Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-28 15:45:05

LOGOUT.hu

Azért nyílt ez a topik, hogy itt megosszuk közösen, hogy éppen melyik boltban mennyiért van lehetőség hozzájutni a körülmények között jó áron kártyákhoz (hisz jelenleg ritkák mint a gyűjtői darabok). A téma összefoglaló a ti segítségetekkel folyamatosan változni fog, bármilyen ötlet, észrevétel esetén írjatok egy kommentet, vagy egy privátot a topikgazdának! Off topik: [link] Szakmai topik: 3060ti/3070/3070 ti és 3080/3080 ti/3090/3090 ti

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48) SteaMMouse válasza Erdei88 (#41) üzenetére


SteaMMouse
csendes tag

Alapvetően mind a kettő fronton a boltból megvehető, nem agyon moddolt hűtésekre gondolok.
Azt tudom, hogy a vízhűtés fenegyerekei összepatkolnak mindenféle beteg dolgot. Nekem is volt egy ismerősöm jó pár évig utazott a témában. Aztán pár zűrös garanciális fiaskó után visszanyergelt léghűtésre, amennyire én tudom.
De aki tényleg nagyon belemegy a buliba az tud moddolni léghűtést is. Csak annak körülményes a legyártatása.
Long story short: Én ezért is csak a bolti egyedek tesztjeivel foglalkozom. De tényleg kicsit offosabb lett a téma, mint azt gondoltam. Bocsánat :(

https://steamcommunity.com/id/BoldiHUN/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.