Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) BandiHUN


BandiHUN
veterán

no,legalább már a gametracker-t ki tudtam tenni...bár ha rájönnék,hogyan tudnám egy oldalsó panelra,jobb lenne :D

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#22) gyerpi


gyerpi
aktív tag

nyolctol vagyok en is ha lehet :K

[ Szerkesztve ]

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#23) ovecs


ovecs
senior tag

adminok elrontttam a reget az oldalon valamit csináljatok

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#24) BandiHUN válasza ovecs (#23) üzenetére


BandiHUN
veterán

megoldva

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#25) BandiHUN válasza ovecs (#23) üzenetére


BandiHUN
veterán

mostmár te is admin vagy....ja,kéretik jelentkezni az oldalon a NYEVekkel :D

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#26) yako


yako
tag

Uraim!

Minden tiszteletem az Önöké!
Fórum, honlap, esti háború!
Öröm ilyen csapatnak a tagja lenni!

Természetesen 2000kor találkozunk!
:R

By Demons Be Driven

(#27) Balinov


Balinov
félisten

ugynézki,én is fenntok lenni 2000-kor.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#28) Balinov


Balinov
félisten

kora délutáni eszetlenkedésünk az újsütetü szerverünkön!
[link]
[link]

Felszeretném a Nagyérdemű figyelmét hívni a második képre,ahol is ÖVECS a fekvenyomást gyakorolja,amúgy John Rambósan :C :C :C

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#29) BandiHUN válasza yako (#26) üzenetére


BandiHUN
veterán

na ja...mindent a kedves vevőért :D de a honlapot pl.majd azért tölteni is kell fel anyagokkal,és abban már azért kell majd a segitség,én csak az alapot hoztam létre...és mivel mindenki admin a klánból,hát ne fogja vissza magát :DDD én is gyúrok a témára,de mivel alapvető dolgok nem ismertek a php-ból,elég nehéz.de megteszek mindent,hogy ez ne igy legyen...ennyi futotta mára.és mi is örülünk neked.meg mindenkinek,remélem marad ez a hangulat,és még majd Gyiku is csatlakozik..a többi kiderül ezután

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#30) BandiHUN válasza Balinov (#28) üzenetére


BandiHUN
veterán

az ilyesmiknek azért nálunk is ott a helye.... ;) a másodikat már fel is tettem,de egyébként mindenki nyugodtan tegye fel,ha követ el hasonlókat,persze azért ne 5 kazallal :DD,ja,egy észrevétel:ha bármit tesztek fel az oldalra,fileneveknél ne használjatok ékezetet!képnél sem eszi pl...

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#31) BandiHUN


BandiHUN
veterán

jaés a képméret most max 1 mega,1600x1200...remélem Andrishék is rájönnek,hol lehet megadni ;]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#33) BandiHUN


BandiHUN
veterán

nos,ha már úgyis nyitva van...HOLNAP 22ÓRAKOR MAGYAR IDŐ SZERINT HIVATALOS ZOMBIE MOD MEGJELENÉS!amint tudom,teszem fel a szerverre,egyébként nem csak egy játékmód lesz,amit biztosan tudok,hogy a hivatalos bétákban is megjelent,az a hqzom mód,remélhetőleg még további meglepik is lesznek...elméletileg ami magyar szervereken,igy nálunk is futott,az egy nagyon korai példány,a most megjelenő mod sokkal kiforrottabban és testreszabhatóbban hozza a borzongatósdit! :C

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#34) Boci_83


Boci_83
őstag

Na most akkor lehet már húsz topicot olvasni párhuzamosan. De jó is mán!!

**********

(#35) PyroS


PyroS
senior tag

Akkor most már ezt használjuk csak?

(#36) gyerpi válasza PyroS (#35) üzenetére


gyerpi
aktív tag

most már mi van megint miért nem volt jó ahogy eddig volt az egész :O

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#37) Balinov válasza gyerpi (#36) üzenetére


Balinov
félisten

Én már nemtom,nem tudok és nem is akarok már kiigazodni itt a topikok rejtelmeibe.Szerintem fölöslges bármilyen +topik.1 szakmai a nagy COD4-es ,meg egy lokál topik a klános COD4-esnek,oszt keziccsókolom.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#38) Boci_83 válasza Balinov (#37) üzenetére


Boci_83
őstag

Lorenzo9 ragaszkodik a külön topichoz úgylátom. :U

**********

(#39) Balinov válasza Boci_83 (#38) üzenetére


Balinov
félisten

Lelke rajta,én rációt,őszintén megmondom nem látok 1nél több,klános,multiplayeres COD4 topiknak.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#40) yako válasza Balinov (#39) üzenetére


yako
tag

Csak egyetérteni tudok, ráadasul időm sem nagyon van 2-3 topikot olvasgatni!
Nem tudom...Sztrájkoljunk?

By Demons Be Driven

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.