Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Lacyka válasza ps2k (#72) üzenetére


Lacyka
aktív tag

Priv megy.

[Szerkesztve]

^.^

(#102) ps2k válasza S.Feri (#3) üzenetére


ps2k
tag

Ment pü

[Szerkesztve]

A világ legnagyobb felfedezését olyan emberek tették, akik túl hülyék voltak ahhoz hogy felfogják, az adott dolog lehetetlen..

(#103) HellMaci


HellMaci
csendes tag

Hali Mindenkinek!

Van pár eladó cuccom:

Athlon XP 2000+, még teljesen új gyári hűtővel (nem ezt használtam a procihoz): 8k
Ha sok az ár megegyezünk :R


Van egy majdnem teljes konfig:

Abit VL6-os lap
Cerka 700MHz (coolerrel)
3x 128MB SDRAM (PC133 mind)
S3 Trio 3D/2X AGP vidkari
3+3 helyes Acorp mini torony
230W-os tápegység
(winyót nem tok sajna adni hozzá)

Ez a ''konfig'' így 11k :U :DD :U

[Szerkesztve]

(#104) Antimatrix válasza HellMaci (#103) üzenetére


Antimatrix
tag

ment PÜ

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#105) Skót válasza HellMaci (#103) üzenetére


Skót
aktív tag

''Abit VL6-os lap
Cerka 700MHz (coolerrel)
3x 128MB SDRAM (PC133 mind)
S3 Trio 3D/2X AGP vidkari
3+3 helyes Acorp mini torony
230W-os tápegység ''

egy képet tudnál dobni a ház állapotáról?
esetleg táp nélkül csak 1 sd rammal nem mehetne? (384mb kicsit sok)


[Szerkesztve]

"A modell alkatú nők olyanok mint egy rossz rádió: nem lehet rajtuk semmit fogni! Hát tényleg ez kell Nektek?"

(#106) ps2k


ps2k
tag

[link]Árlista update!!!

A világ legnagyobb felfedezését olyan emberek tették, akik túl hülyék voltak ahhoz hogy felfogják, az adott dolog lehetetlen..

(#107) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Senkinek sincs egy kis vinyoja? vagy két közepes? adnék érte egy 250es Satas maxtort...16MB cache.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#108) Sirandrish válasza ps2k (#106) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah esetleg talizunk valamikor?:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#109) byo válasza Sirandrish (#107) üzenetére


byo
csendes tag

mi a baj a satas maxtorral?

(#110) ps2k válasza Sirandrish (#107) üzenetére


ps2k
tag

adok érte egy ATA MAxtort, 250GB 16 MB cache, gar:D

A világ legnagyobb felfedezését olyan emberek tették, akik túl hülyék voltak ahhoz hogy felfogják, az adott dolog lehetetlen..

(#111) ps2k


ps2k
tag

Eladó LG GSA-H20L DVD író 1 év garral. Megírtam vele körülbelül vagy 5 DVD-t..
Szép lightscribe-os képeket tud csinálni hozzá való DVD-vel:D
+ 5 db Philips Lighstcribe-os DVD, CD tokosak..
Összesen: 13eFt.

A világ legnagyobb felfedezését olyan emberek tették, akik túl hülyék voltak ahhoz hogy felfogják, az adott dolog lehetetlen..

(#112) Gri


Gri
tag

Elado:

Asus V8200 GeForce 3 64MB Pure AGP vga kartya: ~3800 Ft

Majdnem konfig:
Asus P2B-S alaplap i440BX (kezikonyv, driver cd, integralt Adaptec SCSI vezerlo 3 csatlakozoval, kabelekkel, + a szokasos 2 IDE csatlakozo)
Intel Pentium 3 550MHz Slot1 proci
10 GB SCSI HDD
4x Plextor CD iro SCSI
Creative CT4810 PCI hangkartya
Egyben: ~12500 Ft

Alku van.

[ POWERED BY 230V ]

(#113) Sirandrish válasza ps2k (#110) üzenetére


Sirandrish
legenda

én benne vagyok..rádobsz még valami kis bizbaszt..nah?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#114) Sirandrish válasza byo (#109) üzenetére


Sirandrish
legenda

én nem tudom összehozni a géppel a alaplap végett de az én 120asomat meg már eladtam ugyhogy kéne egy ata vinyo:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#115) GPSMASTER2


GPSMASTER2
csendes tag

Lomok :

PC

PII/III Sys alaplap integrált 2000 Ft
PIII 800 CPU Zöld 4000 Ft
PII 333 CPU fekete 2000 Ft
TNT2 AGP VGA 2000 Ft
256 PC133 SD-Ram 3500 Ft
AT-s táp 12 voltról megy 3000 Ft / db

Notebook

LG/Samsung CDdrive 3000 Ft
Escom 486 Notebook (jó) 2000 Ft
FDD meghajtók sokféle 1000 Ft / db

Egyéb

JRC GPS panel 3000 Ft / db
Hama Távcső 5000 Ft
Légpuska + távcső + hordtok 31000 Ft (alkudhatunk)
(Spanyol , norica west Large, igényes erőss pontos )
(Még mielőtt valaki meg kifogásolja EZ NEM FEGYVER ez sport eszköz)


EX GPSMASTER . Elfelejtettem a jelszavamat .

"Minden mély gondolkodó jobban fél attól, hogy megértik, mint attól, hogy félreértik. "

(#116) Sirandrish válasza GPSMASTER2 (#115) üzenetére


Sirandrish
legenda

ne haragudj de a cd drive az sima olvasót takar? Csakmert én 3500ért adtam el (nagynehezen) egy gépházat 300w-s táppal és cd olvasóval...

jah bocs most láttam hogy lapi cucc..akkor nem szóltam:))

[Szerkesztve]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#117) cracky


cracky
újonc

üdv, siemens c70 mobiltelefon még érvényes garanciával, dobozában, papírokkal eladó.
pannonos hálózatfüggő, ára: 10k. akit érdekel, privi.

(#118) ps2k válasza Sirandrish (#113) üzenetére


ps2k
tag

??
Nem értem miért kellene?
Az enyémre még van 11 hó gar:D
amúgy is majd egy árba van a kettő.. pár száz forint az árkülönbség...

A világ legnagyobb felfedezését olyan emberek tették, akik túl hülyék voltak ahhoz hogy felfogják, az adott dolog lehetetlen..

(#119) HellMaci válasza GPSMASTER2 (#115) üzenetére


HellMaci
csendes tag

Ment PÜ

(#120) Sirandrish válasza ps2k (#118) üzenetére


Sirandrish
legenda

az enyémre meg 12 hó gari van:)) egy ezres árkülömbség van..ha azt állod akkor mehet..nah?:) te is meg én is jól járok..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#121) szandisas


szandisas
senior tag

Szóval: nagyon kell a lé, és havalaki ad érte 15k-t akkor viszi., alkuképes
Abit SA6, 667 es celeron(gyári ventivel)+ Zalman CNPS 6000 hütő mindennel, Seitec 128/133 as ram, 8mb os vgal, táp, 56k-s modem, lan kari, Axion 14,5''os moncsival (800*600 75 hz)., adok mellé egy pár hangszórót , és kábeleket, ha kell
Újfehértón van, ha vki eljön érte -1k. Nehezen, de el tudom vinni Nyiregyre

van 1LG GDR- 8161B , és egy LG cd író(a típusát nem tom, mert levonó lett rátéve-Su**netes matrica) kinek mit ér?

bocs, hogy betettem mégegyszer, de sürge lenne, az árakból lehet alkudni is, a p3 cuccok darabokban is mennek, ha ugy van :)) :R

aláírás

(#122) Skót válasza szandisas (#121) üzenetére


Skót
aktív tag

Ezek érdekelnének és az ajánlatom rájuk:

Abit SA6 -->2k

667 celeron(gyári ventivel)+ Zalman CNPS 6000 hütő -->2k+1k a hűtő (bár őszinténszólva ezt nem tom pontosan mennyit kóstál, meg hogy cu vagy alcu?

Seitec 128/133 as ram ->1,5k

8mb os vga (kicsit pontosabban milyen kari?) --> így 1k

Axion 14,5''os moncsival (800*600 75 hz) (ez a max felbontás?) 1024*768-at nem tud, még ha csak 70 hz-en is? --> 1,5K

LG cd író -->1k

egyben 9k ;) (csak hogy alkudjak is?:D)

nos ez érdekelne ilyen árakon? mehet-e?
kis vinyód 10-20 gb-os nincs?
a lapon van integrált hangkari?
másoknak is szól:

esetleg csere 2db 20gb-ost 1 db 40gb-osra?(enyém a 40gb-os és szeretnélk 2db kisebbet) :)


[Szerkesztve]

"A modell alkatú nők olyanok mint egy rossz rádió: nem lehet rajtuk semmit fogni! Hát tényleg ez kell Nektek?"

(#123) szandisas válasza Skót (#122) üzenetére


szandisas
senior tag

szeva! lekéstél róla, mert 5 körül jelentkezett egy srác, hogy viszi. Az,, hogymegvette az holnap De. kiderül,ne igyunk előre a medve bőrére. ha mégsm viszi akkor visszatérünk. Köszi az édeklődést. :R

aláírás

(#124) Skót válasza szandisas (#123) üzenetére


Skót
aktív tag

óh a fenébe:D
pedig 4 körül értem haza és gondoltam rá, hogy benézek már ide, hogy van-e valami fejlemény (konfigot keresek a barátnőmnek:) ) , de valamiét nem tettem, hát most bánhatom:D

No mind1 ha valami oknál fogva mégse jönne össze engem komolyan érdekelne a masina:)
azért azt elmondanád, hogy moncsi csak 800*600-at tud? (csak hogyha nem jönne össze a bizniszed akkor keressek-e másikat vagy ez is megy 1024*768-at)

"A modell alkatú nők olyanok mint egy rossz rádió: nem lehet rajtuk semmit fogni! Hát tényleg ez kell Nektek?"

(#125) szandisas válasza Skót (#124) üzenetére


szandisas
senior tag

megy 1024*768 at, de sajna csak 60 hz-en. Az ugyebár meg elég kellemetlen a szemnek. mit ér meg neked? ez elvileg maradt volna, de veszek inkább egy 17,vagy19''ost :DDD

aláírás

(#126) Sirandrish válasza ps2k (#118) üzenetére


Sirandrish
legenda

nah..csere? gyorsan kéne csinálni..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#127) Sirandrish válasza ps2k (#118) üzenetére


Sirandrish
legenda

ment PÜ.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#128) Skót válasza szandisas (#125) üzenetére


Skót
aktív tag

ühüm
hát nem is tudom igazándiból az lennne a jó ha találnék egy moncsit ami 1024-ben legalább 70hz-en megy (mostani is olyan és nincs bajom vele csak kicsi) s a legjobb az lenne ha az előzőleg leírtakkal együtt vihetném, uh várjunk még egy keveset:)
Amúgy nagyjából annyi amennyit írtam feljebb (1,5k)

"A modell alkatú nők olyanok mint egy rossz rádió: nem lehet rajtuk semmit fogni! Hát tényleg ez kell Nektek?"

(#129) ps2k válasza Skót (#128) üzenetére


ps2k
tag

van egy moncsim.-..
15'', 1024*768 - 75 Hz.
Egy hibája van, a kábel egyik lába valszeg kontakthibás a monitorban, mivel néha a képben az egyik szín elkúszik, ha mozgatod... Ha értesz a pákához, könnyen orvosolható..:D

Amúgy tökéletesen megy..

A világ legnagyobb felfedezését olyan emberek tették, akik túl hülyék voltak ahhoz hogy felfogják, az adott dolog lehetetlen..

(#130) szandisas válasza Skót (#128) üzenetére


szandisas
senior tag

A p3 cuccok Lmentek, :( :)
továbbá eladó: Lan kari-nem tom milyen, 56k-s modem, Axion moncsi (800*600-75hz, 1024*768-60 hz), mobil rackek, (lehet az egyik jó, a másikban nincs benne a csatija),
Coolink 9cm es venti, ami zöld színü, nem ledes, Ha egyben megszabadít tőle valaki akkor nagyon boldog leszek. csere érdekel, beszámítás van, minden van, csak vigyétek ;]
5k és lehet alkudni. küldök képet a moncsiról, ha kell :R
MOD: moncsi 2k lenne, és beviszem előreláthatólag szombaton ;)

[Szerkesztve]

aláírás

(#131) Antimatrix válasza Skót (#124) üzenetére


Antimatrix
tag

milyen konfig kéne?

p3 cerka vagy AMD Duron?

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#132) amdk7


amdk7
aktív tag

SCSI Mitsumi CD-RW 8x olvasás / 4x írás
SCSI Külső 5,25-ös házikó (hűtéssel, táppal, ahogy kell)
SCSI Kártya (Adaptec 2940UW Pro)
SCSI Kártya (Simbian logic)
SCSI HDD Western Digital 2,17GB (talán 50h-t ha ment)
Az SCSI cuccokat szeretném egyben eladni, kérek rá ajánlatot.

2db CPU (PI 133MHz ventivel, bordával; illetve talán valami 486-os?)

Micro-1 Programloader (plc-hez) 20eFt

1db Bothőmérő, [-30...+50/0,1]°C 5eFt/db

HP974A Kézi multimeter (Használt) 4,5 igites kijelzővel, stb, stb.
Angol kézikönyvvel, és hozzá tartotó mérőzsinórral. ez fixen 40eFt
Display count: 50,000
AC Volts Response: 100KHz
Basic DC Accuracy: 0,05%
Resolution, ACV, DCV:10µV
AC, DC Volts / Current: OK
Frequency, Ohms: OK
Continuity, Diode, Auto Diode : OK
Thermistor Temperature: OK
Relative and Percent: OK
Min Max with Time Stamp: OK
Data Hold / Auto Hold: OK
Average of last 8 readings: OK
Current Safety Shutter: OK
60V, 15A Fuse, Ovld Alert: OK
Auto Power Off: OK
TRUE RMS AC Response: OK
AC+DC TRUE RMS: OK
dB and dBm: OK


Képeket itten lehet nézegetni a cuccosokról: [link]

Van 4db 7x15''-os felnim 4x114,3-as lyukosztással ET30. Ez így 60k + adok mellé 4db 195/60R15-ös Falken mittudoménmilyen nyári gumit, kissé kopottas, de 1 szezont még kibír.
Jelenled 2ezer km-t futott (szinte új) téligumik vannak a felniken (Dunlop WinterSport M3) szintén 195/60R15-ös méretben. Így összesen (4db felni + 8db gumi, ebből 4db téli szerelve )120k az ára. Kép: [link]
Sajna a szelepsapkát nem tudom vele adni, mert lelopta valami grrr.

És van még egy DVDolvasóm is, most megnem mondom, milyen, meg azt sem mennyi az ára. (IDE csatolófelületü)

Ha valakit érdekelne valami, keressen e-mailben, mert nem mindig vagyok itt.
Az átvétel Nyíregyházán oldható meg, illetve postai utánvéttel.

Adataimat többé kevésbé az adatlapomon, illetve a személyigazolványomban találod meg. :)

(#133) Comm


Comm
senior tag

256mb ddr van valakinek?

The Future: ASRocK 775Twins-HDTV ; Intel Celeron D 331 ; 512mb DDR2 667Mhz Samsung ; Integrated X300 ===> Kellemes Húsvétot Mindenkinek!

(#134) Zethepolee válasza Comm (#133) üzenetére


Zethepolee
tag

PQI 256DR400, új, 1év garival. 5k.

(#135) Comm válasza Zethepolee (#134) üzenetére


Comm
senior tag

Uhh sajna drága :(Nekem olcsó és használt kellene.Max 3500Ft :R

The Future: ASRocK 775Twins-HDTV ; Intel Celeron D 331 ; 512mb DDR2 667Mhz Samsung ; Integrated X300 ===> Kellemes Húsvétot Mindenkinek!

(#136) Zethepolee


Zethepolee
tag

Eladó dolgok:
ABIT KX7 lap 6,5k
1800+ AthlonXP 8k
256DDr400 3k
Geforce4 MX440 VGA 4k
160GB Samsung HDD (még garos kb 1,5év) 16k
MSI DVD-R 2k
SB PCI-128 sound 0,5k
LAN 0,5k
Codegen 300W házikó 4k
bill+egér 0,5k
---------------------------------------------------------------------------------------------
Compaq P75 17''-os monitor, 3hó garral 1024*768@100Hz 13,5k
---------------------------------------------------------------------------------------------
Macom S96c 17''-os monitor, 1 hó garral 10k
[link]
----------------------------------------------------------------------------------------------
HP LaserJet 4L toner 8k (utángyártott)
----------------------------------------------------------------------------------------------
Gigabyte WLAN antenna 5k (új)
Gigabyte GN-AT2060P
----------------------------------------------------------------------------------------------
VDATA 512MB DDR400 RAM 10,5k (új)
----------------------------------------------------------------------------------------------
MSI K7T Turbo Raid alaplap + AMD1700 + 256MB SD 14k
----------------------------------------------------------------------------------------------
Mercury 350W tápegység (új) 3k
----------------------------------------------------------------------------------------------
Genius Gamepad (gameportos) (új) 1,5k
----------------------------------------------------------------------------------------------
Orange multimédiás billentyűzet 2k (fehér)
----------------------------------------------------------------------------------------------
Infrás egér 2k
----------------------------------------------------------------------------------------------
ATI Rage Fury Maxx VGA 5k
----------------------------------------------------------------------------------------------
Intel LGA775 gyári cooler (új) 3k
----------------------------------------------------------------------------------------------
Pentium3 félkonfig (ASUS P3B alaplap: [link], Pentium3 500@600, Geforce MX 440 64MB, fekvő ATX házikó, CD-R, FDD, Sound, LAN) 12k
----------------------------------------------------------------------------------------------
ATI Rage 8MB PCI 1k
----------------------------------------------------------------------------------------------
ATI Radeon Sapphire Atlantis 9800Pro 128/256bit + Zalmann dual heatpipe hűtő( gyári hűtő megvan) 28k Geforce 6600GT-re cserélném (AGP, 128MB) értékegyeztetéssel
----------------------------------------------------------------------------------------------
Keresek:
Pentium3-as AT/ATX-es lapot, amiben megy FCPGA proci

Beszámítanék Vodafonos telcsit.

[Szerkesztve]

(#137) Zethepolee válasza Comm (#135) üzenetére


Zethepolee
tag

Kuksi a listára!

(#138) Skót válasza ps2k (#129) üzenetére


Skót
aktív tag

pontosabban típus?
mennyit szeretnél érte?

szandisas: megvárom míg ps2k válaszol, és meglesem azt a moncsit, hogy mit is kéne rajta orvosolni hátha az én kézügyességem is elég hozzá:) (csábító az a 75hz:) )

Antimatrix: privi megy:)

"A modell alkatú nők olyanok mint egy rossz rádió: nem lehet rajtuk semmit fogni! Hát tényleg ez kell Nektek?"

(#139) Antimatrix


Antimatrix
tag

NOKIA 6170 telefon gyárilag független 2006.09.01-ig garanciális dobozában

program cd + headset + töltő


30k

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#140) Skót


Skót
aktív tag

nos eddig csak érdeklődgettem, de most már körvonalazódott mi kéne.
tehát ami érdekelne:

-667-900mhz (fsb, alapfesz érdekel) celeron (hűtés nem feltétlenül kell)
-815-ös chipsetes deszka integrált _hangkarival_
(sa6-st6 vagy tusl2/cusl2-c esetleg valami Gigabyte)
-128mb sd ram (legjobb lenne egyben 128mb de ha minden kötél szakad 2*64mb is jöhet)
-10-20gb vinyó
-8-16-32mb-os Agp-s vidkari (matrox, voodoo 3, valami régebbi geforce)
-dvd meghajtó _vagy_ ha van jó árért dvd/cd-rw kombó
-egy ház meg egy 300-as táp (a ház ne legyen nagyon leharcolva, megsárgulva, karolva)
-moncsi 14-15'' lényeg hogy 1024*768-ban menjen legalább 70hz-et.

a vinyókkal kapcsolatban meg volna egy érdekes ajánlatom/ felvetésem.
Van nekem egy 40gb-os vinyóm (maxtor) amit ''fel kéne váltani'' 2 db 20gb-osra vagy 10-30gb-osokra:))

van olyan alkatrész amire már van lehetséges forrás, de azért várom az ajánlatokat:)

Üdv: Skót (Roni)



[Szerkesztve]

"A modell alkatú nők olyanok mint egy rossz rádió: nem lehet rajtuk semmit fogni! Hát tényleg ez kell Nektek?"

(#141) byo válasza Comm (#135) üzenetére


byo
csendes tag

3800 ért tudok neked adni kingstom ramot 256mb/266mhz. (letesztelt)

(#142) ps2k válasza Skót (#138) üzenetére


ps2k
tag

[link]
Yakumo PS1564..
Ennyit tudok róla:S
Meg hogy használtam..

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

A világ legnagyobb felfedezését olyan emberek tették, akik túl hülyék voltak ahhoz hogy felfogják, az adott dolog lehetetlen..

(#143) ps2k válasza ps2k (#142) üzenetére


ps2k
tag

bocs, rossz a link :C , ez a moncsi..
[link]

[Szerkesztve]

A világ legnagyobb felfedezését olyan emberek tették, akik túl hülyék voltak ahhoz hogy felfogják, az adott dolog lehetetlen..

(#144) blogos válasza ps2k (#143) üzenetére


blogos
tag

ejnye..hibáztál ;] :R (csak poén) ;)

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

B.K.!

(#145) Skót válasza ps2k (#143) üzenetére


Skót
aktív tag

ühüm ez így már pontos, de már csak egy dolog érdekel, méghozzá az, hogy mennyit kérnél érte:D és hogy hol lehet megvizslatni, hogy mi lehet a hiba?:)

"A modell alkatú nők olyanok mint egy rossz rádió: nem lehet rajtuk semmit fogni! Hát tényleg ez kell Nektek?"

(#146) HellMaci


HellMaci
csendes tag

Hali Mindenkinek!

Van pár eladó cuccom:

Athlon XP 2000+, még teljesen új gyári hűtővel (nem ezt használtam a procihoz): 8k
Ha sok az ár megegyezünk :C


Van egy majdnem teljes konfig:

Abit VL6-os lap
Cerka 700MHz (coolerrel)
3x 128MB SDRAM (PC133 mind)
S3 Trio 3D/2X AGP vidkari
3+3 helyes Acorp mini torony
230W-os tápegység
(winyót nem tok sajna adni hozzá)

Ez a ''konfig'' így 11k

(#147) S.Feri


S.Feri
őstag

H!

Eladó:

Logitech mx610 egérke. Dobozában, csak annyira volt kibontva, hogy megnézzem nem tetszik, ezért adom el.

Irányára: 9500Ft

Logitech quickam pro 4000 webkamera, dobozában, minden kütyüjével. Még van rá némi garancia is, ha jól emlékszem, de utánanézek.

Irányára: 13000Ft

De untam már a telet, a tavasz is kimaradt, de mindent bepótolok, úgy kipörgetem a nyarat. :)

(#148) Sirandrish válasza ps2k (#143) üzenetére


Sirandrish
legenda

nah akkor csere? holnap megoldható?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#149) Skót válasza HellMaci (#146) üzenetére


Skót
aktív tag

hello!

érdekelne az Abit vl6-os lap (integrált hangkari van rajta? mert az fontos lenne) meg az Acorp ház érdekelne
a keeőért mennyire gondoltál?

"A modell alkatú nők olyanok mint egy rossz rádió: nem lehet rajtuk semmit fogni! Hát tényleg ez kell Nektek?"

(#150) Zethepolee


Zethepolee
tag

Eladó dolgok:

256DDr400 Samsung 3k
Geforce4 MX440 64MB TV-Out VGA 4k
---------------------------------------------------------------------------------------------
Compaq P75 17''-os monitor, 3hó garral 1024*768@100Hz 13,5k
---------------------------------------------------------------------------------------------
Macom S96c 17''-os monitor, 1 hó garral 10k
----------------------------------------------------------------------------------------------
HP LaserJet 4L toner 8k (utángyártott)
----------------------------------------------------------------------------------------------
Gigabyte WLAN antenna 5k (új)
Gigabyte GN-AT2060P
----------------------------------------------------------------------------------------------
VDATA 512MB DDR400 RAM 10,5k (új)
----------------------------------------------------------------------------------------------
AMD AthlonXP 2200+, Thorton magos, 11k
----------------------------------------------------------------------------------------------
Mercury 350W tápegység (új) 3k
----------------------------------------------------------------------------------------------
Genius Gamepad (gameportos) (új) 1,5k
----------------------------------------------------------------------------------------------
Orange multimédiás billentyűzet 2k (fehér)
----------------------------------------------------------------------------------------------
Infrás egér 2k
----------------------------------------------------------------------------------------------
ATI Rage Fury Maxx VGA 5k
----------------------------------------------------------------------------------------------
Intel LGA775 gyári cooler (új) 3k
----------------------------------------------------------------------------------------------
Pentium3 félkonfig (ASUS P3B alaplap, Pentium3 500@600, Geforce MX 440 64MB, fekvő ATX házikó, CD-R, FDD, Sound, LAN) 12k
----------------------------------------------------------------------------------------------
ATI Rage 8MB PCI 1k
----------------------------------------------------------------------------------------------
ATI Radeon Sapphire Atlantis 9800Pro 128/256bit + Zalmann dual heatpipe hűtő( gyári hűtő megvan) 28k Geforce 6600GT-re cserélném (AGP, 128MB) értékegyeztetéssel
----------------------------------------------------------------------------------------------
Coolermaster JET 7 hűtő [link] 3,5k
----------------------------------------------------------------------------------------------

Keresek:
Pentium3-as AT/ATX-es lapot, amiben megy FCPGA proci

Beszámítanék Vodafonos telcsit.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.