Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) RapperFeri


RapperFeri
újonc

Üdv.
2 éve vettem egy komplett gépet ami fogjuk rá meg is érte meg nem is, nos én ezt a gépet igazából PUBG, Sniper Elite 4 meg hasonló játékok streamelésére vettem de sajnos a videókártya ami benne van nem enged elég sok játékot elfuttatni! A videókártya tudtommal nincs húzva és én nem is hajtottam túl soha, az elöző tulajdonosa nem tudom hogy bánt vele mivel ez egy Workstation gép..A videókártya ami benne van az egy NVidia Quadro FX 5800 - 4GB memóriával és 512bites memória sávszélességel rendelkezik! A kártya 2012 legutolsó eladási ára 910 ezer Forint volt de volt ennél magasabb áron is!
Ti szerintetek ez mennyit ér vagy ki az aki a legtöbbet ajánlaná érte??
Nagyon fontos lenne mert újra neki szeretnék vágni a Twitch/YouTubeozásnak mivel sajnos súlyosan beteg vagyok több gonddal (12,6 cukor, 180 feletti vérnyomás és a többi) és sajnos dolgozni nem tudok de szegény családban élek és ezért próbáltam felkeresni helyeket hogy kb mennyit érhet ma ez a videókártya vagy hogy hol adnának többet érte de a legtöbb bolt azt mondta hogy forduljak ide és áraztassam be és úgy hirdessem meg!!
Az ha beáraztatom itt attól függetlenül használhatom amíg el nem kel? Mivel ha kiveszem a videókártyát akkor sajna nincs ami leadja a képet így a gépet addig nem tudnám használni amíg el nem adom, és lehet hogy hónapokig senki se lenne rá vevő...
Bocsánat a fentebb írt részletekért de tényleg nekem ezért lenne nagyon fontos hogy ezt a videókártyám eladjam és egy másikat tudjak venni!!

A videókártyáról még pár dolgot itt tudtok megnézni: [ (angol eredeti leírás) ]

Trollok kérem kíméljenek!!
Szép napot mindenkinek!

Aki nem mer az nem nyer ;) By. RapperFeri

(#2) Lord Myn válasza RapperFeri (#1) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Szia!

Nem akarlak elkeseríteni, de ez egy igen régi kártya (10+ éves), a GTX280/285-nek a professzionális verziója alacsonyabb órajelekkel, ráadásul csak DX10 támogatással (DX11/12-et ami a mostani szoftverekhez kell, nem tudja). Játék szempontjából, a mai kártyák közül a legalja GT 1030 is megveri, így az átlag vevőnek nem sokért tudnád eladni. Szerintem próbáld meg gyűjtőnek eladni, esetleg az ebay-en, ott több sikered lehet vele...

Egyébként ha játékra vettél gépet, akkor miért Workstation videókártyásat vettél? :F

"War does not determine who is right - only who is left."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.