Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Nvidia system utility (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) FreeM


FreeM
aktív tag

[L]http://www.nvidia.com/object/sysutility_1.0[/L]

(#2) yahagyma


yahagyma
tag

nemtom mire lesz jo?!
egyebkent utalom 1.0 as dolgokat de erre kivancsi vagyok
most szedem azt majd megnezem
egyebkent nem latom ertelmet
52.** drivert meg nem ajanlom senkinek

Sokan akarnak örökké élni, miközben azt sem tudják, mit kezdjenek magukkal a következő hétvégén...

(#3) Ploszi


Ploszi
senior tag

én kipróbáltam, eddig OK, bár ezt eddig is meg tudtam csinálni BIOS-ból, csak így kényelmesebb :)

ha hirtelen egy sötét alagútban találod magad, ne menj a fény felé!!!

(#4) Tommmy


Tommmy
tag

Nem egy nagy durranás!
És van egy hatalmas hibája! Memóriaidőzítésnél nem lehet Cas-Latency értéket állítani, így értelme nem sok van a dolognak, mert nem jó Cl-hez tartozó időzítéseknél úgyis ki fog fagyni. Ha pedig be akarod állítani a legoptimálisabb értéket, akkor irány a Bios!

(#5) Tommmy válasza yahagyma (#2) üzenetére


Tommmy
tag

Mi a gáz az 52.** driverrel?

(#6) anaqer


anaqer
veterán

Második fül megy mindenkinek rendesen? :F
Nálam csak az első, a BASIC overclocking választható ki, a második gombja semmit nem csinál ( ABIT NF7-S v2.0 ).

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#7) HiperG


HiperG
addikt

Szorzót ugye nem lehet állítani?

(#8) anulu válasza anaqer (#6) üzenetére


anulu
félisten

Nálam is csak az első, meg a profil mentés/töltés megy. De ez így nekem egyenlőre full jó, lévén letöltéshet visszaveszem 10,5*100-ra 10,5*200-ról :) Mondjuk nem ártana a fesz. állítás, szorzó beállítása, miegymás :) De majd az update-kben... majd :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9) anulu válasza HiperG (#7) üzenetére


anulu
félisten

egyenlőre nem :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#10) Ploszi


Ploszi
senior tag

akkor én se erölködök tovább, hogy menjen az advanced opció :(

ha hirtelen egy sötét alagútban találod magad, ne menj a fény felé!!!

(#11) kbalage2


kbalage2
aktív tag

Egy kis ápp.. sikerült már vkinek a második fület működésre bírni, vagy ez a progi úgymaradt ahogy volt? Mert még mindig az 1.0 a ''legfrissebb'' verzió, és a forceware driverben sincs benne pedig elvileg kéne neki. Az Epox 8rda3+ elvileg supported de nem megy a móka :( Pedig már reménykedtem hogy legalább ezzel tudom a ventiket szabályozni...

Minden ami LEGO RC - racingbrick.com

(#12) FreeM


FreeM
aktív tag

NSU 1.08.5
[L]http://www.nvidia.com/object/sysutility_1.08.5.html[/L]

[Szerkesztve]

(#13) Thrawn


Thrawn
félisten

Valaki kipróbálta már Abit NF7 2.0-án?

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#14) anaqer válasza Thrawn (#13) üzenetére


anaqer
veterán

Igen. Ventilátort még mindig nem lehet vele szabályozni, és minden futtatás után POST alatt sír a BIOS hogy ''CPU is unworkable or has been changed'', újra be kell állítani & elmenteni. Akkor is, ha nem állítasz semmit az NSU-ban ( ez a bug már az előző verzióban is megvolt ).

Uninstall.

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#15) Thrawn válasza anaqer (#14) üzenetére


Thrawn
félisten

Hát ez elég gáz!

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#16) Peat;)


Peat;)
veterán

Version: 1.08.5
Ezt kipróbálta már valaki? Márc. 31-én jelent meg, elég új.

(#17) Peat;) válasza Peat;) (#16) üzenetére


Peat;)
veterán

Bocs hülyevok ,már belinkelték.
Tapasztalat?

(#18) Peat;)


Peat;)
veterán

Megnéztem és elég komoly lett a progi (epox 8rda3+-os lappal) . Már elérte a használható fogalmat, ramokat nagyon jól lehet huzigálni vele.

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Nvidia system utility (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.