyobbat? most vettem egy 250es maxtort:) csak satas és nem tujuk összehozni sehogy igy kéne egy kicsi amire rádobnám a rendszert ...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#92) blogos válasza Sirandrish (#91) üzenetére


blogos
tag

ok :)

B.K.!

(#93) szandisas


szandisas
senior tag

Szóval: nagyon kell a lé, és havalaki ad érte 15k-t akkor viszi.
Abit SA6, 667 es celeron(gyári ventivel)+ Zalman CNPS 6000 hütő mindennel, Seitec 128/133 as ram, 8mb os vgal, táp, 56k-s modem, lan kari, Axion 14,5''os moncsival (800*600 75 hz)., adok mellé egy pár hangszórót , és kábeleket, ha kell :))
Újfehértón van, ha vki eljön érte -1k. Nehezen, de el tudom vinni Nyiregyre
van 1LG GDR- 8161B , és egy LG cd író(a típusát nem tom, mert levonó lett rátéve-Su**netes matrica) kinek mit ér? :D

aláírás

(#94) Skót


Skót
aktív tag

Elektronikát keresek egy maxtor fireball 3 vinyóhoz (30gb-os)
a száma : 2F030J0310211 (AAA)

ha valaki tud segíteni az ne tartsa magában

"A modell alkatú nők olyanok mint egy rossz rádió: nem lehet rajtuk semmit fogni! Hát tényleg ez kell Nektek?"

(#95) Zethepolee


Zethepolee
tag

Eladó dolgok:
ABIT KX7 lap
1800+ AthlonXP
256DDr400
Geforce4 MX440 VGA
160GB Samasung HDD
MSI DVD-R
SB PCI-128 sound
LAN
Codegen 300W házikó
bill+egér

Egyben 39k, de esetleg bontom is, ha kell.

(#96) Csiszike


Csiszike
tag

Eladó cuccok:

Egy fehér (bézs) Chieftec Dragon DH-01W midi ház, megkímélt, szép állapotban.
Itt van róla egy hasonló kép, mert az enyém még egy régebbi kivitel [link]
Főbb eltérések a linkelt háztól:
- az alsó floppy hely rejtett,
- bal oldallap teli, nincsenek ventihelyek,
- hátul 8 cm-es ventihely.

Nagy meghajtók sínes rendszerrel rögzítődnek, a 3 férőhelyes HDD keretben 8 centis ventinek hely. Irányárár: 12.000 Ft

Egy Chieftec 410 Watt, 12 cm ventis, csendes, passzív PFC-s táp (1 év 3 hónapos). A táp előtt végig UPS volt, ''csúnya'' feszültségeket tehát nem látott. Irányár: 8.000 Ft.

Kettő együtt 18.000 Ft, ekkor egy 8 centis Zalman F1 venti ajándék

Továbbá 2 db Zalman ZM-F2 9,2 cm-es házventi, 1.000 Ft/db

(#97) Sirandrish


Sirandrish
legenda

keresek kis vinyót...egy 40es bőven elég lenne.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#98) Sirandrish válasza Zethepolee (#95) üzenetére


Sirandrish
legenda

160as vinyo mennyi?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#99) Louies


Louies
tag

Pentium IV.
Intek 1600Mhz procci (512 cache)
Abit BL7 alaplap 2x256Mb Ram
Spire hűtő ventilátor a proccin
Samsung 80Gb merevlemez (garanciás)
Geforce 4 Mx440 es videó kártya (64Mb)
Pioneer DVD-RW 16x
Codegen plexis ház kék ventivel.(ajtós)
Lan kártya
Monitor IIyama 19” VisionMaster502 (OSD)
Compaq Multimédiás billentyűzet+ Genius optikai egér
Ára: 65 k.

Továbbá.
Genius SW-J2.1 330 eladó 6k (new)
Sport légszűrő tisztító kit bontatlan 3k
SonyEricsson T610-es kicsit nyugi a joystic, de azt mondták semmi baja csak meg kell tisztítani. Én nem akarok kontárkodni bele.
Amúgy is van már egy másik telem a héten kaptam. Ár: 10k

Priviben kérek mindenkit.

''Okos ember leírja, ha érdekeset hall, a buta nem, mert azt hiszi, meg tudja jegyezni.''

(#100) byo


byo
csendes tag

Eladó:
Egyben
- ABIT BD7II lap (integrált cumókkal)
- Celeron 1.7
- 256MB elixir (Upgrade lehetséges)
- 40 GB Maxtor (2003.jan) (Upgrade lehetséges)
- Abit Siluro GF4MX 64mb 128bit VGA (szép bordával) (Upgrade lehetséges)
- Hibátlan alighasznált dvd olvasó
- Codegen ház + codegen 300táp (táp upgrade lehetséges)
ár: 29800huf
+ 17colos samsung monitor 12e huf (külön 15)

S478as tuning 2 ventis glacial borda 6000huf

2x256mb sd ram 2x 3ehuf

Akció a készlet ereéig

Beszámitás lehetséges, tehát keresek:
nvidia 6200, diamond mx300sound, ati9550, nvidia 6600, ati 9500 128mb

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.