Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-28 15:45:05

LOGOUT.hu

Azért nyílt ez a topik, hogy itt megosszuk közösen, hogy éppen melyik boltban mennyiért van lehetőség hozzájutni a körülmények között jó áron kártyákhoz (hisz jelenleg ritkák mint a gyűjtői darabok). A téma összefoglaló a ti segítségetekkel folyamatosan változni fog, bármilyen ötlet, észrevétel esetén írjatok egy kommentet, vagy egy privátot a topikgazdának! Off topik: [link] Szakmai topik: 3060ti/3070/3070 ti és 3080/3080 ti/3090/3090 ti

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9) SteaMMouse válasza omfgk (#6) üzenetére


SteaMMouse
csendes tag

Pontosan ugyanez volt nekem is a benyomásom. Valahol ott 300 környéke volt a tűréshatár, amivel el tudtam volna fogadni egy videókártyt. Sajnos a vörös csapa 5700 XT-je nem hozza azt az eredményt, amit szerettem volna látni. A következő lépés a 6800 pedig rettenet drága (360-tól indul, de inkább fölötte).
Így szinte egyértelmű, hogy maradok a zöld zászló alatt és a 3000-es szériában kacsingatok. A 2080 Ti kb beszerezhetetlen. Elvétve találtam itt aprón, de órák leforgása alatt mentek el. Vagy nevetségesen drágán voltak hirdetve.
A 3060 Ti és a 3070 maradt amolyan vágjunk bele lehetőségnek. Ami engem illet én még különösen szerencsésnek érzem magam, hogy sikerült egy 3070-et megfognom nem sokkal 300 felett. De ez boltból szinte lehetetlen lett volna. :))
Köszönöm a válaszod! Én is így látom.

https://steamcommunity.com/id/BoldiHUN/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.